• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
testik testik :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Mám jistotu, že nic. Sousedka mi půjčila test a je negativní :wink:
2. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
to jeste neni jisty Karin ja sem si delala ctyri a az ten ctvrtej mi vysel pozitivne ale to uz sem byla v 16-17tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty jo holky taky jak byla ta bourka tak 2x strasne zahrmelo ale to byla rana az sem nadskocila a klepali se mi kolena a pak mi kamaradka co bydli ani ne 100m odeme psala ze jim to prastilo do bytovky a vypalilo jim to dvd a sousedce telku a setobox
2. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
proto my vsecko vypojujem ze zasuvek a vypiname elektriku jistota je jistota
2. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
no karin tak pokud to nedostaneš tak si radši ještě jeden udělej
2. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Jojo, udělám. Teda pokud to nedostanu.
Dnes jsem jela po dálnici do Prahy do Globíku a pak jsem přemluvila Toma, že se chci projet a jela jsem ještě do Mělníku :wink:
2. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
jo radši uděléj pokud to nedostaneš tak radši jo muže se ti to objevit až déle pokud by jsi byla krátce těhu
2. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
čert ví proč mám tu vynechávku :confounded:
2. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
no to nevím třeba jestli nemáš nervy to taky muže bejt tím
2. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Hezké ránko,kde jste kdo?
3. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
nazdárek dobré ránko všem :slight_smile:
jak ti je dneska andri
karin co ms ještě nic
3. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj Nen. Nic :frowning2: Na ženském mají dovolenou 14 dní....tak jestli se mi to nerozjede budu muset zajít
3. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
no to jo karin tak uvidíš bud to to dostaneš nebo tam zajdeš
3. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojky holky tak jak se mate?jaky je u vas pocasi?tady je zatim krasne.Milan ma dneska 28narozeniny tak mu upecu dort ale musim ject jeste do kramu pro maslo na krem ani nevim jakej dort budu delat to asi az co z toho vyjde :sweat_smile:
3. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Tak nějak. Stejně jsem z toho nervozní.
3. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj Simi.
Řekni Milanovi, že mu přejeme všechno NEJ :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj sim
tak to se ti nedivím ale to bude dobrý uvidíš
3. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Ahoj tak já byla zatím v krámě.
Nen je mi pořád zle :wink:
Karinm držím palce ať ti mrcha brzo příjde a ty mi drž aby nepříšla :sweat_smile:
Simčo Milanovi vše nej,nej k narozkám.
Ted jak jsem jela do krámu u sámošky nebylo místo,tak jsem myslela že zajedu ke školce. A ejhle tam makaj a byl tam obrovskej mix přes celou ulici a co ted. Tak jsem musela vycouvat (v kopci :fearful: ) a otočit se (taky v kopci),ale v pohodě jsem to zvládla :wink:
3. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
no tak snad ti to trošku do zítra povolí jinak dovolenou proležíš
3. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Nensy jedeme až za týden :wink:
3. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
aha já myslela že už tuhle sobotu
3. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Nene jedeme 11.7.
3. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
tak do tý doby to snad vyležíš
3. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
No todoufám že všichni se s toho dostaneme :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co vaříš?Já dělám vepřové v mrkvi :wink:
3. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
andri děti tady maj ještě omáčku houbovou tak at se to dneska dojí a já dojím drškovou polívku a udělám tvarohovou pomazánku s pažitkou a na víkend nevím co budu vařit
3. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Venku je krásně. Vystříkala jsem zablácený dvorek, vyplela trávu kolem cypřišů, Tom peče kuře. Teď si asi trochu, bohužel sama zablbnu v bazenu.
3. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
tak sem byla v kramu Maslo tam nemaj teda meli ho ale nekde ve skladu aja uz mela nakoupeny smetany ke slehani a zakysanky (je z toho vybornej krem)tak uz sem se jim na maslo vyprdla.Mam predstavu ze piskot udelam normalni a dovnitr dam ten krem a nahoru taky a ozdobim to slehackou kterou usleham napul bilou a napul ji obarvim tim hnedym pikaem takze to bude vypadat jak harleqin ale ja neumim moc zdobit tak buh vi co z toho zas vyleze a jeste mam jahody tak to dozdobim jahodama :stuck_out_tongue_closed_eyes: no holky venku je na padnuti sli sme do toho kramu s kamaradkou a s kocarama (Andy kdyz sem u kramu videla tech aut tak sem si zrovna rikala kam bych asi tak zaparkovala ale kdyz nemam kam tak to pichnu k obecnimu uradu pred jednotu teeeda tak si to zvladla dobre)a sem spocena jak mys dort uz se pece a slehacky sem dala raci do mrazaku aby mi pak sli uslehat po ty ceste v kocare.Jinak budu pict jeste kure uz tu zas nic neni musime ject nakoupit to je hruza
3. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
teda karin ty se ale máš taky bych si zablbla.jinak malá mi spí tak mám chvíli čas a odpočívám.tady je taky dusno
3. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
teda sim to zní velice dobře
3. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.