• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
no petemm tu jsem tam dala alese mi tam udělali ty želatinové provázky jsem to musela vyhoit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Nen...já nechavám želatinu na Tomovi a tomu se taky nepovedla. Nejde nám to.
10. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
vydrz vyfotim ti to
10. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
no karin mě právě taky a to jsem to dělala podle návodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jasně sim
10. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
tak sem to dala do galerie ja to normalne nasypu do vody tu zelatinu a porad micham az se to vari tak minutu varim a pak micham aby se mi to nesrazilo a az je to jeste hodne tepli ale ne uplne horky tak to naleju na ten dort protoze kdyz je to jen tepli tak se v tom delaj ty cucky
10. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
to jo sim ale já myslela tu želetinovej stužovač od etkra jak to vypadá já to nikde nenašla
10. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
ja hodne koukam na MMB tam je veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak doufam ze se mi povede ten potahovej dort mam z toho hruzu ale snad to vyjde delali ste ho nekdo?ty jo vcera sem na to byla koupit veci a to podelany suseny mliko stalo 69.90 no to Milana omejvali kdyz se na to podival :confused:
10. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
no tak sim tak ten jsem v kauflu nevidělal e podívám jestli by o měli v bille nebo albertu :stuck_out_tongue_closed_eyes: já tam nalila tu želatinu v prášku a horor :grinning:
10. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
jo ten zelatinovej ztuzovac je taky na ty fotce a koupila sem ho v kauflandu a dela se podle navodu ze se nasype do 100ml vlazny vody a pul minuty michas metlickou a pak k tomu pridas tu napln z tech slehacek a marmelady to jde skvele neboj nebo co myslis ja to asi spatne pochopila :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
jako potahovanej s marcipánem já jo a je to lehký není to nic těžkýho :slight_smile: jo to sušný mlíko jedrahý ale zase to dlouho vydrží
10. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
nen: já to také teď vidím poprvé,pokaždé se s... s želatinou,zkusím tohle,mělo by to být super.
10. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
jo a ten ztuzovac maj v kaufu tam jak maj prasky do peciva pudinky apod...tak tam ho maj
10. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
simi potahované jsem dělala: první byl horor,druhý v pohodě.Budeš potahovat marcipánem nebo mléčnouhmotou
10. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
no sim já ho tam hledala a nic to je divnýještě se podívám ale i včera jsm se tam po něm dívala a nikde jsem ho tam neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo tohle to co jsi tedkon psala no podívám se po tom ztužovači
10. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
aha právě tam jsem ho neviděla dneska tam jdu tak to tam okouknu třeba ho tam maj někde zapadlej
10. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
simi: dala jsem ty dorty do alba
10. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
jo holky ja sem to taky jeste nevidela ani sem nevedela ze to existuje ale minulej vikend se mi stala takova vec delala sem prave zas ten dort a kdyz uz sem mela vsecko hotovy a hledala sem ten ztuzovac tak sem ho nemohla najit tak sem si myslela ze sem ho nekoupila a udelala sem to bez nej dala sem tam mu napln normalne jen slehacky a marmeladu a nahoru zelatinu a Milan byl zas nenazranej a otevrel mi ten dort asi za hodinu na to a docela dobry asi ani se ze zacatku neroztek i kdyz tam nebyl ztuzovac a pak sem odjela a nevim jak to stim dortem dopadlo Milan ho celej sned tak nevim ale asi se neroztek tak ten ztuzovac tam ani neni tak potreba a co si myslite prijela sem po trech dnech domu a samozrejme sem ten ztuzovac nasla :confounded: proto sem vam ho mohla ted vyfotit :grinning:
10. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Petko...zase jsem na ně koukla...mňam
Simi...taky bych byla nenažraná jako Milan :wink:
Nen...ty na to přijdeš, máš šikovné ručky :slight_smile:
10. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
simi: znám to,tedy obojí.Jak s tím zapadlým ztužovačem,tak s tím dortem.když je nedělám pro hosty,tak se David už ani neobtěžuje si vzít talířek.Vezme celou formu a jí to polévkovou lžící. Prý mi šetří nádobí :grinning:
10. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
holky vy pisete tak rychle ze vas nestiham :sweat_smile: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=15998 koukala sem na tenhle recept tak to udelam z toho nevim totis kde bych ve SLanym schanela nakej jecnej sirup neco co to bylo v tech ostatnich takovy veci ve Slanym nemaj :sweat_smile: tenhle se mi zdal docela jednoduchej ale myslim jen ten recept na tu hmotu jinak dort bude naprosto jinej jeste nevim tvar ale potravinarsky barvy uz mam :stuck_out_tongue_closed_eyes: fialovou a ruzovou a pri ty prilezitosti sem koupila rovnou i barvy na vajicka a nalepky a holky rozcilila sem se v kauflandu protoze tam maj na velikonoce jen zajice a za 18kc jednoho na ty jim vite co normalne tam fakt nic jinyjo nemaj jen ty drahy naky bombony za 50kc to jsou blazni normalne minulej rok se mi stalo neco podobnyho v tescu ty jo a ty fotky tech dortu jsou krasny :sweat_smile: jsi sikulka a proc si psala ze ten prvni hohor???co se ti nepovedlo?
10. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
jo jási myslím že když tam dáš jenom šlehačkovej stužovač tak podle mě by to mělo držet
10. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
ty jo Peto je se tu ted rechtam ze doufam ze sem nevzbudila Danielku :sweat_smile: ty jo ty chlapy jsou vsichni stejny
10. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
nensy to je fakt vzdyt jsou tam vlastne 3 ztuzovace na kazdou slehacku jeden
10. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
simi: a to jsi ho u toho neviděla.
10. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ať sim kluk dá, příště ho vyfoť :grinning:
10. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
U nás to nikdo nejí, jen Verča jeden kousek. Já pak jím vše sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vyfotím,ale než chytnu foťák a naskočí blesk,tak je půl formy v čudu.a jak je to nespravedlivé,vůbec to na něm není vidět.
jo ten vypadá dobře
10. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
je to znam mam novej fotak ale nez se nabije blesk tak mi taky vsecko utece :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no právě to musí držet pěkně :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.