• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stop koureni - petice

(Zamčená)
25. února 2008 
jako by nestačila masáž nekojících žen, ted se zase budou masírovat kouřící...ještě zbytek světa je TÁK dokonalý
23. únor 2008 ve 12:57  • Odpověz
23. únor 2008 ve 13:01  • Odpověz
23. únor 2008 ve 13:02  • Odpověz
23. únor 2008 ve 13:05  • Odpověz
23. únor 2008 ve 13:07  • Odpověz
Janicka ti smajlikovia znamenaju ze suhlasime s tebou... :wink:
23. únor 2008 ve 13:09  • Odpověz
na antikuřáckých www nepředpokládám ani nic jiného :sunglasses:
23. únor 2008 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
sylviiik: tehotna nie som urcite, to viem na 100% a ked raz budem, tak viem ze prestanem ihned...
23. únor 2008 ve 13:18  • Odpověz
To je dobře...
Já nikomu nic nevnucuju, jsou mnohem větší průšvihy, matky feťačky atd. ... Jen si myslím, že je to škoda :unamused:
23. únor 2008 ve 13:22  • Odpověz
A jak to dělají holčiny,které omylem otěhotní(nechcou) a kouří.Já jsem taky přestala ve třetím týdnu těhotenství,nepočítali jsme s miminkem.
23. únor 2008 ve 13:26  • Odpověz
zdenska: já to samý :wink:
23. únor 2008 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
mna to tiez stve, je to len blby zvyk, a ked mne to chuti, nemozem si pomoct :pensive: a fakt su aj horsie veci.
inac moja mamina ked bola so mnou tehotna, tak trosku fajcila, povolil jej to lekar, ale naozaj len zo 2 cigarety za mesiac a som tu. tym zase nechcem povedat ze to nemoze uskodit, mozno ja som bola vynimka. ale mam na to opacny nazor, ze ja urcite pocas tehotenstva fajcit nebudem :wink:
23. únor 2008 ve 13:30  • Odpověz
moje matka kouřila celý těhu, umím psát, číst i počítat a narodila jsem se s porodní váhou 3600... nepodporuju to to určo ne, nebudu šťastná, když s tím jednou moje dítě začne, ale je to každýho věc....:wink:
23. únor 2008 ve 13:36  • Odpověz
Zdeni, pak je to blbý, ale co už se dá dělat... Každý ať dělá jak myslí :wink:

Lučím se a všem, co chtějí přestat kouřit držím pěsti :dizzy_face:

P.S. Sama jsme odnaučený kuřák a ti bývají nejhorší...

