• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
tak jsme doma byly jsme na černým mostě.chlapovi tam začalo hořet auto tak tam museli přijet hasiči a na druhý straně jeli dvě auta a jak na to koukali tak do sebe nabořili :grinning:
16. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
nazdárek tak jsem večer vubec nemohla spát ještě jsem do pul jedný žehlila a byla vzhuru do pul třetí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 07:11  • Odpověz
dneska hlasí teplo tak pojedu odpoledne na chatu se koupat manža jede makat tak mě tam vyhodí a pak se tam pro mě staví
17. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj Nen...ty máš zážitky :wink: V kolik jedete na chatu?
17. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
ahoj karin no to nevím až odjede manža aby mě tam odvezl.to to jsou zážitky až mi toho chlapa bylo líto
17. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Nedivim se. Vyhořelo úplně? Prý je to rychlé
17. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
jo karin jak jsme jeli kolem ikei tak tam staál a kouřilo se a jak otevřel kapotu tak stoho šlehali plameny během chvíle přijeli hasiči a když jsme jeli domu tak tam sedla a měl to celé spálené
17. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Chudák, jaké měl auto?
17. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
měl peugota
17. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Kruci, jak to může začít hořet. Teď abych se bálo i toho
17. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj holky jak se mate?dneska to vypada ze bude krasne co?vcera sem ridila od nas do Rakovnika ale zase sem asi mesic poradne neridila takze sem si zas nebyla jista u nas na krizovatce sem zapomela ze tam mam trojku a jela sem asi tak 20 protoze sem koukala jestli neco nejede a pak sem se na tu trojku chtela rozject protoze sem na to zapomela a auto zaclo samozrejme skakat jak zplaseny ty jo to byla hruza no ale pak dobry az do Rakovnika pak sem ridila zas zpatky jo a holky vcera sem vyhrala na aukru krasnej stul s mramorovou deskou a neuhodnete za kolik :grinning: 175kc :stuck_out_tongue_closed_eyes: az mi to bude trapny az si pro nej prijedem jim dat jen 175kc :grinning: poslu vam fotku na alba
17. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
no karin asi mu skratovali kabeli to se stane
17. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
teda sim ten stul je moc krásnej kam ho dáte
17. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
no ja kdyz sem to videla tak sem ani nedoufala ze ho dostanu za takovou cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dame ho do obyvaku k sedacce akorat jeste musim sehnat kusovej koberec
17. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
jo tak tam bude hezkej fakt je moc pěknej.tak jsem dala vařit polívku a nela tady lítá nahatá a dala jsem jí sem nočník tak se snad na to naučí
17. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj Simi, moc krásný stolek :wink: Jinak právě proto mám automat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě jsem neposkočila.
17. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
je Nen taky ji zkousim davat na nocnik minule kdyz sem videla ze tlaci tak sem ji tam dala a vykakala se ale nebudu ji nutit Patu sem nutila a stejne to k nicemu nebylo ale zkouset to budu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no Karin to mas dobry ja sice radit umim ale jak dil nejezdim tak pak delam paseku no kdyby ste slyseli jak na me Milan rval :astonished: sem mu rekla at na me nerve nebo si vystoupim ze sem dlouho neridila
17. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
I Tom na mě ze začátku asi 2x ječel. Teď v pohodě. Já řadila na Fordu úplně v pohodě. Na Oktávce mi to nešlo, ale asi je to jen síla zvyku. No na tom mém autíčku jsem si jistější, přeřadí za mě. Je slabé nedá se s ním moc blbnout. Takže já si jedu svou 90 a jsem v pohodě
17. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Jo a toho začatečníka jsem tam dala. Je pravda, že mě každý předjede....ale drží si odstup. Nemám je nalepené na zadku a už na mě nikdo netroubil
17. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
tak jsem tady malá byla v bazenu a vubec nechtěla ven ale tedkon už spí.no sim ono to u nás taky není tak žhavé stím nočníkem
17. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Já začala Patyho učit až když měl dva. Pak to pochopil velice rychle a chodil. Jen se bál velkých zachodů
17. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
no karin snad to malá taky pochopí podle mě ještě asi moc nechce
17. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdu na chvilku do bazénu. Začíná foukat, určo přijde velká bouřka
17. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
no Karin uvazovala sem ze si tam toho zacatecnika taky dam taky me to stve kdyz se mi kazdej lepi na prdel a delaj se za mnou kolony aut protoze jezdim max 90 ale spis tech 60-70-80 kazdej jezdi jak magor :grinning: vcera se na me prilepil takovej veldej dzip no hruza a nesnasim kdyz je krizovatka do kopce a nalepi se na me auto to mi to z pravidla 3x z nervu chcipne a pak tam pustim Milana :angry: o vikend chcem ject asi do Biliny k babicce tak budu zas ridit tam uz to mam trosku nacviceny proste musim ridit protoze pak zas bude zima a to uz se ridi spatne
17. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
fakt???tady je nadherne :sunglasses: varim gulas Danielka sla konecne spat ona uz nechce chodit dopoledne tak bude chodit asi jen po obede :confounded:
17. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
jo tak já se jdu na chvíli natáhnout malá spí tak toho využiju
17. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tak už se objevují mráčky.
Simi, mě taky hrozně nervovalo jak za mnou jel někdo nalepený. Jsem moc ráda, že vím, že mi auto nechcípne. Já včera jezdila v pohodě i na neznámých místech :wink:
17. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
ty jo ty se mas uz si pekne vyjezdena :grinning:
17. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
tak jsem tady byla tady kámoška ze sabinkou je stejně stará jak nela tak se spolu koupalai v bazenku.tedkon odešla tady se zatáhlo a bude pěknej chcavec
17. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
ty jo tak ste se vyblbli ja sem ted taky prisla z venku byli sme s kamaradkou a (Lindickou ta je o 4 mesice starsi nez Danielka) na hristi tak se holky vyblbli tada je uplne cerno ale jeste z toho nic neni
17. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.