• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
tak to je dobře to je hlavní :slight_smile: já jsem si taky udělala caro
1. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
zítra vyrážíme s dětma SEM-mrkněte http://moninec.cz/cz.php?st=tubing
myslím si, že to bude p...l, já se také těším, jsem na takovýhle kraviny :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
no tak to budete teda tak hlavně že vás to baví já nevím jestli bych na to šla
1. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Leni to mas jedno ja taky porad pisu preklepy napsala sem ti domenili misto odmenili :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nas se chce vzdycky Patrik odmenovat sladkostma za to ze se prej najed (jako ze sned obed...) prijde mu to uz jako normalni tak sem mu to zatrhla :grinning: ale ted sem udelala babovku tak stejne ochutnal ze jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky jak ste na tom doma s detma a sladkostma vy?Pata kolikrat chodi od lenicky ke spajzu a porad by neco chtel a kdyz uz nic neni tak si da aspon sladky kakao :rolling_eyes: uz me stim fakt stve prestali sme kupovat susenky ale stejne se vzdycky najde nekdo kdo mu prinese az domu cokoladu a on je schopnej ji snist za nestrezenyho okamziku na posezeni
1. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj Leni...já bych šla hned. Bohužel ostatní asi ne :frowning2: Táta má strach z trapasů, Verča je bázlivá a Paty malý.

Simi....Verča je žrout sladkého po mamince, taky ji musím krotit. Naštěstí má zatím dobré spalování a netloustne.

Klíč jsem našla. V mokrých kalhotech ze včerejšího vymatání vody. Už byly v pračce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
Ahooooooooooooj tak jsme všichni tři usnul. Já tady chrchlám a prskám to je hruza.
Karinm přišel Verunce dopis od Denisky?
1. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Přišel, jen asi nemáme dost kamarádu nebo spíše neznáme adresy :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Já jsem si byla zaplavat v bazénu.
1. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
teda karin to se máš taky bych se jela vykoupat
1. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Na vsi ze školky určitě někoho má ne. Nebo třeba sestřenka a tak :wink: Ona to chtěla moc Verunce poslat :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Nevadí...ze vsi tu jsou jen dva...zbytek v okolních. Sestřenku máme jen jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
My to nějak vymyslíme :wink:
Jo, kde jste koupili ty samolepky?
autor
Samolepky mívají v papírnictví. Mužou to být ruzný. Já jsem jiné nesehnala (nikam jsem se moc neostala). Kamarádka ted koupila celej takovej ten sešit a každému po listu poslala :wink:
1. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Ty jo...jaký sešit? Já vůbec nevím, že něco takového je :sweat_smile:
1. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Jo, už vím co myslíš :wink: Něco bude muset sehnat, ale až příští týden. POtřebuji vykopírovat ty dopisy u Toma v práci
1. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Taky jsem jich tady kopírovala. ve spodu toho dipisu je kdyžtak adresa kde si ho mužeš stáhnout. Kopírovala jsem to ještě kámošce takže jsem tiskla atiskla a tiskla :sweat_smile: .Sranda byla když si to pak holky podepisovaly :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
Nemáme tiskárnu, tak to musí vydržet.
1. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
tak jsem tady kecala jsem s kámoškou a manža si vzal malou a jel odvést auto na technickou
1. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
Zase leje a bouří. Doufám, že se včerejšek nebude opakovat
1. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
no tak tady zatím nic ale začíná se to zatahovat
1. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Zase nám to teče do zahrady, za chvilku je to na dvorku
1. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
tak tady už je vítr jako prase
1. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
Tady párkrát zabouřilo ale nespadla ani kapka ani včera nepršelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
tady teda včera taky pěkně lilo
1. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
Tak máme zatopeno více než včera a pořád leje
1. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
ty jo Karin to je teda neco tak si tam udelejte naky pytle s piskem nakou zabranu aby vam to tam neteklo to musi bejt hrozny a ma prset porad to to budete porad vyhanet tu vodu to je hruza tady se zved hodne vytr ale spadlo jen opravdu par kapek a je parak
1. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
tak tady už je taky pěkně černo
1. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
Tak holky...máme zatopený sklep. Není to ani cm, ale je to nepříjemné. Budeme to muset nějak vyřešit :frowning2: JInak po té hrůze svítí slunko. Teď jdu teda makat a Tom odčerpat vodu ze dvorku
1. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.