Pěkný den.
23. únor 2008 ve 13:38  • Odpověz
mě se ataršně líbí , že každej by zakázal kouření v hospodách,, že je to nezdraví pro ně tak pro ostatní..tak co rovnou zakázat i alkohol to je to samé svinxsvo co hulení..ale většina těch co si stěžuje že se kouří v hospodácha barech, tak tam jdoiu s tím, že si určo nějakou tu sklenku dají..a to je teda v pořádku kalit jo, kouřit ne...my přijde dost ujetý...a pokud někdo na alkohol nejdee jen si vypít kafe, tak at chodí do cukráren tam se nekouří a budou všichni spokojení.....když vidím zakouřenou hospodu žetam není pomalu vidět tak se otočím na patě a jdu..vždy je možnost volby ne....a né hned zakazovat :angry:
23. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz
Já bych to zakázala úplně, aby nemohl kouřit nikdo nikde. Já přestala, když jsem zjistila, že jsem těhu, teď už nekojím a zase se vezu. Jen trošku, ale jo. Asi to není dobrá výmluva, ale všichni moji nejbližší kouří. A kdyby se to celosvětově zakázalo, tak bych byla uplně nejraději. Jenže to by asi krachla taky celosvětová ekonomika. Nebo kdyby stála krabička cigaret litr :grinning: To už bych za to fakt nedala ani jednou měsíčně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale chci to zase utnout, i manžel, teď na jaře. Nelince asi po té cigaretě co si občas dám moc nevoním :pensive:
23. únor 2008 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz
Teda Neeve, takova krasna holka...si Te vubec nedovedu predstavit s cigaretou v puse :confused:
23. únor 2008 v 15:05  • Odpověz
Mikco, alkohol a cigara jsou sakra rozdil...kdyz budes chlastat v hospode, nicis zdravi jen sobe, ale kdyz kouris, dycha to nekolik dalsich lidi, kteri jaksi za nic nemuzou .....
23. únor 2008 v 15:06  • Odpověz
jo jeste dodatek mikco....neni vzdycky moznost volby, nebydlim uplne v malem meste a nekuracka hospoda je tu jedna, vetsinou az po strechu narvana....to pak clovek radeji sedi doma :angry:
23. únor 2008 v 15:07  • Odpověz
Yenn já si na veřejnosti nedám :pensive: Se sama sobě taky nelíbím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
Mikco, když vedle mě někdo vypije flašku alkoholu na ex, může mi to být v podstatě jedno - pokud se pak na mě neskácí totálně na mol. Ale když mi někdo hulí pod nos, to sakra vadí!!!!
23. únor 2008 v 15:20  • Odpověz
Já nechci moralizovat, ale protože nemám v nejbližsím okolí člověka, který by kouřil, tak když někoho vidím, přijde mi to šíleně nepřirozený. A myslím si, že ženskejm to vůbec nesluší - když vidím těhuly nebo maminku s kočárem, jak hulí, tak bych jí nejradši to cigáro urazila :unamused: :pensive: A je mi líto, že nekuřáckých restaurací je tak málo, s Karlíkem opravdu zajdu akorát do té cukrárny, ale občas bysme si rádi dali někde oběd, ale do hospody, kde se kouří, určitě svého broučka tahat nebudu :frowning2: Kdyby bylo nekuřáckých hospod víc, tak na tom zákoně netrvám . . . . A nechápu, na co majitelé hospod ještě čekají, do mnohých restaurací by si zákazem přilákali mnohem více hostů :wink:
23. únor 2008 v 15:24  • Odpověz
Kacerko, u nás je "super" cukrárna. Nekuřácký prostor od kuřáckého je oddělenej schůdkem - na té vyvýšené ploše se kouří, dole ne. Je to hnus!!! A nekuřácká restaurace? Hudba budoucnosti. Takže já můžu tak jedině do Mekáče.
23. únor 2008 v 15:30  • Odpověz
uli, to je přesně jako to přirovnání restaurace rozdělené na kuřáckou a nekuřáckou část k bazénu rozdělenému na "smí se močit" a "nesmí se močit" - fakt inteligentní řešení :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 v 15:35  • Odpověz
Kacer, to máš recht!!!! Takže jedině vzít zákusek do ruky a jíst po cestě. No, to bych tu naši šmudlu mohla pak rovnou hodit celou do pračky :slight_smile:
23. únor 2008 v 15:40  • Odpověz
aha takže co neškodí mě to mě nazjímá a zakazovat se nemusí at si ostatní huntujou zdraví sami. každý pěkně na svém písečku že..tady jde moralizování stzranou....typické
ale jinak s váma souhlasím v tom, že pasivní kouření je hnus, proto bych jim to nazakazovla, ale jen bych je omezila na nějaké hodiny, ale jen žádně zakazy, mají přece jen jiné potřeby než jiný no...
jo volbu máte vždy...
23. únor 2008 v 15:50  • Odpověz
JO, mám volbu - do zakouřený restaurace nepolezu, ani do tý zakouřený cukrárny. Ale bohužel po ulici se člověk pohybovat musí :frowning2:
23. únor 2008 v 15:58  • Odpověz
no moment tak ted jsem asi mimo..vadí ti se na ně dívat nebo pasivní kouření..protože venku pasivní kouření...to snad néééé..tak jedině přejdi na jinej chodník..na zastávkávh už to zakázali, tak už mě nenapadá kde jinde :slight_smile:
23. únor 2008 v 16:03  • Odpověz
sa to tu zvrhlo na vojnu fajčiarov a nefajčiarov..., resp. benevolentné a menej benevolentné... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. únor 2008 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.