• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
autor
Hezké ránko :wink:
Nen držím palce :wink:
12. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
U nás taky pršelo celou noc, teď se snaží vylézt sluníčko.

Nen....snad to u dr dopadne dobře. Držíme palce.

Leni...díky, něco už známe a něco použijeme. :wink:
12. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
jo holky snad to nic nebude ještě čekáme na manžu
12. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Cauky holky Nen drzim palce ty nemoci to je svinstvo.Pata mel vcera kliste prozmenu ty jsou svinaci tak strasne premnozeny ze jsou snad vsude
12. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj Simi a Andri.

Klíšťat je letos strašně moc. Nám kočka donese za den i tři. Snaží se ji dostat na krk, ale tam je bílá a jdou vidět. Musím zaklepat, ještě jsme ani jedno neměli přisáté. Teda jen kočka.
12. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Sim-tak to máš pravdu, kajzlové mrňavý :angry:
12. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma má zánět hrtanu takže bude týden doma a pak na kontrolu
12. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Nen-tak to je dobrá zpráva, hlavně, že ho můžeš mít doma.....má ATB??
12. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
jo leni to je dobře jsem se právě bála aby nemusel do nemocnice a antibiotika nemá
12. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Tak snad to nebude nic hrozného a bude brzy o.k mě také bolí v krku, ale je to z toho šílenýho počasí, no a taky z kouuření

mám hlad :frowning2:
12. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
jo leni to je fakt to počasí je hnusný
12. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
jsem po O, ale dnes teda nic moc, hnusná sekaná a brambory, totálně bez chuti...
12. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
no tak to ses teda moc nenajedla co já měla rizoto
12. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Já mám od včerejška mizernou náladu. Jsem smutná i vzteklá.
12. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
jo tak já ležím je mi pěkná zima a venku pěkně leje
12. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Nen...jestli na tebe taky neleze nějaký ten bacil. U nás je to takové všelijaké, prší i svítí slunko.
12. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
no snad ne to by mě asi trefilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Snad to bude v pohodě :wink:
12. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Zase se zvedl vítr...příšerné počasí. No nevím co to dnešní grilování :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
no to jo karin to asi nic nebude co
12. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Nen...zatím to platí. Zrovna teď je venku hic a vichr dohromady
12. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Karin a proč máš mizernou náladu, něco se děje?
12. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
ALe...škola, škola, Verča a její vyzrálost nebo nevyzrálost do školy, ředitelka školky a Paty. Před zápisem mi tvrdila jak školu v pohodě zvládne a najednou je to jinak.
12. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Aha :confused: takže v sobě řešíš dilema, jestli dát odklad, nebo ji do škly dát......těžké rozhodování, no a co ti ta ředitelka říkala?
12. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Hlavně já ji ho chtěla dát....je trochu přecitlivělá, ale ona mě ujišťovala, že ne. Teď je Verčule je připravená, že do školy jde. Okolí ji bere jako školačku. Paty je připravený do školky. Ve školce není místo, takže by musel být doma a ona ve školce. Ovšem musela by se vracet do školky z první třídy. Což je jako by "propadla" Navíc mi ředitelka vykládala věci o Verči (nelichotivé) před Verčou a před cizíma lidma :frowning2:
12. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Tak to je teda divná řiditelka, takové věci se před děrma nemají rozebírat.......natož před cizíma lidma.To aby se vracela ze školy do školky je pěkně blbý, to nedělej.....měla by to pak pořád na triku....ostatní by jí to připomínali, není to dobré, to už je lepší odklad, ale na ten je už pozdě, Verču neznám, ale myslím si, že to zvládne :wink: bez problémů. Držím ti palce, netrap se tím....
12. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
holky to je fakt hnusný počasí co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
hele karin to je teda co že to takhle vyparavuje a ještě před ní
12. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
ahoj holky,
koukám počasí všude stejné.

karin: já myslela,že máš tu školku jistou. Já byla ve školce v úterý odpol.,měli jsme sezení rodičů a věci,které jsem se tam dozvěděla nic moc.Myslela jsem si,že s těma jeho alergiema to bude jednodušší,že jim nechám kapičky pro případ nouze a oni mu je dají.než jsem se stihla zeptat já,zeptala se jedna maminka,která má doma astmatika.V případě záchvatu mu nemůžou dát ani dýchnout,prostě budou čekat,až dorazí rychlá. A vůbec,ty řeči,jaké jsou maminky ...... když tam dovedou dítě jako první a odvedou jako poslední,atd.Moc hezky se mi to neposlouchalo,když Kuba na tom bude úplně stejně.A to nemluvím o přístupu ke tříletým dětem.Podle ředitelky prostě tříletí a hlavně kluci nejsou na školku zralý,takže jestli tam bude brečet,vrátí mi ho domů. Jako všechno ostatní i tohle je v téhle republice postavené na hlavu.Když se Kuba narodil,už byli problémy s místy,myslela jsem si,že s tím něco udělají,když je více dětí,ale bohužel za 2 roky je vše bezezměny,jen maminek,které nemají dítka kam dát přibývá.
12. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj Peťko. Já mám školku jistou pro Patrika. Jenže říďa mi naznačila, že mi vymění Veju za Patrika. Ta má být ve škole, ale podle ní není najednou zralá
12. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.