• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stop koureni - petice

(Zamčená)
25. února 2008 
Brundik to zaryty nefajciar nikdy nepochopi....
23. únor 2008 v 11:23  • Odpověz
ja som tiez zato aby boli restiky oddelene.... alebo aspon aby bolo viac tych kde sa nefajci :slight_smile: no neviem ale zasa aby sa ludom zakazovalo fajcit na ulici to mi pride divne,chapem ze na zastavkach a pod sa nefajci,to mi pride uplne logicke :slight_smile: ja osobne mam tiez skoro vsetkych znamch co fajcia
23. únor 2008 v 11:24  • Odpověz
Janicka a to sa Ti akoze paci hej???? :unamused:
23. únor 2008 v 11:24  • Odpověz
Holky když vám vadí kuřáci tak proč vám nevadí lidi co jezdí v autech? :confused:
Jak někdo tady psal že kouření není přirozený tak jezdit autem,busem,atd taky není přirozený.
Tabák je pro člověka přirozenější než auto :pensive:
Jinak když vás zavřu na hodinu do místnosti s kuřákem co se vám stane? Nic jen budete smrdět a nadávat kuřákovi kdežto když vás zavřu do místnosti s autem co má zaplý motor tak za hodinu už z místnosti nevylezete. :confounded: Tak co je horší?
Navíc těch 8miliard co kuřáci odvádí státu by zákonitě nkde chybělo když lidi přestanou kouřit nemyslíte? A když budou chybět tak to hold budeme muset zaplatit všichni například většími daněmi... :fearful:

Jern mimochodem já jsem nekuřák! Sice mi vadí když mi někdo kouří pod nos ale taky mi třeba vadí když v autobuse řve dítě :confused: tak hold protože děti brečí tak nesmí nikam chodit??
Někumu zas může vadit můj parfém tak nesmím chodit ven? Jsem pro určitá omezení ale ne pro totální diskriminaci kuřáků
23. únor 2008 v 11:27  • Odpověz
Sue, tak to vem z opacneho hlediska, fakt neznam hospodu, kde se nekouri. Kouri se vsude, v barech, v hospodach na zastavkach. Tomu se asi taky nerika tolerantnost :unamused:
Jinak v praci pokud to zakaze zamestnavatel, tak ma kurak asi smulu, jinak je to na dohode, pokud v kanclu vsichni kouri, tak se asi dohodnou, ze tam budou kourit.
23. únor 2008 v 11:27  • Odpověz
ja som teda tiež, ako som spomínala nefajčiar, ale zakázať ľuďom ,aby fajčili doma? :astonished: :astonished:
Viem, nie je to nič príjemné, ale doma si snáď môžu fajčiť, koľko chcú...
Mne vadí fajčenie v reštikách, ale ak vieme, že sa tam fajčí, tak tam nelezieme... Ale ozaj nie je nič príjemné ,ak si zapáli človek na ulici a všetok ten dym ide na mňa a na deti... Ale s tým nič nespravím...

