• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
aha tak to jo ty by bylo asi co doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Nic by se nestalo. Tomík ho zná. Je to v pohodě. Tak nějak všichni víme, že z toho mráčku nezaprší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Tak jsem zase tady Péťa spinká a já si sem vzala oběd :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Já už ho mám taky hotový. Teď se chladí.
28. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky,

si Vám hned musím postěžovat.

Včera jsme se domluvili s kamarádkou,že za ní dojedem vlakem na Kladno.Ráno v pohodě,Kuba byl natěšenej,dojdem na nádraží,sednem do vlaku a nic.Najednou přišel strojvedoucí,něco montoval v té skříni u WC a odešel.Po 15 minutách přišli s tím,že vlak má rozbitej motor,novej,že je na cestě,že za deset minut razíme.Dalších 15 minut pryč ,vlak stojí a motor nikde.Po dalších 15 minutách jsem se sebrala a šli jsme domů.Na pokladně nám vrátila peníze za lístek a zrovna hlásili,že vlak bude mít hodinu zpoždění.Přitom ho v Kralupech přistavovali z depa,tak jsem vůbec nepochopila,proč přistavují pro cestující rozbitý vlak.Naštěstí to vzal Kuba sportovně,byl rád,že ve vlaku 45 minut pohrá a šel s úsměvem na tvářičce domů.

Andri: moc hezké fotky

Nen: receptík mám,ale už máš asi zaděláno,viď

Karin: zkušenosti s krémy nemám,ale chce to i hodně pít.
28. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj Peťko :slight_smile:
Jo já piju málo. Musím se celkově dát do hromady. Brzo začnu chodit mezi lidi, tak ať je nestraším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
karin: já doma sešla šíleně.Celkově se hodně zanedbávám. :frowning2:
28. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Peťko, přesně. Já to mám to samé. Jenže už 6 roků :frowning2:
28. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
tak jsem tady měla jsem tady segru
28. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
mě asi ze všeho nejvíc chybí cvičení.V Lípě jsem chodila 3xtýdně,co jsem se odstěhovala,tak 1xtýdně a co máme Kubu tak vůbec.Buď nemám hlídání nebo když už se vydám,tak cvičení pro malý zájem není a samotnou mě to nebaví,spíš se k tomu nedokopu.
28. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
pet klidně mi receptík hod .zkusím ho
28. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Peťko, jak dlouho jste v Kralupech?
28. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
tak nela mi spí tak jsem si udělala kafe
28. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Že bych si taky dala. Zrovna jsem se začetla do té "vajíčkové války"
28. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
jo karin a jaká je ta vajíčková a co se tam všechno jí a kolik zhubneš
28. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
aha tak jsem četla blbě jsem myslela vajíčková dieta :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Karin: já na to koukala včera v telce.Myslím si,že i ODS by zasloužila patřičnou várku vajec,si vůbec nemají co vyčítat.Ale asi to musí pěkně bolet. Jinak v Kralupech jsme byli v březnu 2 roky.U tchýně jsme bydleli skoro 3 roky.Co jsem otěhotněla hned David našel podnájem,celé těhu rizikové a ona mi na psychice vůbec nedodala.

nen: jdu ho najít a pošlu ti ho.Já dělala min.týden nový recept s jahodovými knedlíky.Přišlo mi to málo pracené ale podle složení jsem se toho celkem bála.Ve finále chutnaly knedlíky víc jak klasické kynuté.
28. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
jo dík pet to budu ráda tenhle ten nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Peti...souhlas. Taky si myslím, že to musí bolet.
Vypadá to, že jsi na ty Kralupy nemůžeš zvyknout. Já si taky ještě pořádně nezvykla. Ani na lidi a ani na okolí. snad se to zlepší.

