• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Jak se vratí z Prahy, tak jdeme na procházku. Tady po Nové Vsi.

Jo, holky zapomněla jsem uklidit Tomovo auto. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Samo, že tam má čurbes a ona chce teď uklidit sama.
16. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
ježiši ta je ale trapná tchýně když tady byla tak jí vašek zakázal něco dělat to je jako kdyby jsi přijela k nim a začala ji tam uklíze´t by asi čuměĺa teda to ti vubec nezávidím
16. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Nen...já to možná udělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: POsledně měla pavučinu na skříni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
no jasně to by mě zajímalo co by dělala by se pos..... :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
takže dneska nevaříš když jeli do prahy to jsi doma sama
16. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky
Karinm já tě obdivuji že to snášíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jsem taky upekla ty čoko řezy a už tuhnou v lednici
16. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jsem s děckama....Tom uvařil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky diskuze. Docela sranda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě nejsem pro Toma ta pravá :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Andri...musím. Verča je z babičky nadšená. Dokonce i Patrik se k nim přidává a ukazoval ji svoje auta a poklady. Takže raději něco kousnu do jazyka a nedělám dusno. I kdybych měla vše dokonalé, stejně nějakou chybku najde. Je taková. Včera večer jsem se ale bránila. Když ji vadilo, že nesedím doma a nečekám na Toma.
16. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
karin to říká asi každá já nevím koho by si představovala
16. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Karinm a to by byla raději kdyby jste se rozvedly a děti neměl uplnou rodinu jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
jaky andri ty co dávala sim
16. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
teda Karin proste typcika tchyne :grinning: ja to mam takhle spis u tchana ale horsi on je strasne drzej vsecko mi hned rekne kdyz se mu cokoliv nelibi on to primo vyhledava a jeste rika ze mi to rekne proste na rovinu a ja si rikam kdyby raci mlcel.Kdyz se mu vcera Milan zminil o tom nalezu z gyndy tak zacal ze to nic neni ze to ma kde kdo hm ale kdyby to mel on tak uz umira v posteli vis,stejne jako kdyz trosku nastydne tak uz si da na krk satek a septa a porad ma pred rukou kapesnik a dela jak je strasne nemocnej a kdyz jsem nemocna ja nebo deti tak nas zene do skolky proste ...
16. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
je ty sme vcera snedli na posezeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pata pak chtel jeste a uz tam byli posledni dva kousky :sweat_smile:
16. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
já jdu péct opilého izidora :grinning:
16. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak tam mate foto
16. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
co to je Nen?to jsem uz slysela mozna videla v nakejch receptech ale nevim jak to vypada
16. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
tak já se jdu podívat
16. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
sim ten je krásnej :slight_smile: no to je s ořechovou náplní krémem a čokoládou a rumem
16. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
ted sem ho dodelala najedla sem se a za chvili je tu tchyne a Milan prijde z prace a ja sem si jeste ani neodpocinula ale uz vim co si dam :grinning: kafe hodne kaféééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
to si dej já jsem ho tedkon vypila a nejraději bych si šla lehnout
16. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
je to ja bych si sla taky neradsi lehnout posledni dobou mam strasnej problem rano vztat pritom si nepamatuju ze by me Danielka nak v noci moc budila vlastne nevim jestli se vlastne v noci budi nak si to nepamatuju asi az k ranu
16. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
jo sim to je ono :slight_smile:
autor
Simčo dort je krásnej.
Nen toho taky děláme mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5ezy jsou výborný. Ukrojila jsem Petrovi po obědě ke kafi a prej dej mi jen jeden já na to sladký moc nejsem. Dala jsem mu dva kousky a jak to do něj padlo :sweat_smile:
Totoi je taky dobrý http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=36379
kdyz me v noci hodne budila tak sem si prala aby uz bylo rano abych uz mohla vztat a ted kdyz me nebudi tak se taky nevyspim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
jo ale to jsou pak kg na horu holky jsem nák rozežraná to mám zase dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
jo andri to vypadá taky moc dobře už jsem na to taky koukala
16. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Je Andy tak to je super ty rezy jsou fakt super mnamka :sweat_smile: musim najit jeste neco podobne dobryho :grinning: holky kde berete orechy?
16. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Já mám vlastní :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Dneska jdeme na tu zábavu. Simčo nechcete přijít :wink:
16. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.