Ani ja nemám svätožiaru na hlave, teda nefajčím, alkohol len príležitostne, kávu na litrem športujem, keď sa mi teda chce vyliezť do posilovne, ale niektoré to s tým moralizovaním fakt preháňate...
23. únor 2008 v 11:28  • Odpověz
brundik: nevím, jak ted..ale dřív ve všech veřejných prostorech( zaměstnání) musela být kuřárna..my ji měly i ve škole..super věc :sunglasses: :sweat_smile:
23. únor 2008 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
Brundik my tu mame dost nefajciarskych restauracii, aj cukrarni a neverim ze v Prahe nemate. Len ich treba chciet najst...
23. únor 2008 v 11:35  • Odpověz
Mě to tady připadá že všich snad žijou zdravě a všichni mají nad hlavou svatozář.Já taky znám více kuřáků než nekuřáku.U nás je teda plno nekuřáckých restaurací ale nikdo tam nechodí :wink: Proč taky když tam sedí max.tři lidi.Holky a co kdyby jsta příště taky sepsali petici proti alkoholu,aby jste zase něco měli a nebo proti hamburgerům,ty jsou taky nezdravé,ne?Je to k smíchu.Tot vše co jsem k tomu chtěla napsat. :slight_smile:
23. únor 2008 v 11:35  • Odpověz
Siss, svatozar rozhodne nemam, nekourim, to je fakt, sportuju, protoze mam z pohybu radost, to snad neni spatny :wink: Alkohol piju a kafe se slehackou 1:1, tak aspon nejaky vroubek mam :grinning: A nahodou ta kurarna me prijde super :wink:
Monkula, ale zakaz koureni doma tady snad nikdo nezminoval :confused:
23. únor 2008 v 11:36  • Odpověz
vo vacsich mestach su take restik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj v ba,v cukrarnach sa nefajci vobec a aj par restik je takych :slight_smile:
23. únor 2008 v 11:36  • Odpověz
Jo a nebo at se ještě přestane jezdit autama,ty výpary jsou taky strašny :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 v 11:37  • Odpověz
Zdenka :wink:
23. únor 2008 v 11:37  • Odpověz
brundik: s tím kouřením atd. to byl příklad.. :wink: jasně, že jsou lidi, co to myslí vážně...já taky sportim..snažim se :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale prostě mi přijde, že tady na konovi se každej dělá lepší :unamused: ..a pak vodu káže, víno pije...ale to do tohohle tématu nepatří :wink:

já prostě pro ten zákon nejsem..ale líbilo se mi, kdyby byly ty kavárny, restaurace, disky..atd. fakt striktně oddělené..sedět v zahuleným taky zrovna nemusim...na ulici je to jasný, že se nekouří..a nehážou vajgle na zem :wink: ale prostě každej nějakej zlozvyk má...tak já to beru tak :wink:
23. únor 2008 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
Sue, tak nekuracke cukrarny tady mame :wink: Ale tam treba netoci pivo :grinning:
Zdenka, to ze znas vic kuraku nez nekuraku, neznamena, ze je takova populace, viz muj prispevek vys :wink:
A tu petici jsem nepsala ja a ani jinou nehodlam sepisovat :grinning:
23. únor 2008 v 11:39  • Odpověz
Já nevím ale někde nedávno byla nějaká statistika že je více kuřáků
23. únor 2008 v 11:40  • Odpověz
prostě si myslím, že by měly zustat určo kuřácké restaurace, na kterých to bude jasně označené, nekuřáckách je taky myslím dnes už dost...dlouhá léta před těhu jsem kouřila a nedovedu si představit že bych šla na pivko, kafe, víkno nebo tak bez cíga, zkončila jsem kvuli // ale taky nevylučuju, že když pujdu s babama, že si nezapálím....

