• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Simi...to bylo překvápko, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
no ja koukala jak vyvorana mys malem sem se ji zeptala co tu dela az mi to pak doslo :grinning: Karin jak delas tu marmosku?ja ted koukam na mimibazar do receptu co uvarit dobryho ale nebudu mit asi moc z ceho sice sem Milana poslala nakoupit ale nemuzu mu tam napsat aby koupit treba takovy a takovy maso on se stim moc neobtezuje cist napsala sem mu maso na gulas to koupi uz zabaleny a je to zejtra si sjedu nakoupit raci sama ten zbytek :sweat_smile:
15. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
dala bych si treba ptacky je mnam mnam
15. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
tak malá mi usnula na zemi tak jsem jí přenesla do postýlky
15. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
sim nelča byla u tety hodná akorát se v noci dvakrát zbudila a volala tatí ale jinak nebrečela.jo sim obě ma stejný den :grinning:
15. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
jo já si mám pak přijet k tetě pro koš
15. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Simi...já nikdy marmošku nedělala. Pokaždé jsem dostala od mamči. Jenže teď je mi líto ty meruňky vyhodit :sweat_smile:
15. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
No uvidíme jestli se povede...prý to mám dělat podle receptu na sáčku Gelfixu.
Nen...jak děláš marmošku ty? Určitě máš nějaký osvědčený recept :wink:
15. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky,

:slight_smile: tak jsem Vás dočetla.Přidala jsem pár fotek do alba.

Dovolená byla super,jen škoda,že už pomalinku končí.
15. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
karin normálka to rozmixuju do hladka i se šlupkama a koupím si od etkra na marmelády a nasypu to do toho a chvíli povařím a dám do skleniček maj to všude bud to je s cukrem nebo bez.tedkon si nemužu spomenout jak se to jmenuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: já si vzpomenu

ahoj petam
15. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahoj Peťko, zrovna jsem koukala na maily a říkala si, kdy se asi ukážeš :wink:

Nen...díky :slight_smile:
15. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Péti...pěkné fotky, na mašince ti to moc sluší :wink: Zahoukala jsi?
15. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
karin,sice jsme se vrace celý minulý týden na noc domů,ale nějak nebylo síly.Zvládla jsem otevřít poštu a víc nic.Ale stálo to za to.Kuba byl maximálně spokojený.Tento týden jsme chtěli být celý na chatě,ale dneska nás vyhnal déšť,možná je to tam teď už dobré,ale od rána šílený slejvák a Kuba byl v chatě nesnesitelný.Tak tu mám hromady prádla,už peru 4.pračku,za chvíli nebudu mít kam věšet a pak to žehlení. :sweat_smile:
15. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
karin: děkuju,možná jsem houkala,ale na Kubu a Karolínu.Jinak doporučuji.

je to železničářské muzeum v Lužné u Rakovníka.Kuba byl v tranzu.Ale jemu stačí ke štěstí málo. :grinning:
15. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Hlavně, že bylo dobře. Taky budeme muset něco vymyslet. Tom má příští týden dovču
15. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
karin,my byli ještě v aquapalace u Průhonic.Zapomněli jsme doma,ale byla to tam paráda.Kubča vydržel ve vodě 6 hodin.Každý říká,že tam je drahý vstup,ale my platili rodinné celodenní za 990 korun.Když si spočítá,kolik času jsme tam byli a přepočítám to na kralupský bazén,tak bychom v Kralupech za celý den zaplatili víc a nic tam není.

http://www.aquapalace.cz/
15. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
karin: ještě to muzeum

http://www.os.cd.cz/muzeum/
15. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Peťko, díky za tipy. Čekáme na tátu, je nám smutno a taky má dovézt pizzu. Bohužel ještě pracuje. Takže pizza nebude :frowning2:
15. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
pizzu bych si taky dala,já tady chroupu mrkev.
15. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
tak mi jsme povečeři měli jsme rizoto
15. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Peťko, dietka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já myslela, že ta pizza bude daleko dřív, no nebude vůbec
15. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
nen,rizoto bych si dala taky,ale takové to ze školní jídelny s čepičkou ze sýru.Já takové neumím,má vždycky jinou chuť,no a kluci mi ho nejedí.Mají radši,když jim to do žaludku klouže.

karin:asi budu muset nasadit dietku,nějak se nemůžu zbavit břicha.
15. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Peti...u mě to není jen břicho. Ty máš alespoň prsa a ty to schovají...jenže já mám brušek větší. Hrůza
15. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
jo pet tak školní bylo výborný takové ani doma neudělám je to škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Já školní a ani zavodní jídla neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nám vždy vařila mamka :wink:
15. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
aha tak to jo nám taky ale na oběd jsme někdy chodili do jídelny
15. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
no my právě nikdy. Já chodila do restaurace na obědy až když jsem se odstěhovala od mamky. Tak bylo rizoto výborné.
15. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
tedy holky,
mi děláte chutě.Ještě,že jedeme zítra za babičkou do Lípy,hned bych si rizoto uvařila.

Jinak,co mě moc chutná:kuřecí prsa nakrájím na nudličky,osmahnu na oleji s grilovacím kořením a potom to smíchám s rýží nebo těstovinami. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
jo tak to jsem zase nejedla já
15. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Peťko, zítra to zkusím udělat k obědu :wink:
15. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.