• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
ado tak to už mužře teda přijít na svět a kde budeš rodit

romous tak at je malá brzo zdravá
23. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Nensy, no pokud mě to chytne na dovolené tak asi na dálnici pokud to nestihnem do Benešovský porodnice, ale jinak mám v plánu rodit v Chrudimi. Přeci jen to tam už znám díky prvnímu porodu, takže asi Chrudim
23. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
nazdárek dobré ránko :slight_smile:
aha ado já myslela jestli nebudeš třeba rodit v čáslavi nebo v kolíně
24. čer 2009 v 06:03  • Odpověz
autor
Ahojky hezké ránko :wink:
Adalajdo to už máš za pár :wink:
24. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahojky...tak pořád prší :frowning2:
24. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
nazdárek tady taky začalo ale dneska mám dobrou náladu tak mi to nevadí
24. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Jdu si udělat kafe a přijdu za váma.

Nen....měla jsi hezké sny? :wink:
24. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
Já mám taky kafčo :wink: a taky tu je hnus jeden fialovej :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
No to je. Fakt suprové léto :frowning2:
Představte si, že Verunce se hýbe zub. Nevypadl a za ním roste nový :sweat_smile: Naštěstí jde dnes k zubaři, tak ji ho nejspíše vytrhne
24. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Andri...kdy jedete na tu dovču?
24. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Karinm jedeme 11.7.
Toto měla taky Denda a museli jsme vytrhnout . Ten druhej potom rostl křivě tak ho musela jazýčkem rovnat :wink: . Jak se jinak mate? Co dětičky ? Neměl Páťa z nás trauma :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
Snad se vám to počasí vzpamatuje. Zoubek křivý asi bude. Tlačení jazykem pomáhá? :astonished:

Docela to jde, až na to počasí. Paty úplně v pohodě, chtěl zase Denisku na návštěvu. Ta to asi s těma klukama umí :grinning: Včera se ptal, kdy zase přijede návštěva :wink:
24. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
Tak to jsem ráda že jsme na něj udělali dobrej dojem. Naše Denda si s klukama rozumí možná více než s holkama (je to taky kakovej poloviční kluk :sweat_smile: )
24. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
No mužu ti říct že se na tu dovču ani netěším. Mám hrůzu co tam budeme dělat když bude ošklivo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
No počasí je příšerné....ještě máte 14 dní, tak snad to bude v pohodě. Budete muset nabalit dost teplých věcí a nějaké hry
24. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Ti kamarádi co s váma jedou mají jen tu holčičku?
24. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Mají dvě holky :wink: ,ale ty vstahy mezi dětma někdy pěkně na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Jojo...já to vidím doma. Mě se děcka pořád mlátí. V jednu chvíli se k sobě tulí a vzápětí se drží pod krkem :angry:
24. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
ne ani nevím jestli se mi něco zdálo ale je mi dneska dobře
24. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Tak to je fajn. Teď jsi jdu vlézt do sprchy, snad bude fajn i mě. Musím na poštu
24. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Tak já byla v krámě a tam je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaková zima brrrrrrrrrrrrrrrrrr :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
jo tady je taky zima a pěkně leje
24. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Já byla venku zatím jen s odpadky, ale zima tam je. Kdybych uměla vycouvat, tak na tu poštu sjedu autem
24. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Co vaříte? Já dělám kuř.nudličky na cary , hranolky a Kuř. polévku :wink:
24. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
já mám ještě omáčku a mám kapra včera jsem dostala tak budou řízky
24. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já s s náladou spíš připojuji k Nen.Mě tohle počasí vůbec nevadí.Včera mě Kuba tahal celý den po kalužích a dnes jsme vyrazili už ráno v 9h. Je po mamince,tohle počasí mu taky svědčí.Jen jsem zase zapomněla vzít foťák.
Možná je to tím,že jsme si to venku parádně užili,ale zimu tu nemáme.
24. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
já dnes taky nemusím vařit.Od včera máme bramborákové kapsy plněné krkovičkou a kys.zelím a guláš.

andri: my máme vyrazit na dovolenou 6.7.,zrovna včera jsme debatili,že si asi necháme jen týden,co tu bude Kája a ten druhý týden možná zrušíme.Naštěstí jsme nic neobjednávali,tak mě to tolik netrápí.
24. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj pet mě teda taky ne nák jsem v pohodě dneska :slight_smile: mnam tak to je dobrota
24. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Kam jedete Petam :wink:
24. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
cauky holky tak jak se vsechny mate?My sme pred chvili prijeli z nemocnice mela sem jen propustku tak sem si musela jit pro propousteci papiry myslela sem ze me budou jeste vysetrovat to bych asi vylitla z kuze to by hodne bolelo nastesti mi dali jen papir a hodne rad jak dodrzovat sestinedeli a ze nesmim nic nosit a za dva tydny na kontrolu tak mam chvili klid.Milan uz jde zejtra do prace tak holt Danielku budu prebalovat na zemi a krmit asi taky :unamused: no jinak mame k obedu cocku s parkem a vajickem mela sem na to chut.Ty jo v t nemocnici byli tak zmlsany naky zensy meli sme treba parky s hortici a chlebem a ta jedna si do toho parku kousla a odneska to :astonished: no to sem teda nechapala
24. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.