• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Ahoj Andri....hrála jsem hru a pak byla na zahradě. Jak se tomu Danielkovi daří? Víš něco?
31. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky holky všechny jezdíte po nákupech jak já vám to závidím ted mám na dlouho vybráno zařizovali sme si komplatně novej obývák,takže sme lítali a utráceli a ted budem dřepět doma.Jinak globus miluju a nejvíc na to to květinářství pokaždý když tam jedem tak neodejdu bez kytí sem uplne nemocná na kytky. :grinning:
31. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Tak Daník měl vodu v plicích a infekci,ale už mu zabírají ATB tak je mu lépe :wink:
Rom taky mám rád kytičky,hlavně venku :wink: :wink:
31. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma.byly jsme v globusu a pak v mekáči a v kfc a s dětma v pardubkách na dětským dnu
31. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj Romi :wink: Taky miluji Globus a kytky v něm. Manža se mě pokaždé snaží nasměrovat jiným směrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marně.

Nen...teda, určo jste zase pěkně provětrali peněženku :grinning:

Andri...tak to je moc dobře, že je Danečkovi lépe. Snad nebude mít nějaké následky.
31. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
no jo karin ale tentokrát to šlo :grinning:
31. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
No snad ne drží mu palce spooooooooosta lidiček :wink:
Nen tiše závidím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
jo holky ale tentokrát to nebyl muj nápad ale mnaži :grinning: takže nemohl drškovat :grinning:
31. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
To by mohl manža taky něco navrhnout :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
že jo takový návrhy jsou nejlepší
31. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
ahoj holkyyyyyy :grinning: uz mame fotky ze vcerejsiho detskyho dnu tak vam posilam odkaz na fotogalerii :sweat_smile: http://picasaweb.google.cz/PetrHajkos/DetskyDenKlubuSlunickoVeVrbicanech?feat=directlink# ty v tech zlutejch trickach sme my ze slunicka co sme to poradali pripojilo se k nam jeste par holek dobrovolnic tak sme je taky vyzbrojili trickama :grinning: bylo to super akorat ze mazoretky kvuli pocasi nedorazili,rogalo co tam litalo a schazovalo banbony namotany na pruhy krepaku aby byli videt je schodilo 4x ale ani jednou se nam na hriste kvuli vetru netrefilo takze bonbony skocnili v polich a na skale a pilot nam vzkazoval ze se omlouva a prej si mame priste udelat vetsi hriste vtipalek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Tak to super,že sme tady naladěný na stejnou notu jako jsou kytinky v zime utrácím za pokojovky a vlétě na ven ale pak to zalejvat to je vopruz tahat se s konvema.Všude je dětský den a tady nic teda o ničem nevím.No Danečkovi držím pěsti a rodině ještě víc aby měli sílu to zvládat je to hooodně něnáročný po všech směrech bohužel. :frowning2:
31. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
Romous...já jsem naladěna, ale umírají mi :sweat_smile:

Nen...pošli manžu, taky bych brala nějaký návrh :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andri...taky zavidím, nelítáš v tom sama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ahoj Simi...jdu na ty fotky :wink:
31. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Romous...v NOvé Vsi je Dětský den až 20.6.
31. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
no na Uhách bejvá taky každej rok ,ale letos o ničem nemám ani tušení.Jaktože ti umíraj občas je zaleju a to je celý podmínka je aby měli světlo. :wink:
31. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
Nevím...jsem antitalent. SNad to časem půjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
jo karin klidně pošlu :grinning:
31. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
Simi...poctivě jsem se všema fotkama proklikala. Foto č. 253 je super :grinning:
31. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
Nen...fakt? :grinning:
31. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
no jasně karin at si to taky užiješ :grinning:
31. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Náš táta by to nerozdýchal, aby mi něco cizí chlap kupoval :grinning: ale možná by začal i on :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
no vidíš tak k něčemu by to taky bylo dobrý ne :grinning:
31. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Tak co tady provádíte kecalky.
Ogrilovali jsme si maso ,ale nemám na to vubec chut. Tak si to nechám zítra k obědu :wink:
Na snažilkách máme další těhulinku :sweat_smile: :sweat_smile: .
Já snad těc 10 dnu nevydržím :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: než budu moct testnout :slight_smile:
31. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
tak to je super andri třeba budeš další :grinning:
31. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
No uvidíme,ještě jsou předemnou adeptky :wink:
Holky já mám takovej vnitřní pocit že to tentokrát vyšlo :wink: snad mě neklame :wink:
31. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
teda andri já ti to moc přeju už aby to bylo :grinning:
31. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Děkuji:hearts::hearts::hearts:je to fajn se s někým o to podělit :wink:
31. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
no jasně andri to zase nevydržím je to dlouhá doma :grinning:
31. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Bohužel ,ale nic jiného nám nezbude :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
ahoj holky,

konečně se udělalo trochu hezčí počasí(tedy alespoň tady).Od pátku mě tak zlobil net,radši ani nebudu psát dál,byla bych hodně sprostá :frowning2:

ale vypadá to,že dnes už fachčí,tak Vás musím pořádně dočíst
31. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.