• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
jo jasně to je u nádraží je to druhá jakost všechny skoro stejný.mi koupili mimulej týden rohovku tady v nábytku rozkládací tak sem zvedava kdy bude hotová
2. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
a kolik vazi Barunka?to je krasny jmeno taky sem nad nim uvazovala ale bohuzel by nas s Milanem nekoho pripominala takze sme se na ni nedohodli
2. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
no zatím 8,5 kg má 73 cm už se člověk pronese s ní.
2. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Simi....proto já nemám Danielku, ale Verču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Letím si pro ní....pak se ozvu
2. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
to ti věřím lukáš váží 35kg ten se už taky pronese
2. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
holky musim uz neco delat Milan tu bude kazdou chvili nadobiho tu mam plno ale jeste se nenahrala voda tak ho nemuzu mejt tak jdu aspon poklidit a povesit vyprany pradlo aby bylo jako videt ze neco delam.Je holky Danielka dneska u doktorky perlila chodila za lidma podavala jim dudlik a pak si ho hned zas brala na vsecky se smala a nakonec prisla k naky pani a natahovala se chtela ji dat pusu :grinning: pani ji nastesti pusu nedala ale smala se :sweat_smile: ona se to naucila teprv v nedeli tak rada rozdava pusinky a lidi ma taky moc rada teda zensky chlapy moc ne Milana do roka taky nak nemusela ale ted za nim beha sotva prijde z prace
2. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
tak let mě dojede lukáš během pul hodky a manža sním pojede na injekci a pro plíny
2. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
ty bláho to máme dobrý vyhlídky ,musím jí to odnaučit ale deti s touhle dg to prej mají že to k tomu patří.
2. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
je Karin to je co nekoho znas s tim jmenem a uz ho proste dat nemuzes :angry: ty jo tak to je jeste dobry Danielka ma 11kg taky se pekne pronese ale nasteti uz cupka sama a romous je to jako kdyz e narodila jako ze jen lezi nebo je to jako ze se te i drzi kdyz ji neses jako ze ti aspon trosku ulehci?vis jak to myslim
2. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
jo šárko nevím jak bych tp dělala kdybych měla tedkon lukáše celej den nosit
2. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
kdepak je jak hadrová panenka občas dostane křeč do ručičky tak mě chytí ale to zas pak nejde se pustit.nensy a jezdíte s malym na dovču?Ja se bojím,ale každej rok sme na horách a v lete u vody tak mi to chybí,koupili sme celkový plavečky kvuli tomu pegu ale obávám se toho že je ani neoblíknem,protože bude doma u bazénu
2. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
no šárko zatím nikam nejezdíme .ani jsme to zatím nezkoušeli .možná letos tak uvidím
2. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
prostě jí to musíme odnaučit ale moje máma ta letí za ní hned jak zaknoura a mala ji ma naucenou tak ze s ni chodi po byte jak si sedne tak zpusti hysterak takze mama zase vstane a zase chodi a me to stve protoze pak odjede a mi to tady odnasime.
2. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
tak to je nářez 10 let uvázaný doma
2. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
no jasně to znám tohle ale spíš slyším že je máme rozmazlený mi :grinning: to jo jako když jsem jela a to jednou na víkend s kamošema se odreagovat jinak jsem na dovče nikde nebyla.
2. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak to není dovolená ale fakt jen relax.
2. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jsem zpět, ale jdu něco dělat na zahradu.

Romous...ty se jmenuješ Šárka? Může ti tak říkat?

Simi...já to nemám spojené s osobou, ale prořekla jsem se, že můj první kluk má narozky na Danielu a Tomík to nerozdýchal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
no právě já ani nevím jak dvolená vypadá.lukáš měl jet letos do itálie od stoho stacionáře ale když tak až příští rok nevím jestli by tu cestu dlouhou v autobuse vydržel
2. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Jasně karin sem Šárka.Ty seš akční na zahrádce mi neřikej že ti kytky nejdou,když se tak staráš.HM nen tak to je jasný že máš strach a navíc bejt bez něj nejsi taky zvyklá asi byste to nesli těžce všichni.Ale mám kamarádku,která jede bez prcka a dokonce ti rekne že ji chybět nebude že si potřebuhe odpočinout.
2. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
no právě jako bych to snad vydržela ale nevím jak by to snášel :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to radši nebud pokoušet pokud to vyjde tak pojedem na týden na chatu
2. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Šárko (to jméno se líbí mého manžovi)....já jsem akční, ale málo. Zrovna jsem zjistila, že mám na Šalvěji plíseň. Příští rok to kašlu a nechám Tomíka ať má všude trávu. Ta má taky plíseň, ale to je mi už fuk.
Já bych taky jela na dovču, ale u nás nejsou prašule. Vypadneme za mamkou na Moravu. Alespoň na 14 dní a zkusím tam nechat Verču samotnou. Bude poprvé bez mámy
2. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
no a co myslíš že to vydrží asi jo ne pokud tam budou děti a co páta ten bude doma
2. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Nevím, asi vydrží. Paty bude se mnou. MOžná dám Verču k jedné babičce a budeme u druhé. kdyby náhodou
2. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
2. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
já si myslím že už by to mohla vydržet ne
2. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Bude muset, potřebuje zocelit. Od září je školák.
2. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Co říkáš na ty auta?
2. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
ten hyundai je pěknej ale já bych šla do renaultu
2. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Já totiž nevím. Nejspíše ten Atos. Je to auto jen pro mě. Rodinné bude nový Tomův Passat
2. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.