• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Cauky holky Nen a ty se nebojis tech jejich nemoci tech klistat?ted jich je mraky ja raci nikam nechodim a jak vidim vyssi travu tak uz mam hruzu po tom co jich mel pes 47 a Pata i Danielka 1
1. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Karin to je hruza ta voda to ste tam meli takovej slejvak jo?my mame nastesti terasu takze se k nam voda nedostane
1. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
ne sim nebojím :slight_smile: a do rána jsem si vytáhla další dvě
1. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj kočky.

Já bych řekla, že to obyčejný slejvák, bohužel je mokro a tak se nevsakovalo. Na cestě se udělaly obrovské kaluže, jsme trochu z kopečka a tak jsme to měli u nás :frowning2:
1. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Musím zaklepat, že mi ještě klíště neměli :wink:
1. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
holky co budete dneska varit?ja sem byla vcera lina tak sem udelala jen vajickovou pomazanku a dali sme si to na cerstvej chleba mnam mnam ale vyndala sem si mlety maso tak udelam asi spagety to je taky rychli
1. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Ahoj hezké ránko :wink: Byla jsem v krámě a ve výkupu pro brambory. Měli 8kč za kg tak jsem vzala 10kg.
Nen tak to jsi dobrá že se nebojíš. V takovém množství aby nebylo nejméně jedno infikované,za to mi ty houby teda nestojej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky mě je pořád huře .Strašně mě bolí v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
já dneska vařím houbovou omáčku
1. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Andri...jak dlouho? Tom jel dnes k dr....to už mu fakt musí být mizerně. Jo, ale na večerní tulení má náladu vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Svítí sluníčko, počkám na Toma a půjdu asi vystříkat to bahno z dvorku
1. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Andy ja se jich taky bojim.Taky je mi hur nez vcera i kdyz vcera odpoledne to stalo taky za to dneska uz pomalu nemuzu mluvit v krku mi reze jak blazen brala sem ten mukosin s medem ten mi trochu pomoh ale pak uz dosel tak beru mukosolvan ale ten nak moc nepomaha a tak 1x za den si dam acilpirin vcera sem si musela vzit dva
1. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Danielka uz ma taky kasel davam ji do flasky s pitim sirupnakasel myslite ze to pomuze kdyz to ma ve flasce s cajem?
1. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Simi...ty můžeš acylpyrin? Verči ho po trhání mandlí zakázali a dokonce i po tom trhání zubu. Ředí krev a mohla by z těch rán vykrvácet :sweat_smile:
1. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Ten sirup pomůže v čaji asi pomůže...já to tak dělala s kapkama.
1. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Taky je mi mnohem huře než včera, v noci a ráno jsem byla jako za dřeva jak mě všechno bolelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Karin ja nevim ja si acylpirin beru normalne kdyz mi boli hlava kdyz nemame paralen a jeste se mi teda nic nestalo tak nevim Andy jestli nam jeste nenalozilo vcera bejt mezi tema detma tam se ta chripka musi pekne kumulovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja rano kaslu jak tuberak pak je to zas dobry az vecer to na me zas prijde ale vcera odpoledne to byla teda sila
1. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Náš táta má silnou hnisavou angínu. :frowning2:
1. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Andy bylas v tom zahradnictvi u vas v Kokovicich?jaky tam maj ceny ?ja bych si chtela asi koupit naky tujky takovy ty kulaty nebo ty rozrostli kere jak jdou do stran chci dat neco na ten kopecek k plotu a kolem tu mulcovaci kuru aby to porad nezarustalo ale nevim kolik ty kury mam koupit prodavaj ji po pytlech 75l
1. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
chudák karin mi jsme teda zdraví
1. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Karin a sakra to je teda pech to mu neni co zavidet pri ty sem mela 40horecky a nakonec me vezla sanitka do nemocnice a vzali mi ty mandle
1. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
tak malá mi už spí tak jsem si dala melouna na osvěžení
1. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Simi...on ten acylpyrin škodí po operacích.

Holky, k sakru někde jsem zašantročila klíč od auta :angry:
1. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak máme tady prázdniny a dovču-hurááááá
Kačka dostala samý jedničky-tak jsme jí koupili MP3 a stan-na hraní na zahradu, hned včera ho chtěla postavit a hned tam s jednou kamarádkou spaly....Dáda měl také celkem dobrý výzo-ten si v PUMA vybral triko a ponožky....tak snad jsou dětičky také spokojené jako rodiče :wink: :wink: :wink:
1. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Karin aha o je asi dost mozny uz sem o tom neco slysela ale nevzpomela sem si na to a ja porad proc tak krvacim :grinning: :grinning: :grinning: ba ne to je asi normalni prubeh proste sestinedeli no ale je to asi dva dny sem prebalovala Danielku vecer na posteli a mela sem nohy pod sebou a sedla sem si na patu no to byla bolest jak kdyz me tam bodne nozem a pak hned krev...pristi stredu jdu na kontrolu tak uvidim.Ty jo ten klic snad najdes to se u nas doma taky stava nekdy prijdem malem pozde do skolky protoze nemuzu najit klice ja mam klic od auta rovnou na klicich
1. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Teeeda Leni tak to ste je domenili nas to vysvedceni teprve ceka za rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sem zvedava
1. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
kdo si da semnou kafe???doufam ze ho zas nezvrhnu do klavesnice :grinning:
1. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
teda leni tak to je šikulka hlavně že stoho měla radost
1. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Měli jsme radost my, i děti....Dáda nedělá reparát, což je dobře, měl by skažené celé prázdniny, Kačence hrozila 2z prvouky ale pí.učitelka jí dala jedničku, je dost přísná, ale to je dobře...je jich ve třídě 18-a jen 5dětí mělo samý jedničky, dokonce se tam objevily 2děti se 4!!!!

Jdu si také udělat kávičku-ale ledoou. V kuchyni-v horku jsem dnes strávila už dost času, tak teď hurá ven
1. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Simi-já jsem nebyla nikdo proto děti odměňovat nebo nějak fyzicky trestat za známky, učí se především pro sebe, ale jednou-nebo dvakrát za rok si myslím, že si to zaslouží.....
1. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
ještě jednou-nebyla jsem nikdy pro to-SORRY ZA PŘEKLEPY
1. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.