• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
jo dobře mi to bodlo
10. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Tak jsme taky s dětma usnuly :wink:
Karinm já ani nevím :wink:
10. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
tak vidíš dneska je nákej spavej den co
10. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Já jsem umyla a vyluxovala auto,umyla Dendě kolo a ted už to jen naložit a mužeme štrádit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Já chtěla taky spát, ale nedošlo k tomu. Celý den jsem byla na drbách a domů došla až teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andri....moc a moc si užijte dovolenou. Přeji vám sluníčko a pohodičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Tak já se jdu s váma ještě rozloučit,zítra už se sem nedostanu.
Tak tady nezlobte moc nekecejte ať nemám moc dočítání a za týden páček schledáček :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
10. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Pa, uživejte a moc nedivočte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma .nela zustala v říčanech říkala teta že jí dávala spát tak volala tatí ale usnula tak zatím dobrý a jedem pro ní v neděli pokud nebude zítra brečet
10. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tak dneska jsem se vyspala velice dobře :slight_smile: tady je zataženo tak uvidím jestli se to vybere chci jet dneska na houby
11. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
tak andri hezkou dovču at vám vyjde aspon trošku počasí
11. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
jinak včera jsme na žádným nákupu nebyly ale jenov v kfc na kafču
11. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
tak jsem volala tetě a nela teprve tedkon vstávala a celou noc spala
11. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
ahoj holky,Andy opozdene preju krasnou dovolenou Nen tak to je parada ze muzes malou taky nekam nachvili dat kolikrat neni dobry kdyz jsou deti uplne upnuty na rodice,nas Patrik by jeste dneska treba u baicky ve Slanym dobrovolne nespal chce spat jen u dedy a u tety :stuck_out_tongue_closed_eyes: protoze vi ze se tam nudit nebude :sweat_smile: jo holky vcera sme byli v kaufu a koupili sme tam stan pro 5 lidi za 699 no ten sem tam prece nemohla nechat ze jo? :grinning: Milan je doma od 24.7 asi 9dni tak nekam pojedem stanovat treba na dva dny tam na dva dny zas nekam jinam.Akorat ze Danielka dneska v noci mela nakej zachvat ze asi hodinu jecela a neslo sni nic delat tak to jestli nam udela ve stanu tak vzbudi celej kemp :rolling_eyes:
11. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
ahoj sim no právě je mi po ní smutno ale taky si musí zvykat někde jinde.no tak nela by u mojí mámky a u tchýně taky nespala ale teta je hodná furt si sní hraje tak to se jí líbí.tak to je super cena to je krásný to byl nákej v akci jo :confused:
11. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
tak to je super ze si sni hraje deti to maj moc radi ja to snima bohuzel moc neumim :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ten stan byl v akci 43% tak nekup ho :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Nen...tiše zavidím :sweat_smile:
Simi....super kup :wink:

Byla jsem na nákup, jela jsem po dálnici. Zvládla jsem i předjíždění kamionů a zaparkování.
11. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
tak to je super sim to jde.jo a nela si taky ráda hraje mě to tak moc nejde ale snažím se
11. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahoj karin :slight_smile: teda tak to jsi fakt dobrá :grinning:
tak manža dojede po jedný hodině a pak jedem na houby doufám že něco najdu ale já chci tak najdu už se těším večer na řízečky
11. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Verča je někde venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přišla si pro ní kamarádka, která je tu u babičky
11. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
tak to je dobrý aspon si muže s někým hrát a co páta
11. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Je doma, chtěl by jít taky, ale je protivný a jen by je otravoval
11. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak mě honila mlsná a upekla jsem si bublaninu. Jenže sousedi mi donesli kus dortu. Mňam
11. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
nazdárek tak jsme dojeli domu nela se akorát koupe a pak pujde spát byla hodná :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
nazdárek tak jsem vyhajaný a po snídani a denska budem doma manža jel do práce
12. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Já bych se do postele ještě vrátila. Začetla jsem se do knížky a šla spát o půl třetí :sweat_smile:
12. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
jo do knížky to bych chtěla vidět :grinning:
12. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Jojo...o Zeměploše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky....tak kalení v již.čechách jsem přežila :wink: přijeli jsme v pátek večer, bylo to fain, až na to počasí :frowning2: naštěstí byly volné chatky, takže před stanem vahrála chatka :wink:

dnes mě bolí celý člověk-včera jsme byli s mm na manželském 4boji, takže celý den sportu-na to není mé tělo zvyklé. ALe musím se pochlubit, ze 13párů jsme byli 3!!! Máme pohár :wink:
12. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj Leni...jste machři :wink: Já teď mořím dřevo a mám mořidlo úplně všude :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
ahoj holky tak jsme doma byly jsme na houbách tedkon jsme se najedli a jedem k babce na kafe pak pujdu obalovat houby a pect buchtu
ahoj leni tak hlavně že jsi si to užila
12. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.