• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
autor
Simi Denda to ví jinak nikdo,mužu tě poprosit o diskrétnost
22. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahoj holky,
snad se tu dneska trošku ohřeju,jak je venku hezky,pořád někde couráme.

karin: Kubík má 11 kg,sice mu budou tři až v lednu,ale nemyslím si,že nabere 2 kg,jelikož mezi prvním a druhým rokem života přibral jen 1 kg.
22. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj Peťko, taky hubeňourek :wink:
22. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
karin,ale určo né po mamince :grinning:
22. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
jasne Andy nic nevim to je ciste vase vec :slight_smile:
22. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
koukam do mimibazaru na recepty naky mi dochazi inspirace asi posledni 3 dny jime prevazne co zbylo z oslavy (klobasy nalozeny maso atd...)ale uz budu muset neco uvarit
22. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahoj simi: já už taky nevím co vařit.Dneska budu dělat rajskou,Kuba jí miluje,vůbec je omáčkovej a roste mu další pětka,takže opět nechce bašit.Tak si snad rajskou dá.
22. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
už jsem tady no andri mi to necháme auvidíme jestli se jetě povede ale manža je po těch chemoterapiich takže asi nebude mít fnkčí spermijky
22. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Tak nějak se s deniskou bavíme jestli by chtěla ještě sourozence a říkáme si jména atd. zatím je tou myšlenkou nadšená :wink:
Naše mamka ta to taky ví ,ale Petrova rodina ne i když Péťa tak nějak naznačoval že jsme asi ještě neskončily,ale určo to bude překvápko jestli to výjde ( ted jestli příjemné,nebo nepříjemné :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
22. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Já hledám na mmb nějakou pěknou šatovku pro Veju na besídku. Zatím vede Next :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Nen budu držet palce.
Malej se vzbudil tak se napapá a pujdeme ven :wink:
ahoj petamm a sim.
no andri třeba to bude příjemný překvápko ne
ANdri...příjemné :slight_smile:
22. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Andri...pokud se na to cítíte vy...ostatní vám můžou políbit šos
22. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Peto to znam maly ted taky rostou naky zuby ale neukaze mi jaky :unamused: videla sem ze ji vyrostla stolicka nahore jen kdyz se smala a zaklanela dozadu v kosiku na nakupu :sweat_smile: vcera sem ji davala rano presnidavku a ona ji chtela jen jist sama (plnou presnidavku ze sklenicky)tsk sem to zkusila ale mela sem to az na kalhotech tak sem ji to vzala dostala brumika a pak sem to jeste zkusila s jogurtem ale ten byl taky vsude :confused: ach jo asi se budu muset odhodlat a nechat ji to tu vsecko zpatlat
přesně tak jak říká karin moje slova
autor
Karinm no to si říkáme taky. Myslím že pár lidí bude mít trošku problém to zkousnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
no jo andri ale oni se o to starat nebudou
22. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
U nás byl problém zkousnout Patíka, ať si trhnou. Třetí by možná nerozdýchali, ale to je jejich problém.
22. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
dneska jedem jeste prave nakoupit tak si musim promyslet co budu vubec varit ale nic me nenapada poradte holky pak stojim v kramu jak trubka mam plnej kosik ale uvarit se z toho nic moc neda je mala sem vzbudila
22. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
ta u mě oba dva nevím teda proč ale vždycky o bylo s kecama
22. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Simi...to je jako já :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
andri: ať si třeba zuby vylámou při tom zkousávání. Je to těžké,na to nekoukat,ale hoď to za hlavu a hlavně si nikým a ničím nenech kazit radost. mě se to teda moc nepovedlo,radost mi určité osoby kazily,ale dnes jsem se na to povznesla a dotyčné to jen s...
22. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
je ja sem taky nevedela jak mam oznamit druhy :confused: Milanovy babicce sem to rekla kdyz uz byla na odchodu skoro v aute :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
tak to je taky dobrý sim ale řekla ne :grinning:
22. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
jasne a nemusela sem pak poslouchat ty kecy :wink:
22. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
o protože hned odjela co :grinning:
22. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
u nás to z mé strany bylo v pohodě,Kuba je první vnouče,ale od Davida,je už desátý,první reakce celkem dobrá,pak ale tuž nic moc.Co se mě nejvíce dotklo,když jsme oznámili,že to bude kluk a za týden mi přišla tchýně přát k narozkám se slovy: tady nesu něco těm dvoum holkám(jako mě a Kubovi),ještě že zareagoval manžel dřív než já.A tak to byo celé těhu.
Holky Kubovi koupila i žluté dupačky s růžovými proužky.
22. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
Patrikovy pak rikala ze se bude muset delit a ze mu to dite bude brat a rozbijet hracky apod... a Pata rek ze se rad rozdeli ze on je velkej tak dostane ten vetsi kousek a segra je mala tak dostane ten mensi kousek ten ji natrel :astonished:
22. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tom Patíka sděloval po telefonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vyslechl si teda
22. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.