• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
:sweat_smile: Andy ty si vystacis :grinning:
18. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Já jsem se pracně balila :grinning:
18. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
ty jo Karin ja sem mela nebo mam endimetriozu nebo jak se to jmenuje je to pekne hnusny kdyz me to chtne naposlet sem stim lezela 4 dny v Rakovniku v nemocnici a pak mi dr rek ze ty moje vajecniky nejsou zrovna idealni a ze bych si mela poridit jeste jedno dite jinak se obava ze uz to pak treba nemusi jit a ze i mi to prestane pak bolet a mel pravdu zatim se to neozvalo
18. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Simi Peťa se nám začal budit a pobrekávat v noci . Ruzně jsme mu stěhovaly postýlku a nic nepomohlo až když začal spinkat sám v pokojíčku tak spinkal celou noc. Normálně jsme ho rušily :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
Andri...jaká jsou problémy s Dendou? Myslíš to, že chce chrupkat s tebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
ty jo tak to by se me Andy taky libilo ale nas pripad to bohuzel neni ona kdyz je sama tak rve ale neskonci a to je jekot ze ti praska v hlave a pak se prisaje a je klid a spi
18. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Simi...já ještě neměla žádný problém. Na žádné takové věci netrpím. Až teď.

Andri...to je super. Takové mazle. Mě patrik několikrát za noc volá :wink:
18. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
Sousedovic holčička taky řve několikrát za noc. Její rodiče se nevzbudí, ale já a Tom jo.
18. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Simi Peta to taky párkrát ze začátku zkoušel nechaly jsme ho vyřvat a byl klid.
Karinm se mnou naštěstí už ne ale nechce být sama v pokoji. To jsem jí udělala pokojíček nechtěla tanm spát,ted tam spí Péta a Denda s náma v ložnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kolikrát večer příjde kdy už pujdeme spát a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ted chceme přepažit ložnici aby měly každej svuj pokoj.
18. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
holky ted me tak napadlo ze to asi nevite PAta ma ten nehet hroznej ma ho celej bilej akorat veprostred jak ho ma provrtanej to ma fialovy a cely napuchly jak mu slejza to je hnusny ja se vzdycky oklepu kdyz to vidim ma ho celej nakej zvedlej brrr nevite kdyz mu to upadne jestli mu potece krev nebo jak to vypada?
Abdri...Bartošová to TýTý vyhrála?
autor
Karinm to si děláíš srandu ,tu mámu to nevzbudí jo :fearful: :fearful:
18. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
jojojo
18. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Andri...ach jo..tatar???!!!
18. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Andy Pata je uplne stejnej jako Denda taky za nama kolikrat chodi ze nechce bejt sam v pokoji ze nechce usinat sam apod...kdyz sem nedavno spala u segry a on musel spat v pokoji sam tak z toho byl uplne nestastnej nemoch spat a nekolikrat za noc me volal tak sem tam musela chodit no hruza
autor
Simi chudák bolí ho to?
Nevzbudí..vůbec o tom neví a to mají na noč. stolku chůvičku. Taky jsem byla docela v šoku. Co kdyby se ji něco dělo

Simi...já nikoho s takovým úrazem neznám, takže neporadím
18. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Andy prej ho to neboli ale me to boli jen se na to podivam je to hnusny
18. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Právě proto chci aby měla svuj pokoj a prostě bude muset spát v pokoji jiná možnost nebude.
Proto jsem se chtěla u Péti toho vyvarovat
18. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Teda Karinm to jsem v šoku,chudák holka :angry:
18. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
je to ste mi pripomeli mi sme meli v porodnici pani co kojila v sede na posteli a porad u toho usinala a dite ji kolikrat malem vypadlo z rukou no to byli holky pro nas nervy porad sme na ni museli koukat aby sme kdyztak priskocili v cas
Holky, Verča po nastěhování v pokojíku spala sama úplně v pohodě. Teď, ale blbne. Vidí všude příšery, ufony, zloděje. Tak abych ji uklidnila vymyslela jsem indiánské zaříkání na zlé duchy. Párkrát mávnu rukama, něco mumlám a pak je klid :wink:
Ty jo Andy ja se prave bojim aby se treba nezacal pocuravat nebo neco vis jak to ty deti delaj kdyz maj naky trauma
18. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Já si pamatuji když byla Denda malinkátak jsem jí taky kojila v sedě a kolikrát taková rána hlavou do zdi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Ale nikdy jsem ji neupustila nebo tak něco :wink:
18. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
Malá sousedům plakala snad půl hodiny. Ptala jsem se pak jestli měla zlé sny, že nemohla přestat plakat a ona nic nevěděla. Takže malá se ubrečela do spánku sama. Já ji několikrát slyšela a sousedka ani neví, že v noci pláče
18. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
ty jo Karin ta vase Verca ma teda dobrou predstavivost :grinning: je tak to budu pouzivat taky ale u sebe ja mam nekdy takovej ten detskej strach kdyz se mam jit treba vecer vycurat tak mi vzdycky pripada ze za mnou nekdo chodi nebo ze na me nekdo kouka za oknem ja mam rada horory a videla sem jich uz moooc tak to mam asi z toho :sweat_smile: Pata mi nedavno rikal uplne to sami ze si to taky mysli ze za nim nekdo jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: to sem se teda musela smat
18. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
Karin to je ta co si byla minule nastvana?
18. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Verča má moc živou představivost a já musím mít taky. To holky nevíte, že díky žaluziím jsme pro ufony neviditelné, že?
18. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Bydlí v druhé půlce dvojdomku
18. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.