• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
autor
Ale nikdy by mě nenapadlo někomu říkat aby nekouřil.
Já přestala víc jak pul roku než jsem otěhotněla s Deniskou :wink:
11. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
tak to tě andri obdivuju :slight_smile: tak mě malá spí a lukáš taky letí
11. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Náš Péťa taky konečně usnul :wink:
11. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Andri, prý odnaučení kuřáci jsou horší než nekuřáci :grinning:
11. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Já zrovna obaluji ty řízky. Zítra udělám čočku, dostala jsem na ní chuť :wink:
11. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
jo přesně tak karin ty jsou nejhorší
11. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Já jí mám dneska :wink:
Karinm mě to hrozně smrdělo v obou těhotenstvích. Nemohla jsem stát ani třeba na zastávce poblíž někoho kdo kouřil,to bych hodila šavly a z části mi to zustalo :wink:
11. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
já ji asi taky zítra udělám furt tedkon jíme maso
11. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
je cauky holky.andy videla sem te rano u skolky ale byla uz sem tak zmokla ze sem supajdila do auta musela sem pak jeste v devet ject k Milanovymu brachovy na barak odemknout elektrikarum malem sme si tam rozbily drzky s tim elektrikarem v tom bahne :stuck_out_tongue_closed_eyes: pekne sme se svezli z kopecka a boty sme meli dvakrat takovy :confused: Danielka mi od rana spi tak mam klidek :grinning: je to koukam holky tak vy kourite nebo ste kourily jo?ja sem kourila od 13let tak nak obcas z frajeriny pak uz vic a kdyz sme nekam sli taky sem byla schopna za vecer vykorit klidne dve krabicky :unamused: kdyz si to dneska predstavim tak mi to prijde neuveritelny.Kdyz sem se pak v 18ti dozvedela ze sem tehotna tak sem stim na minutu prestala ani mi to nechybelo jakej to tehotenstvi pro me byl sok :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak sem si obcas dala az kdyz uz sem nekojila kdyz sme nekam sli nebo kdyz sem s nekym nekde kecala sama bych si snad nikdy nezapalila :slight_smile: ale kdyz sem byla tehotna s Danielkou tak mi to strasne chutnalo prvni dva mesice sem to nemohla ovladnout kdyz sme nekde s nekym sedeli tak sem byla rada ze si muzu zapalit a ze to tehu na me jeste neni videt to bych se asi propadla hambou kourit s velkym brichem no a pak sem stm skoncila asi definitivne no vlastne nedavno mi kamaradka na to lakala ale akorat se mi pak motala hlava :confounded: a Milanovy taky porad nadavam aby se na to vysral
11. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
ha ha ha holky ja prijdu na pokec jednou za cas ale jak nejsem vykecana tak pisu moc :confused: tak se vam omlouvam :grinning:
11. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj Simi...to nevadí, že to napíšeš najednou co mi po větách :grinning:
11. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Já teda nekouřila nikdy, teda jen jsem to zkusila, ale to nebylo ani jedno žváro.
11. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Ahoj simčo,já si tě vubec nevšimla
11. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
simčo nezloběj se na nás holky za ten čtvrtek?
11. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
ja sem se poprvi malem udusila :rolling_eyes: fujtajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes: zachvili musim ject pro Patu holky co ste varili?musime dneska na nakup
11. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Andy neblazni Linda delala jeden cas to sami a Pata taky proc by se zlobili vzdyt to jsou dedti aspon bude Peta prubojnej to je dobre
11. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Já začla kouřit v 17 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kouřila jsem 10 let fuj :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Omlouvám se kuřačkám
11. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
No Simčio já byla uplně v šoku co ho to popadlo najednou a dlouho jsem se nemohla vzpamatovat. To udělal poprvé a od té doby zase ne
11. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
no asi ze bylo moc deti tak se podlo toho prispusobil :grinning:
11. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
mam tu tri zakysany smetany a dva tvarohy a nevim co snima poradte
11. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
kuk do alba
11. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Andri a co udělal? Někoho břinkl?
11. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
tak my frcime zas do skolky
11. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Simi...ahoj a ukaž se zase. Foto super, hlavně jak je Páťa zmožený :wink:
11. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Karinm no začal ubližovat dětem,ale to jsem se bála kam zase pujde a komu co udělá :angry:
11. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Aha, to asi ten zážitek s tím klukem jak ho kousnul nebo praštil. Má pocit, že je to normální. Mě Paty bije jen Verču, ovšem mám obavy, že jakmile se mezi dětma otrká, tak je začne napadat :frowning2:
11. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
holky predstavte si co sem slysela ve skolce ze maj moc deti a ze budou muset nechavat deti doma tech maminek co jsou doma na matersky treba protoze tech predskolaku nemuzou to je co?se tam rozcilovala ucitelka i maminy
11. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
delam si obed :grinning: hranolky s tema malejma klobaskama bilejma na gril mnam mnam
11. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jojo, to je stará věc. Mě Verču do školky vzít museli. Teď je o školky boj.
11. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.