• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
autor
Já si nalila hrachovou polévku :wink:
8. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
manm andri tak tu mám moc ráda
8. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Dlouho jsme ji neměly.
Holky to je hezkej kočárek http://www.eshopbaby.cz/katalog/showdetail.php?id=918&p=03.jpg
8. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
andri ten se mi právě taky líbí je uplně užasnej :grinning:
8. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Nen mě taky. Já mám sice kočárek po Péťovi ale do tohohle jsem se uplně zamilovala :slight_smile:
8. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
tak já bych potřebovala jenom tu sportovní verzi jinak ten hlubokej mi je už k prdu
8. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Jo jen nepovídej,třeba ho budeš ještě potřebovat :wink:
8. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
Moc hezký kočík :wink:
8. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
Obě ho budete potřebovat...třeba ho některá koupíte nebo obě :grinning:
8. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
:grinning: to jo andri mi už asi težko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
Nen...nevzdávej to!
8. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
já to nevzdávám uvidíme
8. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Počkáš na mě a budeme těhulkovat spolu :sweat_smile: :wink: .Nebo nám to třba taky už nepujde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
teda venku je na chcípnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jasně andri :grinning:
8. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
Slíbila jsem Verči, že může na půl hodiny ven. Horečku nemá
8. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
tak to má asi radost co :slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jojo...už je venku...já pokračuji v práci...víceméně to vypadá jako po výbuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Mám úplně mokré záda :sweat_smile: POtřebuji ven natáhnout šňůry, rychleji by prádlo schnulo
8. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahoj holky,
tak my dnes byli venku od devíti,do jedenácti to šlo,v půl dvanácté jsme už museli před vedrem domů.
Malej usnul,já mám navařeno,tak mě čeká žehlení.
Karin: koukám,malá venku,tak se vás to snad brzy pustí
Andri: kočárek je žůžo,jeden jezdí po Kralupech a je nádhernej
8. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
holky teda já jsem splavená jako blázen manža už je doma tak počkáme na lukáše a pujem ven
8. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahojky holky uz sem tu zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla sem v tech Zlonicich u doktora poslal nas na chyrurgii tak sme tam jeli musela sem zaparkovat primo u nemocnice ale dobry no Patovy to vrtali a vytahovali tu starou srazenou krev :confounded: no pak mu to zavazali a rikali ze mu asi sleze nehet a kdyby ten otok nezmyzel a nehet neslez tak mame prijit na strhnuti pod lokalnim znecitlivenim ale Pata byl moooc statecnej ani nepip a Danielka vsecko prospala jak cestu tak chyrurgii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Ahoj,Peťa ještě chrupká a potom pujdeme na dvorek :wink: . Objednala jsem mu tričko s mašinkou Tomášem ,tak bude mít radost.
Ahoj Peto taky už jsem ho viděla ,vyzkoušela a je opravdu bombovej a za slušnou cenu :wink: (ale i tak nevím jestli by mi prošel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: )
8. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
ahoj simi,chudáček,úplně mi z toho naskakuje husí kůže,jen ta představa. :astonished: Já tyhle věci nic moc nenesu, smekám před Tebou.
8. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Ahoj Simčo tak snad už to bude dopbrý.
Jak se ti parkovalo u nemocnice? Já byla taky dneska ve Zlonicích :wink:
8. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
andri: mě by neprošel,Davidovi se tyhle typy kočárků nelíbí,tedy konstrukce ano,ale ty květy ne
8. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Peto ono je spousty potahů :wink:
8. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
já vím,ale mě se líbí ty se vzory.Ale uvidíme,co bude až bude :wink:
8. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Peto a plánujete miminko,nebo ještě ne?
Co se narodil malej tak se u nás o tom uvažuje (věděla jsem že Petr bude rád když ještě budeme mít mimčo). Docela dlouho jsem říkala že už ne( malej začíná být trochu samostatnej atd. ),ale ted jsme se dohodly že to teda ještě zkusíme (třeba už nám nebude přáno).Když jsem se takhle rozhodly tak chci zase kvuli věku do toho jít co nejdříve. Aspon nevyběhnu s toho kolotoče.
8. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Holky ted mi je mnohem lépe než ráno :wink:
8. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
andri: já nejdříve nechtěla ani slyšet,první těhu nebylo vůbec podle mých představ,po šestinedělí se mi táhly gyn.problémy až do letošního února.V březnu dr.říkala,že jsem v pořádku,tak bychom chtěli.Ale přesně,jak píšeš,chtěla bych před nástupem do práce,protože jak půjdu do práce,tak vím,že už by mě k tomu nikdo nepřemluvil.Takže uvidíme,jak se zadaří.

Jinak jsem ráda,že Ti je lépe,já už to mám takhle týden,ráno ucpanej nos,bolí mě na prsou,pak se vrátíme z venku a jsem v pohodě.
8. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.