• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
autor
Ted jsem náhodou koukla do alba maminky které zemřelo miminko a měla ho tam vyfocené v rakvičce. Brrrrrrr nemužu se z toho vzpamatovat se mi udělalo uplně špatně :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
andri:jak jste oslavili s dětičkama svátek?Já chtěla vzít Kubíka na zmrzlinku,ale dal přednost pískovišti.Jinak jsem to nějak nehrotila.Tak nevím,jestli nejsem krkavčí matka,když nedostal žádný dáreček. :astonished:
1. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
no Andri,na co to koukáš?To musel být celkem šok :astonished:
1. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
No Peto to byl :frowning2:
Já to taky nehrotila . Deniska přijela až v pět hodin tak jsem ráno koupila Péťovi autíčko a Denisce lwegíny s Hannou Montánou(to bylo radosti) :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
to ti věřím,mě přeběhl mráz po zádech a to jsem si jen přečetla,cos viděla. :frowning2:
1. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Musím nahodit nějaké veselejší téma :wink:
Co plánujete na léto?
1. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
andri: tak to teď u nás zrovna moc veselé téma není.Dohadujeme se skrze Davidovu dceru z prvního manželství.Každou dovolenou je to stejné,nejdříve pojede na 14 dní,pak jen na týden,nakonec z toho není nic.Manžel byl od začátku hodně tolerantní a nechal si s... na hlavu a teď to vypadá,jak to vypadá.

Ale jinak asi někam po Čechách.
1. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Co plánujete vy?
1. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Jako že má přijet k vám na 14 dní.Kolik ji je?
Naší Janče je 17 má přítele a uplně jiné starosti .Taky jezdí hoooooodně málo ,ale nehrotíme to.
My jedeme 11.7. na Rozkoš :wink:
1. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Andri je jí 9 let. Kája s náma chtěla jet na 14 dní,tedy ona si naplánovala,že pojedeme na týden někam na dovolenou a na další týden,že budeme doma budeme jezdit denně na výlety.
No,dnes volala,že pojede jen na 5 dní,protože jí máma domluvila opět něco jiného.Takže počítám,že za měsíc,kdy nám začíná dovča nepojede vůbec. Oni se nedokážou dohodnout a když už se dohodnou,tak její matka si do toho něco naplánuje.Všechno to začalo tím,že v sobotu jed David kamionem přes Kralupy,Karolína(dcera) ho viděla,jak jede,on si jí nevšiml a ona začala brečet. Takže šílená hádka po telefonu a od soboty samé dohady.
1. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
peto tak to je blbý a přijde mi že to máma děla naschvál :angry:
Deniska taky jezdí k tátovi ale dokážeme se dohodnout. Řeknu mu kdy jedeme na dovču a on mě dost dopředu kdy jí bude chtít . Ani ve snu by mě nenapadlo dělat nějaké naschvály
1. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Jdu na kutě dobrou :wink:
1. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
jo andri taky jsem na to koukala je to fakt strašný taky mi srtoho bylo divně
1. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
andri:my si to myslíme taky.David je měkkej a ona ví,že skrze Káju ho bude vždycky držet v šachu,ale aby jednou neplakala nad výdělkem.On i náš taťka má určitou hranici a řekla bych,že mu pomalu začíná docházet trpělivost. Jen je smutné,že pro dosažení svého využívá vlastní dcery.
1. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Holky jestli myslite malýho Honzulku od Aninam tak to sem viděla a bylo mi strašně ten drobek měl stejnou dg jakom naše Barunka,ale to byla bojovnice a doufam že i nadále bude.Nikdy bch ale takovou fotku nechtěla je to hroznej pohled. :frowning2: ANDRI ty se snažíš o mímouška jo??To je to nejkrásnější období v životě snažení a pak to zjištění že na testíku jsou // upně sem si je tam vynucovala vidět až se nakonec povedlo :wink: Moc Ti to přeju.Koukám,že tady se chodí brzy do hajan to u nás neexistuje teprve uačínáme žít,vařit uklízet a tak přes den nestíhám nic s naší princeznou.
1. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
ahojky romous:
já tu budu ještě chvilku strašit :grinning:

no,já fotku neviděla,ani jí tedy hledat nebudu,ale souhlasím s Tebou,taky bych takovou foto nechtěla a možná bych i při své povaze zakázala tenhle moment vyfotit.Tedy,mě by asi ani nenapadlo to fotit. :unamused:
A k tomu snažení,hezké to je a ten pocit,když vidíš vytoužené // ........... nedá se to popsat. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Tak mi zase s malím strašíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Romous mužu se zeptat jakou dg má malá? Pokud se ti o tom nebude chtít psát tak to samozřejmě pochopím.
Jojojo snažíme se o třetí miminko :wink:
Já bych ani nechodila brzo do hajan,ale většinou tady nikdo není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
2. čer 2009 v 01:59  • Odpověz
nazdárek dobré ránko všem :slight_smile: tak dneska jsem tady první :slight_smile:
andri koukám že si taky ponocovala
2. čer 2009 v 06:21  • Odpověz
autor
Hezké ráno.
Ponocovala jsem do pul čtvrté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 06:54  • Odpověz
ahoj andri tak to teda dlouho a co že péta nechtěl spát :confused:
2. čer 2009 v 06:56  • Odpověz
autor
Já nevím on se snad začíná bát tmy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 06:58  • Odpověz
chudák malej tak snad ho to brzo přejde
2. čer 2009 v 06:58  • Odpověz
autor
Máme takovou malou lampičku do zásuvky tak mu to budu nechávat svítit :wink:
2. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
jo tak to bude dobrý a uvidíš jestli se bude budit
2. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahojky teda andri tak v 1 uz sem opravdu spala taky :sweat_smile: ted už strašíme od 6.No ta hlavní dg je HIE 3st tj.hypoxicko-ischelicka encephalopatie a Česky je to těžké poškození mozku z nedostatku kyslíku.za to vše vděčim slánské nemocnici.
2. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
ahoj romous :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
autor
:frowning2: To mě strašně mrzí a jak se to projevuje na drobečkovi :frowning2:
2. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
Romous já šla spát a malej se pak probudil a ječel tak tady kokal na pohádku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:28  • Odpověz
tak lukáš už je nachystanej za chvíli jede do školy a mnaža jde dneska na onkologii na kontrolu
2. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
to se projevuje tak,že mozek se od toho porodu kdy neměl ani trochu kysliku přestral vyvíjet,takže sme stale novorozenci je to stav neměnnej.Ahojky nensy,hele to je super,že dáváš Lukaška do školy taky se o to pokusím jinak by mi houplo za par let
2. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.