• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stop koureni - petice

(Zamčená)
25. února 2008 
vo francuzku a v belgicku si to chvalia a maju na to aj nazov...."smirting"...cize spojenie slova "smoking a flirting...mile nie???
23. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz
vlastně nemusím chodit ani ven... vždyť oni vlasně na to cígo ven ještě chodit nemusí... :wink: :grinning:
baby co fajcite...ale nemyslite si ze je to nefer?! Vas, fajciarov nikto nenuti aby ste fajcili a preco na to musime dopacat my, nefajciari, ktori z toho maju este väcsie zdravotne problemy??? Nechcem diskriminovat fajciarov, ale bolo by asi najlepsie keby v restauraciach nikto nefajcil. Ved sa da ist von ked mate chut na cigaretku. Mam kamaratku fajciarku,aj brata fajciara takze nie som proti vam zaujata, len uznajte ze to naozaj nie je voci nam tak celkom fer, nicit nase zdravie. Vy si ho nicte, je to z vasej vlastnej vole. Aj v takom malom meste ako byvam ja a je tu dost restik, mam problem zohnat nejaku kde sa nefajci. A to je podla mna dost smutne. Potom to vyzera skor tak ze nefajciari su diskriminovani fajciarmi v niektorych pripadoch.
jani - neberou :wink:
23. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz
nikka ja som uz mala tiez skusenost podobnu ako ty. cakala som na busovej zastavke a prisli dvaja mladi chalani a pod pristreskom si zapalili. Boli tam ludia a dost malych deti, dokonca v kociku. a ja tehotna...som sa vzala a sla si stat na dazd pockat bus, lebo oni mali chut na cigaretku....
23. únor 2008 ve 21:39  • Odpověz
sorry, to som reagovala na janku :slight_smile:
23. únor 2008 ve 21:41  • Odpověz
nikko, já nevím, kolikrát týdne chodíš do ruzných zařízení ty, ale mě to tedy dítě ani peněženka víc jak 2x týdně neumožňují,
a pokud umíš číst, že jsem psala,žemám několikatery kalhoty, a to co jsem měla venku si na sebe už neberu, nevím co je "prát zbytečně rychle", ale necítím se zrovna OK v propoceným triku a to nemusím být ani v hospodě,stačí, když nesu nákup nebo tlačím kočár do koopce.......... to s těmi vlasy je mi líto, na to fakt argument nemám.......
23. únor 2008 ve 21:41  • Odpověz
.....baby podme sa lutovat!!!...fakt :slight_smile:

ked som bola tehu, tak susedia fajcili na balkone a ja som z toho vracala.....
...teraz by sa mohlo uvazovat o celkovom zakaze....a to som fajciarka, ale keby cely cvet prestal, tak aj ja. a poviem vam preco to nejde, lebo su z toho paradne prachy....
23. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz
dokázaly by jste respektobat kdyby jedna hospoda z 10 byla kuřácká a ostatních 9 nekuřáckých....
23. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz
já teda prát např. zimní bundu taky 2x týdně nemusím... Teda díky tomu hulení musím...
melory ti tvoji fajcili aspon na balkone. Nam tu fajcia na schodoch :zipper_mouth:
jani asi by to bolo fer pol na pol, a ja si v tom pripade poprosim pol na pol za zariadenie kde sa nepodava alkohol.....ale to zas nejde a viete preco???...pre prachy!
23. únor 2008 ve 21:46  • Odpověz
melory ale o tom tady mluvím celou dobu....vždyť majitel restaurace má na svobodný výběr, co bude provozovat, kuřáckou nebo nekuřáckou, nikdo mu to nediktuje....
23. únor 2008 ve 21:46  • Odpověz
loala, tvoje motto je skutocne k tejto teme???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: {ospravedlnujem sa} :pensive:
23. únor 2008 ve 21:47  • Odpověz
si piš, melory :grinning:
23. únor 2008 ve 21:48  • Odpověz
moni hej, to je uz vrchol, ale z balkona to slo viac do okna.
23. únor 2008 ve 21:48  • Odpověz
proto už nekouřím... abych mohla dýchat, víš :wink: a tím pádem i doufat... :wink:
23. únor 2008 ve 21:49  • Odpověz
Neumim číst, Jano :wink:

