• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Možná potom zkusím jet sama do Kralup koupit cukr do Tesca. Došel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
aha tak to bych měla taky radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: no vidíš určitě to zvládneš karin
18. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
moje švagrová bydlí v kralupech
18. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
Karinm jenže Verunka spí sama v pokoji ne. Ta naše koza spí s náma v ložnici a to si pořád vymýšlí nějaké kraviny aby mohla vylést . Nejvíc mě štve to její kňučení a kňourání. Už jsem včera rezignovala a chodil tam Petr a bylo zle. Jenže ona včera byla na roztrhnutí už odpoledne ,jak se ke mně chová a co si vubec dovolí. Měla tady kamarádky a nikoho nevidíš pořád kňourat kvuli každé hovadině . Včera když odjela návštěva tak to mi už ruply nervy a dostala na zadek.
18. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Já Kralupy zatím moc neznám, ale nelíbí se mi. Není to pěkné město.
18. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
já tam karin byla jednou na nás je to strašná dálka
18. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky

andri:Kubík se taky vztekal,u nás je to trošku horší,protože přeci jen v paneláku je všechno slyšet,ale 3 večery bulel,řval,vztekal se,dokonce se z toho i poblindil,ale neustoupila jsem a dnes je klid.Ale je pravda,že Denča už je přeci jen velká a třeba na ní jde nějaká první pubertička

karin:šťastnou cestu,nechcete zajít na pískoviště?

nen:takovou dálku kvůli takovému hroznému městu,vůbec o nic nepřijdeš,krom smradu
18. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
Peto já s ní mám problémy se spaním od malička :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To měla i svuj pokoj a to si nedovedeš představit co dělala. Tak je tam malej a je v pohodě. Po této zkušenosti jsem právě nechtěla brát malého k nám do postele spát a vyplatilo se . S tou holkou si vubec nevím rady
18. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj Peťko....nevím jestli dnes stihnu do těch Kralup dojet. Ještě jsem nedouklizela ten čubres po té malé. :angry:

Andri...Verča mi kňourá kvůli všemu. Kvůli tomu ji chtějí dát ten odklad. Včera jsem zjistila, že do třídy bude chodit i s tím jejím Kubíkem. Tak kamaráda tam má. to jsem ráda. Ale je pravda, že kdyby spala s náma v ložnici, tak by nevyváděla kvůli spaní. Dokonce jsem zjistila, že si lehá ke spícímu Patrikovi a tulí se. Musím ji pak přenášet.
18. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Karinm jestli pojedeš tak šťastnou cestu.
Já dopiju kafe a musím něco dělat ,aspoň se odreaguji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Peto já tě ani nepozdravila tak AHOOOOOOOOOOOOJ:hearts::hearts:
18. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Je to s holkama trápení :confounded:
18. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Andri,já si s Kubíkem taky zkusila svoj.Než jsem se nas.... a fakt ho nechala řvát.Do té doby mi drásal nervy šíleným způsobem.Od 20 do 23 hodin neustálé otravování,vymýšlení,kňourání.Já už do toho pokojíku pak ani nemohla chodit.
Ale on ví,že jsem palice dubová a že na mě jeho slzy vůbec neplatí,ba naopak.

Karin: já myslela,že mají vážnější důvod pro odklad.
18. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Je docela sranda, že už Verču mucká kluk a přitom chce spát s maminkou :grinning:
18. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Andri,já to ani nepostřehla. :grinning:
18. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Jen to, že je ukňouraná a pomalá. Co se týče bystrosti a grafického projevu, tak patří mezi nejlepší.
18. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Karin,jsem zvědavá,jak dlouho ti vydrží ten úsměv na tváři ohledně muckání s kluky :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
tak jestli je trošku soutěživá,ve škole jí pomalost odnaučí.Jen,aby se jí za to fňukání neposmívali.
18. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Už jsem nad tím přemýšlela a asi s její první MS zajdeme pro antikoncepci. Třeba bude po mámě a dál ty kluky než k muckání nepustí :sweat_smile:
18. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
tak to bude světlá vyjímka :grinning: .Tady ty holky jsou šílený
18. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
jo holky to si taky myslím :grinning:
Je hrozně lítostivá. Ta bude brečet kvůli všemu. Snaží se s tím bojovat, ale nejde jí to. Je to prokletí rodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám puberťačku ségru. Docela síla. Chce přijet s kámoškou na prázniny. Snad nebudu muset běhat po vesnici a hledat ji a kontrolovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
proč karin a kolik je segře že by jsi jí musela hlídat
18. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
holky zatím se mějte hezky

jdeme ven.
18. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
zatím pet já jsem vytřela a uklidila a malá ještě spí
18. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Je jí 16 roků a myslela jsem jen obrazně hlídat. Třeba aby se mi tady nespustila s nějakým klučinou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ahoj Péti :wink:
18. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
aha tak to jo já jsem si myslela že je starší tak proto jsem se ptala na hlídání :grinning:
18. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
No jo, je jí 16 ale já pořád říkám "malá ségra" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
aha tak to jo já myslela že jí je tak 30
18. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.