• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
nazdárek tak mi máme nudle s uzeným a uzenou polívku už jsem dovařila odpoledne pujde manža s nelou ven tak pujdu na tu marmeládu
7. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Já jdu zase jezdit, ten Tom mi dává kapky. Jsem už z toho utahaná jak hrom a bolí mě za krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak my měli plátek s bramborem zapečený se smetanou

za chvíli jdu s malou na divadlo-pohádka pro nejmenší, hrají o děti z benešovského DDM
7. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Leni prodáváš hezkou panenku :wink:
7. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
jo, Kačka jí dostala k narozeninám, jenže jich má tolik, že sedí už měsíc na posteli....nejhorší je, že má jednu takovou dost jetou, kterou bych nejraději už hodila do popelnice, ale ta je její nejoblíbenější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
jsme si mysleli, že když nemá kluka, že jí to nedchne, hmmmm zkoukla pindíka a to bylo všechno :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak marmelády hotové a já se loučím jedem na chatu
7. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
jsi šikulka Nen, užij si chatu

my už jsme doma z pohádky, bylo to rychlé, ale hezké :wink: tak jdu žehlit :angry:
7. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Tak jsem doma i já. Táta mě prohání. :sweat_smile:
7. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
Teď jsi jdeme ugrilovat kotletu..mňam :wink:
7. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
já mám nyní doma havaj, Rosťa šel s oběma dětmi na fotbal, tak jdu žehlit, pořád to odkládám :angry:
7. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
Já žehlila v pátek, musím si u toho vždycky pustit nějaký film a stejně to jde hrozně pomalu
7. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma grilovali jsme maso jsem nacpaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
I my Nen...taky jsem se přejedla. Jdu dělat pořádek s dětma.
7. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem Vás dočetla a doprohlédla.Fotky jsou nádherné,je vidět,že jste si to max.užili. My jsme se také bavili,nejprve se mi moc nechtělo,ale nakonec to bylo super. :grinning: :grinning: :grinning:
foto v albu

S tou ZOO se přizpůsobím.

Jdu něco dělat,celý víkend jsme byli venku,tak tu mám spoustu práce.
7. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
tak jsem tady byla jsem u kámošky na kafču
7. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
nazdárek dobré ránko tak jsem se dneska po dlouhý době zase vyspala :slight_smile:
8. čer 2009 v 06:35  • Odpověz
tak lukáš už odjel mi jsme posnídali a je tady furt zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahojky, u nás je taky zataženo
8. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
Vypiji kafe a musím uklízet ten čurbes tady. :frowning2:

Peťko...pěkné fotečky. Malý plnil úkoly? Mám obavy, že Patrik nebude. Navíc budu u nějaké soutěže pomáhat a on bude chodit s tátou. To bude dvojka :sweat_smile:
8. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
ahoj karin já tadymám taky čurebes nejsi sama a jak jde ježdění už ti to jde
8. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Nevím...jde to, automat je opravdu dobrá věc. Včera jsem projela zase 90 km....byla jsem v Roudnici, pak Kralupech (tam byla šílená zácpa ) a Mělníku. V Kraluech je semafor a kruháč a Tom chtěl ať si vše vyzkouším. V Mělníku jsem stála v kopci a čekala až projede vlak. Docela to šlo, jen nevidím díry na silnici a do každé vjedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
no jo karin to se naučíš neboj já když jsem dělala autoškolu tak byla jediná díra na silnici a já jsem do ní hupsla :grinning:
8. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Tak snad se to poddá.
8. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
hoj hoj holky tak u nás už to vypuklo všude bordel a těch věcí co sem vyházela normálně plny povlečení od peřiny oblečení záclon a ručníku,vzali si to tady cikáni a byli tak štastný jak na Vánoce a že si vezmou cokoliv tak sme jim dali i palandy no radosti měli jak malý děti.Ale potřebuju od Vás radu.Chci do pokokíčku na stěnu namalovat obrazky Pu ale si to sama netroufnu a o nikom nevim kdo by maloval tak nevíte jestli se neprodávají nějaký šablony,.že bych to obkreslila a vymalovat bych to snad zvladla. :sweat_smile:
8. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj Šárko. Nen kreslila taky medvídka Pů a povedl se. Vy máte ve Velvarech cikány?
8. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
dobré ránečko, nebo spíš dopoledníčko, jsem ostuda, ale teď jsem vstávala :wink:
8. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
jasně ty sou všude ale ja bydlím ted v Budihosticích jestli ti to něco říká.
8. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj Šárko, my se ještě neznáme :wink: kouknu na albíčko :wink:
8. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Ahooooooooooooooj :wink:
8. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.