Takže to vyznělo, že jsem prase a jinak si peru jednou za 14 dní :unamused: nebo co. Já třeba nemám čtvery jeany- nemám no :pensive: Mám dvoje, z toho jedny mi od porodu nejsou nic moc a k tomu teda ještě plátěný kalhoty, ale jeany vedou a holt je prát musim, jestli si je chci vzít a jít v něčem ven . :pensive: No to je jedno - vždycky si najdete nějaký argumenty :unamused:
23. únor 2008 ve 21:50  • Odpověz
my chodime vela do prirody a stale si nieco opekame a ked nie zakaldame si ohen....tiez musim vsetko stale prat a ide mi to na nervy....ale som zas v prirode a nesedim v restike.
23. únor 2008 ve 21:50  • Odpověz
melory a neskusali ste im nejak vysvetlit ze vam to vadi? My sme sa jednym vyhrazali pokutou, poradil nam to nas znamy, policajt, vraj davaju za fajcenie v takychto priestoroch...a vtedy fajcili na medziposchodi a spaky nam pristavali na parapete. To uz bolo ozaj moc. Ti sa odstahovali, ale zasa tu fajci nejaky starsi pan, o niekolko poschodi nizsie ale na schodoch. cize je to velmi citit.
23. únor 2008 ve 21:52  • Odpověz
...ale kde maju fajcit, ked nie na balkone? ja tiez fajcim na balkone :zipper_mouth: kde inde :fearful:
23. únor 2008 ve 21:55  • Odpověz
no vidíš já nemám jeany ani jedny, protože je nenosím :sunglasses:
23. únor 2008 ve 21:55  • Odpověz
hlavne ze sa to tu uvolnilo a mozeme dychat, ze baby :dizzy_face:
loala, ano je to krasny pocit - nefajcit!...zazila som, a nakoniec kvoli skole {pisomke z matiky} som zklamala seba aj manzela.
23. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz
melory to je tiez pravda. akosi som si to neuvedomila, prepac. a mne ide pritom o to aby ti nasi susedia fajcili na tych svojich balkonoch :grinning: Len som sa pytala ked ti bolo z toho zle...
23. únor 2008 ve 22:00  • Odpověz
u nás taky sousedi kouří na společné chodbě...ale máme tam francouský okno, tak se to vyluftí, horší jsou druzí sousedi , co to pořád zavírají (protože oni nevětrji ani doma) a pak jdou netěsnostma pode dveřma na chodbu smrady z vaření a jejich domácí smrady, to mi vadí hrozně..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 ve 22:03  • Odpověz
hmm, mel, nejhorší je zapálit si znova... to už se pak blbě přestává...
23. únor 2008 ve 22:04  • Odpověz
mel a zlomilo tě jedno cígo, nebo jedna krabička??? jak dlouho jsi si pak říkal, to zvládnu, mám to pod kontrolou, kdykoliv zase přestanu...
23. únor 2008 ve 22:05  • Odpověz
ahoj,no u nas v baraku,niaky pako sused fajci na wc,pusti ventilator a cez stupacku sa to pekne taha hore,mam smrad v zachode v chodbe,dokonca to je citit aj cez digestor v kuchyni,mame pod sebou 10 bytov,aj som patrala kto by to mohol byt,no aj tak si nepomozem,tak so listockom dole poprosila o pochopenie,bohuzial sa tam ten listok moc neohrial a samozrejme sa ohlad nadalej neberie,no nechapem ako moze niekto v takom malom priestore fajcit,pri potrebe,no hneva ma to ale riadne.
23. únor 2008 ve 22:19  • Odpověz
zlomilo ma jedno cigo,prestne tak, myslela som si asi mesiac, ze to mam pod kontrolou. ale potom som uz bola tam, kde som teraz.
je to velke svinstvo, pretoze som skutocne zavisla, a neznasam fajciarov a vadi mi dym, ked zrovna ja ho nesposobujem :dizzy_face:
ked som prestala, bola som prestne ako vy..prat veci, dusit sa na zastavke...ale potom, ked som sa k tomu vratila som pochopila, ze si to fajciary voooobec neuvedomuju.
23. únor 2008 ve 22:19  • Odpověz
Ak ste nahodou zabudli nazov temy je: Stop koureni petice - pridajte sa a podporte ciste verejne priestory :wink: :grinning:
23. únor 2008 ve 22:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.