• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Doufám, zatím si na nic nestěžuje. Jen na rýmu. Jinak by se muselo posunout to trhání
6. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
no karin vy e sad toho nezbavíte
6. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
Je mi líto té holky, my jsme v pohodě.
6. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj holky,po dlouhé době jsem se k vám dostala. Čtvrtek,pátek jsem běhala s Kubou po doktorech,o víkendu jsme byli popřát synovci k narozkám,v neděli jsme se jeli podívat na matějskou,dnes pro výsledky k dr a už snad budeme mít klid.

nen: krásné novinky :slight_smile:

karin: držím palce,ať jste zdravý,vím,jak ti je,já to mám s Kubou skoro pořád.
6. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj Peto...je to o nervy...zase jsem vyjedla celou lednici. :frowning2:
6. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
Peto...pěkné fotečky :wink:
6. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
karin: věřím,my v úterý dobrali ant., ve středu znovu rýma,ve čtvrtek opět k dětské,ta nás poslala na ORL,tam jsme dostali nějaký sirup,za tři týdny na kontrolu.Dnes jsem byla pro výsledky z výtěrů,krk dobrej,ale v nosánku streptococcus pneumoniae ,dr.říkala,že ten nález je dobrý,prý to v nosánku být může a kdyby se zhoršil,tak máme přijít. Já vůbec nevím,jak to budu dělat,když začne chodit do školky a já do práce.Mě za chvíli pošlou někam,když budu víc na paragrafu,než v práci.

Už mě to začíná pěkně s...
6. dub 2009 v 15:02  • Odpověz
karin: děkuju,ale na matějský jsme se pěkně prohli.
6. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
Peta....nedivím se...jsem na tom stejně. Ta školka bude asi problém. Počítám, že se do práce asi moc nepodívám. Jestli na tom bude Patík jako Verča.
6. dub 2009 v 15:27  • Odpověz
karin: a to jsem si zrovna včera říkala,že bychom mohli podniknout nějakou společnou procházku. Tak zase budeme muset počkat nějaký pátek. :unamused:
jo,v babičkách je síla,budem se s tím muset nějak poprat i bez nich.
6. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
Snad se z toho Verčule dostane rychleji než posledně. Pak vyrazíme na procházku.
Jo ty babičky jsou potřeba. já bych mohla využít obě, ale jen je mít blíže
6. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
ahoj takjsme doma byly jsme venku a manža ještě šel s nelou
6. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
halo kde jste kdo
6. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
ahojky holky Nensy moc ti blahopreju mamino :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a kdy planujes jit k doktorovy aby ti to potvrdil a mohli ste slavit?Andy do toho zachvili taky prasti :stuck_out_tongue_closed_eyes: a my s Karin si nechame zajit chut vid Karin :grinning: me to co mam doma taky staci parecek a dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak sme se segrou byli venku a na hristi a mame pekny fotecky tak az budu doma tak vam naky poslu jo a holky mate nekdo zkusenosti s priskriplim prstem do dveri?Pata si ho priskrip je to uz asi tejden mozna vic, nevim a ma to porad stejne natekli i modry ale celej ten clanek prstu i nehet ma celaj fialovej a nateklej ma ho jednou takovej nez ten na druhy ruce tak nevim jestli bych snim nemela jit k dr asi by mu to ale strhnul ne?zachvili jde do skoly a aby mel na pravy ruce prostrednicek takhle nateklej to prece neni mozny vzdyt by se mu i spatne psalo a vypada to ze uz mu to nezmizi ani se to nelepsi poradte prosim diky ja se zas prijdu podivat
6. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
ahoj sim ještě nejásej ještě furt testím tak uvidíme zítra :grinning: msím počkat ažpo ms jestli to dostanu nebo ne
6. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj Simi....souhlasím s tebou, necháme si zajít chuť. Na fotečky se těším :wink:
6. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
Nen....vypadá to, že to máš v kapse :wink:
6. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Zrovna dnes mě kámoška přemlouvala, že mám otěhotnět s ní. Že nechce chodit s kočárkem sama :wink:
6. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
teda koukám jaro a každej by chtěl bejt těhu co :grinning:
6. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
Ona má jen dvouletou cácorku, tak chce druhé :wink: Já těhu být nechci :wink:
6. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
tak to jo tak snad se jí to povede brzo
6. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
Už začali, ale neláme to přes koleno.
6. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
tak pokud to neláme tak to brzo vijde
6. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
Taky si myslím. Pohoda klídek tabáček :grinning: Obě děcka mi dnes spaly, vidím to, že půjdeme spát o půlnoci
6. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
no tak to máš asi radost co no tak hlavně že se vyleželi
6. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Ahoj drbalky :wink:
kuk do alba :wink:
6. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj...ladila si k nim i ty? Měla jsi něco zeleného?
6. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Ne neměla :grinning:
6. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Měli tě hodit do toho rybníčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po zimě je určo brčalový
6. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Hlavně, že jste si užili dne :wink: Fotečky jsou pěkné :slight_smile:
6. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.