třeba tady je seznam pro brno

http://www.fi.muni.cz/~hales/nekur_hospody.html
23. únor 2008 v 11:41  • Odpověz
já si právě taky myslim, že těch kuřáků je víc :confused: a prý začínají kouřit i děti od 10 let..tak se ty reklamy zaměřujou hlavně na hodně mladý lidi :pensive: ale holt bussines je bussines..a mám obavy, že my s tím nic neuděláme :sunglasses:
23. únor 2008 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem ráda, že v restauracích, kam chodíme to s kouřem není zase tak hrozný. Ale když jsme někde, kde to neznáme a vlezeme do restaurace, kde to smrdí a je tam kouř, tak prostě jdeme o restauraci dál. A co mi nejvíc vadí, že často mají cedule, že během oběda se např. do 14 hodin nesmí kouřit a kouří tam každý druhý a když na to upozorníte, tak jste za blbce vy a personálu je to často jedno.
23. únor 2008 v 11:44  • Odpověz
Nic s tim neudelame, tak jdu radsi delat neco doma :wink:
23. únor 2008 v 11:44  • Odpověz
Tabakovy priemysel je striktne proti fajceniu u mladistvych a vynaklada nie malo penazi na protifajciarske kampane a pod.... Myslim ze je to uz len na ludoch a hlavne na rodicch ci si ustrazia svoje deti...
Ake reklamy mas na mysli Siss? Reklamy na cig. su davno zakazane :wink:
23. únor 2008 v 11:46  • Odpověz
sue: já to někde četla..v jakýmsi průzkumu :confused: že je to skrytá reklama...třeba na něco úplně jinýho..a v pozadí je někdo, kdo kouří..a prej se nám to promítá do mozku..ale nevim, co je na tom pravdy :sweat_smile:
23. únor 2008 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
Tak to neviem ani ja... :sweat_smile:
23. únor 2008 v 11:51  • Odpověz
maminka mě neustrážila :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 v 11:56  • Odpověz
no ono to nie je ani tak na rodicoch.... moji rodicia su nefajciari,razantne su proti tomu lebo su veriaci no a nepomohlo im to,neustrazili ma aj ked sa snazili ako sa len dalo :sweat_smile: strasne zavisi od partie kde sa clovek pohybuje ak niekto je s ludmi co nefajcia ani on nebude fajcik a ak sa niekto pohybuje medzi ludmi ktory fajcia nalepi sa to aj na neho....
napriklad ked som prisla do prveho rocnika na strednu fajcilo nas 5 bab ako sme tak zacali chodit von tak sa vsetky rozfajcili a nakoci stvrteho bolo len asi 5bab nefajciarok :sweat_smile:
23. únor 2008 v 11:59  • Odpověz
sue tak ked to bola fajciarska tak naozaj nemali nieco take povedat. mali si ist sadnut do nefajciarskej. Zasa som za to aby mali fajciari svoje miestnosti a podobne, ale aby fajcili na chodbach kde to ide do vsetkych bytov...to myslim tiez ze nie je korektne voci nefajciarom.
23. únor 2008 ve 12:00  • Odpověz
Myslím se že se zbytečně dohadujeme,my to stejně neovlivníme.vím je že tady na Ostavsku mám na výběr kam si zajdu,ale já stejně zůstanu na Stodolní kde hulí snad všichni a nebylo by to tam ani ono kdyby se tam nekouřilo.Rodiče na to vliv asi moc nemají,moji rodiče kouří,kouří v obýváku a v kuchyni,A moji sourozenci nikdy nekouřili,jen já.
23. únor 2008 ve 12:08  • Odpověz
aj podla mna na to nemaju vplyv rodicia, kedze moja mamina fajci, ocino uz prestal a ja fajcim a segra nie, kedze sa dostala do takej partie kde takmer nikto nefajci a tak jej to vyhovuje.
a som toho nazoru ze ked zakazu fajcit v podnikoch kaviarniach, alebo restauraciach, majitelia klesnu s trzbami, a ti "mensi" podnikatelia aj mozno skrachuju.
ja ked nahodou fajcim niekde vonku, tak si davam pozor na to aby som prave nezadymila nejaku mamicku s dietatkom aj od zastavky mam odstup aspon 3 metre :slight_smile: tak by to malo myslim aj byt (tie 3 metre). ale uz sa na tych zastavkach velmi nezdrzujem, mozno raz za 3 mesiace :grinning:
23. únor 2008 ve 12:14  • Odpověz
Irenkat, Ty kouříš a snažíš se otěhotnět ??? :confused: A co když už jsi těhotná? :confused:
23. únor 2008 ve 12:46  • Odpověz
první dny si vajíčko v děloze matky žije nezávislím životem, nebere si z těla matky NIC, takže buď v klidu a až najdeš // tak bude nejvyšší čas přestat :wink:
23. únor 2008 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.