• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
autor
Nen tak držím palečky aˇpřiveze jen samé dobré zprávičky :wink:
2. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
tak lukáš už odjel dojede ve 15hod tak asi pojedu s manžou na tu onkologii
2. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Chudinka malímká , posílám jí pusinku :wink:
Romous mužu se zeptat kdyby jsi byla podruhé těhotná kam by jsi šla rodit?
2. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
jo romous pro lukáše jezdí ráno mezi 7-8 a vozí ho ve 15hod kromě pátku do 13 hod ale mužu ti říct že je to super aspon si trošku dáchnu jinak se to fakt nedá a on je taky víc spokojenej a má tam pravydelný rehabylitace takže taky dobrý.měsíčně platím asi 3tis je to soukromá církevní škola ale od toho ty peníze jsou
2. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
tak určitě ne do Slanýho tam sem ted měla ležet babičku s ramenem a nemohla sem tam za ní ani na návštěvu jak sem byla z toho vystresovaná co nám tam udělali,takže pokud by to šlo tak do Krče tam vlastně Barunce zachránili život a nebo do Neratovic.Na Kladno sem chodila na praxi na porodnici a tam je to zas tak klasicky nemocniční nic utulnyho nevim tea jak ted je to už 7 let
2. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
Nensy taky máš veselo vid.
2. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
Holky nemáte to jednoduché a máte muj obdiv a posílám vám aspon na dálku strašně moc síly .
2. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
jo romous to mám ale aspon mužu s malou dopoledne někam ven pokud je dobrý počasí jinak bych seděla doma a čekala když dojde manža
2. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
No tak to si piš že to je super já to taky budu chtít to pak bych šla klidně i do druhýho mímouše. :grinning: ale u nás je ta školka až na Kladně což je slušnej kousek tak uvidíme.
2. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
no právě a jak chodíš ven s Lukym máš ten reha kočár??
2. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
No právě na Kladno jsem taky neslyšela nic dobrého a opravdu nevím pro jakou porodnici se rozhodnout.
Zatím jsem chtěla právě do Slaného ,ale uvažuji ještě o Praze.
Zase si říkám v bolestech nějak jet. Ono do Prahy je to kousek ,ale spíše po Praze je to horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
no ale si myslím že tam musej mít náký odvážky a musej ty děti i svážet domu :slight_smile: jo mám ten kočár už je teda trochu větší tedkon to je náká novinka máme ho od ledna
2. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
Sestřenice ve Slyným rodila 2 krát pak se to stalo nám čekala 3 a šla raději na Kladno.Praha je nejlepší kdybych věděla že stejně zustanu v těch bolestech ještě 12 hodin tak ted do prahy jela
2. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
jo to svážej určitě ale jak to s ní pujde nevim,když ji vozim na klíně,jakmile ji posadim do sedačky dostane zachvat.Chci ji vozit v běžným kočáru co nejdýl to pujde.
2. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
je to fakt všechno moc težký ale možná až bude straší tak bude klidnější
2. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
Já jsem obě děti rodila v Boleslavi . taky jsem slyšela spoooooooooooooosty negat. ohlasu . Já byla spokojená.
No uvidíme naštěstí je ještě čas. Mám okolo sebe dost holek co rodilo ve Slaném a dobrý. Samozřejmě že když potom čtu váš příběh tak mi to tam už zase hlodá :frowning2:
2. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
koukněte co mám v profilu :grinning:
2. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
ahojky holky koukam ze tady mate dlouhodobe smutny tema.Predtavte si vcera sem i vas tu cetla a pila kafe pak mi blnklo v zapesti a nalila sem to kafe primo do prostred klavesnice :confounded: tak sme museli schanet novou tuhle mame jen pujcenou ale pekne blbne musim to po sobe cist vopruz :grinning: .Pata me dneska vzbudil v 5:55 a porad ho strasne zajimalo co se mi zdalo :confused: Romous to je mi strasne lito s tvoji holcickou a kdo te ve Slanym proboha rodil?ja sem tam rodila v dubnu 2008 a v srpnu 2003 na Kladne tam mi to prijde strane neosobni.Holky tak sem se dockala a zachvili jedu do nemocnice se domluvit na tu operaci tak doufam ze z toho nebudu tak vyrizena jako poledne kdyz mi to oznamili.Milan mi rikal at jedu opatrne a at mu hlavne nepisu spatny zpravy do prace ze se pak nemuze na nic soustredit :unamused:
2. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Já byla o tom přesvědčená že nikam jinam nechci než do slanýho apak řekli nakonec že se to dalo čekat že budou komplikace když sem zdravotník tak to bych je nakopala do prdele.
autor
hmmmmmmmmmmmm :slight_smile: je to pravda
ahoj sim :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Čágo Simčo tak držím palce a potom dej vědět :wink:
Nepujdete ze školky chvilku na zahradu když to stihneš. Kdybys potřebovala vyzvednout Páťu stačí říct :wink:
2. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
ahoj Nen ahoj Andy ahoj Romous a kde mate Karin??? :confused:
2. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
hm ja ve slanym rodila v červnu 08 přijímal mě volgemuth to už sem krvácela,ale operovali na gyndě takže dlouho sem tam měla jen sestru a pak přišla Fechtnerová a ta to dokurvila otevřela mě až když se jí chtělo spinkat po 22 hodine
2. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
nevím karin asi ještě spí :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Andy diky za drzeni palcu bude se mi to hodit nad to budu mit brzo za sebou mam tam bejt v 9:40 tak nad pro Patu stacim sject teda doufam ze to nebude na tak dlouho jako minule ale diky
2. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Simi a na jakou operaci se chystáš??
2. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
jo sim jdeš na tu gyndu :confused:
2. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
je ja mam Voldemutha jako doktora ale jak je ted primar tak em u nakejch doktorek prvni sem byla u naky mlady a pak se vdavala a jela na svatebni cestu tak mam ted tu Zoju Smoljakovou ta je prijemna a Fechtnerovou nastesti znam jen z vypraveni a kde si mela gynekologa?
2. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj, nespím...dočítala jsem vás. Holky vy jste mě hned po ráno odrovnaly :frowning2:
2. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.