Nen....vajíčkovou dietu nezmám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná i existuje. Teď je diet jako máku :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
karin: nezvykla a nevím,jestli kdy zvyknu. Zrovna včera jsem o tom přemýšlela.Jsem celkem nedůvěřivá a to je asi důvod,proč se špatně seznamuju.Včera jsem přišla na to,že si vlastně kamarády táhnu sebou celý život.Jsme taková parta,která se zná od malinka.Pár nových známých přibylo ohledně práce,atd.,ale to jsou také přistěhovalci.Zdejší starousedlíci mě fakt nic neříkají. No a ta naše parta se najednou začíná nějak rozrůstat,každý si zakládá rodinu,vlastně už skoro všichni mají děti a mě teď začíná docházet o co všechno Kubík přijde.Užili jsme si spousty legrace jako malí,jako puberťáci,na svatbách,dovolených,atd a ty pařby. :grinning: :grinning: :grinning: Možná je to jen dobou a věkem,ale tady takovéhle přátelé hodně postrádám a do Lípy ač je to jen 70 km se pořád jezdit nedá.
28. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
jo existuje ale ještě jsem jí nezkoušela
28. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
tedy vajíčková by mě asi zabila,vejce je pro můj žlučník těžké a to nemluvím o okolí :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
jo jo holky ja ted mam zrovna jednu dietu :stuck_out_tongue_closed_eyes: papam si tu smazeny hranolky a smazeny klobasky ty bili bavorsky malinky mnam mnam :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Peťi....úplně ti rozumím. Mě hrozně chybí rodina. Kamarádky taky, všechny už mají děti. Tam by i Verunka zapadla. Bohužel se už na Moravu nevrátíme. Tom je tu spokojený.

Nen...myslela jsem si to. Ty jsi dietový odborník :wink:

Simi....to je super dieta :grinning: a vypadáš po ní moc dobře :wink:
28. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
karin: tak to já si říkám,že třeba někdy snad.No,mít tady asi baráček,tak bych taky uvažovala jinak,a Lípa je přeci jen blíž,jak morava. Přesně jak píšeš,Kuba by tam taky fantasticky zapadl a hlavně víš,co od koho můžeš čekat.Tady si přijduobčas,jak z jiného světa.

holky,když na mě ty diety nezabírají,co já jich už vyzkoušela a výsledek,pořád velký zadek.Na mě platí jedině cvičení.
28. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Já diety nezkouším. Stačila mi jedna, stejně se mi to vrátilo. Navíc jsem byla více rosolovitá. :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
no ale z mastnyho je mi taky spatne zjistila sem to kdyz sme jezdili ze zacatku k Milanovy babicce kdyz nam davala k obedu knedlo vepro zelo a ja sem pak jela domu a bylo mi pokazdy spatne jako ona vari moc dobre to vsecka cest ale rada dela na sadle a stava je u ni vlastne vypek a hooodne sadla a ja sadlo vubec nejim taky vzdycky zvracim po majoneze nebo po tatarce :confounded: takze jim horcici a obcas kecup :grinning: holky ja kdyz sem se odstehovala ve 14letech z Kladna tak sem si myslela ze je konec sveta vzdycky sme se segrou rikali podivej se z okna jsme na "vesnici" no to bylo strasny a nikoho sme tam neznali pak kdyz sme se uz seznamovali a jezdili na diskoteky a za klukama apod... tak uz sme si nestezovali vubec :grinning: a pak sem si nasla Milana a po porodu sem se odstehovala sem ke Slanymu a opet sem tu nikoho neznala a mela sem z toho strasny depky hlavne ze sem tam nechala vsecky znami a malo sme se vidali no ale dneska uz je to v pohode mam tu znamejch dost a hlavne mamin co maj deti takze se da si myslim zvyknout ale nekdy to trva co???
28. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
ja sem jednou zkousela takovy to zdravy jidlo podle toho ste to co jite a hlavne sem hodne pila vodu normalni z kohoutku podivam se snad najdu fotku jak sem byla jeden cas takova oplacana
28. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
jo mate ji tam
28. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
jo simi: někdy to trvá.To máš pravdu. Mě teda to zdravé jídlo celkem chutná,ale jak začnu jíst pravidelně,jde váha nahoru.Pomohlo ti to?
28. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.