• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
ahoj holky,

karin: nálepku na auto mi David zakázal.Prý by si potom ke mě ostatní mnohem více dovolili.Které koleno Tě bolí? Snad né pravé?

jinak u nás k obědu polévka a nové brambory se smaženou brokolicí
8. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
mnam tak to bych si taky dala.včera jsem si přivezla ze zahrádky kopr tak zítra bude koprovka
8. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
nen: my měli koprovku min.týden,Kuba mi říká,že je to moc dobré,ale tu travičku mu nemám dávat. :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj Péti. :slight_smile:
Bolí mě levé koleno a nevím z čeho. Nám kopr chutná všem, kromě táty
8. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Karin: mě ze začátku řízení vždycky bolelo pravé,jak jsem byla celá stuhlá.Po dvou dnech,co jsem si koupila auto,jsem jela za Davidem do Prahy,celou cestu nohu v jedné poloze a když jsem vystupovala,měla jsem co dělat,abych si nenabila čumák.Ale teď už je to dobré,přeci jen mě řízení tolik nestresuje,jako na počátku.
8. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
To levé vlastně jen odpočívá, možná je to pro něho nezvyk :grinning:
Peťko, včera v Kralupech jsem stála na mostě u nemocnice v zácpě a všimla jsem si, že dole je dětské hřiště. tam choíte?
8. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
karin: jak který den.Na tomhle má rád klouzačku.Taky podle sluníčka,většinou dopoledne na jiné a odpoledne zase na jiné.Jinak když si před mostem míjela KD Vltava,tak za ním je asi nejhezčí hřiště.Je největší,je tam nejvíce prolejzaček. To za námi brzy dojedeš na návštěvu,ne? :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
já teda taky koprovku mužu dělám jí se svítkem
8. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Přijedu, až bude auto ofiko naše. Pořád ho předchozí maitelka neodhlásila :confounded: Do Tesca v pohodě trefím a je tam velké parkoviště. To parkování mi moc nejde :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
no vidíš karin to je super tam se strefíš
8. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
když k nám,tak budeš mít lepší,když projedeš kruháčem a necháš to u Penny(bývalý Plus)nebo naproti je Modrá pasáž,nějaký vietnamci a tam je taky parkoviště,kdyby se ti nechtělo dobočovat přes pruh.

holky,mě teda parkování nejde dodnes. Když řídím a je v autě David,tak mě naviguje a v pohodě,ale sama........ radši si zajedu. :grinning:
8. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
pet to je dobrý já třeba k chodníku mezi auta vubec :grinning:
8. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
nen,já jsem na tom stejně.Jenže u našeho baráku se jinak,než podél chodníku neparkuje a po 18 hodině,máš co dělat,abys našla fleka.To já většinou nechám auto u Penny a David pak musí přeparkovat. Možná ještě popředu jo,ale neumím se srovnat,když couvám.Vůbec nesnáším couvání. :frowning2:
8. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
já teda taky ne mě pokud není místo tak parkuje manža
8. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Karin:já myslela,že to máte přes bazar. To je paní celkem odvážná,to já bych to odhlásila snad ještě v den prodeje,člověk nikdy neví.
8. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Já se budu učit vycouvat ze zahrady. Najíždím domů čumákem, ale doma mi to Tom musí přetočit abych i čumákem vyjížděla. Taky mi to couvání moc nejde
8. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
nen. to jsem ráda,že v tom nejsem sama,už jsem z toho začínala mít mindrák.Je tedy pravda,že jezdím málo,ale to mě neomlouvá.No,nejhorší to je,když jedu sama s Kubou k mamce. To se klepu,aby byl slušný flek. :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Je to přes bazar, ona ho večer prodala a my ho ráno koupili :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona prý stačí ta kupní smlouva, prý se s tím může jezdit, ale je to takové nepříjemné.
8. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Nebudeš mít lepší couvat do zahrady
8. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Nevím, nemám se kde otočit.
8. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Naproti totiž stojí i tři auta
8. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
neboj pet takovejch nás je :grinning:
8. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
no,to bys musela přejet vaše vrata a pak couvat do zatáčky.No,já byla ráda,že u tchýně se dalo otočit na dvorku,měli to dokopce,to už bych fakt nevycouvala.

Holky,jsem si vzpomněla na svou první samostatnou jízdu.

Večer jsem měla vyzvednout býv.přítele z práce a měli jsme jet na chatu.Nechal mi auto zaparkované u nemocnice a já cestou ze školy ho měla vyzvednout,dojet k nám domů,naložit věci a jídlo a pak pro přítele do práce a na chatu. No,plán jsem změnila už cestou ze školy,raději jsem odnesla domů tašku,vzala jsem jako posilu bráchu a šli jsme k nemocnici pro auto.Tam jsem ale zkoprněla.
Mi zaparkoval mezi auta(auto předemnou,z obou stran) a naproti další řada parkujících aut. No byla jsem tak posraná,že při couvání nabourám do toho auta,které parkuje za mnou.Tak jsem čekala asi hodinu,až zkončí návštěvy a auta odjedou. :grinning: :grinning: :grinning:
Co Vám budu povídat,pubertální bratr se těšil na super projížďku,místo toho seděl hodinu v autě se slovy,že to může být taky auto doktora a já nestihnu do 22:00 vyzvednout přítele z práce. Když už jsem se konečně rozjela,bála jsem se velké křižovatky,tak jsem se rozhodla pro delší ale lehčí cestu. Jenže jsem zapomněla na obrovský kopec.Nejen,že jsem jela asi 30 km,ale celou cestu do kopce se škodovka tvářila,že to jsou její poslední metry.Brácha vyvalenej,já bílá a škodovka řvala jako prase před porážkou.

No,dnes se tomu oba s bráchou smějema,ale tenkrát jsem si myslela,že mě klepne.
8. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
:grinning: Naštěstí jste to zvládli.

Když přejedu vrata nemám místo na to točení. Přímo naproti vratům stojí dvě sousedovic auta za sebou. Takže je tam místo akorát na projetí jednoho auta kolem, ale ne na točení. Musela bych se někde otočit a veliký kus couvat k našim vratům z druhé strany.
8. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
karen,to vychytáš,neboj :wink:
8. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
To se uvidí. Za chvilku budeme muset pro Verču. Nějak se zatáhlo. Snad ještě nezmokneme
8. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
já jsem doma...tady je krásně, svítí sluníčko, jdu sekat zahradu
8. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
tak jsme doma vyjeli jsmev pul druhý a tedkon jsme dojeli byly jsme na nákupu večer budem grilovat :slight_smile: byly jsme na točený zmrzlině a zaplatit poplatek do nemocnice za ležení
8. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
cau holky my sme ted prijeli od doktora Danielka mela pod okem kliste ale bylo tak malcky ze sem myslela ze je to piha nebyli videt vubec nozicky az Milan poznal odpoledne ze je to kliste tak sme hned jeli k doktorovy ten s tim mel co delat ctyri sme ji drzeli strsne klicela nakonec ji ho vyndal asi po dvaceti minutach rikal ze ji mam hlidat kdyby byla malatna a spava a mela ten velkej flek ze by sme museli na Kladno na jipku
8. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
a to sme s malou nebyl ani venku ma ho od dnesniho rana a vcera sme byli doma
8. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.