• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
přidám foto do alba Kačenka, ať se můžeš kouknout, máme i peněženku Topgal, tu v alby má....z narozenin :wink:
6. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Holky a já se do pátku loučím.....zítra jedu do již.Čech na Zvůli, myslete na nás, ať nás něco neodplaví, ale snad si to aspoň trochu užijeme, Kačka se strašně těší, že bude spát ve stanu, snad v něm nezmrzneme....ozvu se v pátek :wink: tak papapa
6. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj Leni...přesně tu chci koupit :wink: Jak je Kačka asi velká? Batůžek má povolené popruhy, že?
6. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jej, Leni ahojky a užijte si to. Odpovědi na tobě vyloudím až se vrátíte :wink:
6. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
nazdárek dobré ránko :slight_smile:
leni tak si to užijte snad nebude zima a ve stanu se vám bude spát krásně
7. črc 2009 v 07:06  • Odpověz
Dobré ránko. Dnes klučík špatně spal. Hrůza. Jsem úplně KO. Jdu si udělat silné kafe a pak se dám do žehlení.
7. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Co máte v plánu vy?
7. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
mamnža je v práci a až dojde tak jedem do říčan
7. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
I Tom už dnes jel do práce. Včera jel k známému opravit počítač a nadchl se jeho plotem. Takže možná i my budeme mít nový, tím pádem se zvedne brána a nepoteče nám sem. hurá
7. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
tak to je super karin ještě že tam jel co a co dneska vaříš
7. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Ještě ho donutit k akci. Ale jak začne, tak se nezastaví. Mám od včerejška namočené fazole, ty velké červené. Udělám je na husto s opečeným párkem.
7. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
neboj ty něco vymyslíš :grinning: mnam taky bych si dala
7. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Já mám luštěniny hrozně ráda. Na husto i jako polívky. :wink:
7. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
cauky holky :grinning: je fazolky mnam mnam taky je mam moc rada udelam do nich takovou jako omacku z rajskeho protlaku a nakrajim do nich uzky parky povarim a s chlebem jsou mnam mnam ale uz sem je dlouho nedelala spis delam cocku s parkem a vejcem vcera sem delala gulas s knedlikem tak mame jeste na dnesek ale dneska sem pilna od pul osmi to sem hned zacla delat babovku a pak sem uvarila jeste pudink ted sem domyla nadobi a cekam az se ta mala treperenda vzbudi mozna prijede kamaradka z Rakovnika minuli tyden prijeli z chorvatska tak to musime probrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
jo taky budem schanet batoh do skoly pisu batoh protoze Patrik nechce o aktovce ani slyset :confounded: tak pocitam ze by mu ten batoh moh vydrzet aspon jeste na pristi rok
7. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
jo tak to já taky :slight_smile:
ahoj sim :slight_smile:
7. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
7. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
jeee holky uz se tesim az pujde do skoly Danielka :grinning: http://www.e-prvnacek.cz/detail.php?zbozi=501581#x
7. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj Simi. Na ten pro holky jsem taky koukala. Bohužel jsou moc těžké :frowning2:
7. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
no prave proto bych si to musela obhlidnout osobne a ne z netu kdyz sme byli treba v tesku tak sme Patovy zkousely batohy byli taky moc velky a tezky :confounded:
7. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
tak já ještě 4 roky a taky mě to čeká
7. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Verči je taky všechno strašně velké. Má jen 18 kilo, sousedovic kluci přes 25. Až budu v Krnově, obejdu obchody a uvidíme
7. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Vybereme a objednáme z netu, protože některých kamených obchodech je předraženo :frowning2:
7. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
no tak to ja s vahou u Pati problem nemam ten ma taky tak nak kolem 25kg a je dost vysokej ale stejne nevim proc to jsou takovy blbci a vyrabej pro ty skolaky takovy velky tezky batohy
7. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
jo jo Karin to je super :sweat_smile: takhle sme to udelali napr. s lednickou a usetrili sme na tom prez 3tis
7. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
S Verčou bude chodit do školy holčička o hlavu menší než Véja, opravdu nevím co bude mít za aktovku ona :sweat_smile:
7. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
ty jo tak to musi bejt fakt tezky a to si my stezujeme :grinning: jo a co budete delat v Krnove?na dovcu?A Nen pojedete nekam ?my akorat chcem nekam pod stan se podivat na dva dny tak a na dva dny nekam jinam snad nam vyjde pocasi
7. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
V Krnově mám rodinu. Teda i Tom. Už jsme tam dlouho nebyli a stýská se nám.
7. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
tak manža je doma jsme si dala hovězí na houbácvh a knedlík
7. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.