• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
poslala SEM VAM JAK JE TU CERNO VE SKUTECNOSTI JE TU JESTE CERNEJS
17. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
jo sim vyblbli hlavně děti a já jsem si pokećala :slight_smile:
17. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
tak tady je taky tak
17. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
tak já se jdu koukat na tv a pak spát jsem dneska náka grogy
17. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Tak jsem zpět, byla jsem v bazénu. Zatáhlo se a přijel Tom. Jelo se na týdenní nákup. Řídila jsem po dálnici. Dnes mi to holky šlo. Musím se pochválit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měla jsem dobrý pocit. Teda nazpět jel Tom, protože šíleně pršelo :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
teda karin tak to jsi šikulka :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Snad se to časem poddá úplně. Ještě se musím naučit jezdit podle navigace.

:grinning: :grinning: :grinning: A pak holky pečte koláče, čeká vás návštěva :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
nazdárek dobré ránko :slight_smile: to jo karin doufám že dojedeš i k nám :grinning:
18. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno. Máme pochmourno a ani z postýlky se mi nechce.

Nen...jasně. K Vám je navigace nezbytnost. Navíc musím přes Prahu :unamused:
18. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
ahojky je Karin to by bylo fajn :grinning: s tema kolacema tos mi pripomela zrovna sem chtela delat ty domazlicky jak jsou velky prez celej talir a je jich 5 ale je mi tu takovy vedro ze se na to raci vyprdnu uz to semnou malem seklo kdyz sem roztridila pradlo na prani jak sem se furt ohejbala a zvedala tak se mi motala hlava to uz se mi zas dlouho nestalo taky sem chtela zehlit ale to nepripada v uvahu
18. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj Simi, tady je hrozná zima :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
aha tak to jo karin no to asi musím přes prahu :slight_smile: jinak našli jsme koš hub akorát jsme se najedli měli jsme jenom polívku.ajedem k našim máma má 50 tak jedem přát
18. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
holky tady od rába prší a aasi celej den bude nevypadá to na to že by to mělo přestat
a co dneska se má vrátit andri ne
18. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj Nen...i u nás celý den prší. Začala jsem šíleně kašlat, musela jsem si do Mělníku zajet pro nějaký lék. Cestou jsem viděla havárku, dvě auta v sobě.
Andrissek se určo ozve. :wink: Počasí jim vyšlo. Bohužel nevyšlo nám. Tom má od pondělí dovču :frowning2:
18. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
fakt jo no snad se to ještě umoudří to počasí a jedete někam
18. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahoj holky,

karin:nezoufej,zdá se mi,že poslední dobou jim předpovědi nijak moc nevychází,určo budete mít hezky.Ono zase ve velkých vedrech jezdit po výletech taky není to pravý ořechový.
18. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jinak my se včera vrátili od mamky z Lípy.Holky,Kuba je šíleně poštípanej.Má po sobě takový veliký červený fleky,sice nevím,co ho pokousalo,ale je mi ho líto.
18. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj Peťko, Patrik byl také poštípaný, kolečka 5 cm a více. Bylo to od komára.
Vendo není na výlety nic moc, ale déšť taky :sweat_smile: Teď zase leje.
18. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
tady taky,tedy málo a třeba půl hodďky a pak je hodinu pokoj.

Mě je to právě divné,protože máme sítě v oknech,tak může se sem dostat i jinudy.Ale ráno jsem ho mazala tek.pudrem,celého jsem ho prohlédla a po snídani měl další na noze a dva na ruce.Když jsem mu to mázla fenistilem,tak se mu to během 5ti minut strašně zvětšilo a ztvrdlo. Tak ho chudáka pořád pozoruju,snad zase nejde o nějakou jeho alergii.
18. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Karin,už máte nějakou představu o dovolené?
18. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
No, jedeme do Krnova. Pak si uděláme výlety po okolí. Chceme jít na parník, do ZOO a děti ještě nebyly na žádném hradě. To je zajímá. V Mělníku máme v plánu muzeum.
18. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahojky no Danielka ma taky stipance jak desetikorunu 3 na zadech a jedno na predlokti toho hmyzu je nak premnozeno jak je vlhko a mame tu premnozeny takovy ty vosicky Milan ma dovolenou od konce tejdne tak taky nekam yrazime asi na to jezero Barbora byla sem tam kdyz mi bylo asi 15 moc se mi tam libilo tak uvidime jak je tam ted pak se chcem ject podivat taky na Ustek a do toho Dinoparku v Plzni ale prej ta zoo nic moc sem slysela jo?
18. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj Simi,

ta ZOO je v přestavbě a patří k menším ZOO.Nějak objektivně Ti to posoudit nemohu,protože Kuba miluje lvy,tygry a medvědy,tahle zvířata jsme viděli,on z toho byl paf a nově se zamiloval do lemurů.Má rád madagaskar a já mám na mobilu vyzvánění z tý pohádky,takže mu dlouho trvalo,než pochopil,že je to lemur a né JÁ TAK RÁD TRSÁM.Ale zasmála jsem si,když na mě volá,že na travičce sedí :já tak rád trsám. :grinning: :grinning: :grinning: Takže můj dojem ze ZOO byl krásný,protože jsem viděla,že Kubík je spokojený.

No a k tomu dinoparku,řekla bych,že je to pro větší děti.Asi tak pro školáky.Když jsme si dinosaury prohlíželi tak byl o.k.,ale jak jsme došli k těm,co občas zařvali,zavřal i náš Kuba a šel si pohrát na písek.

karin: se děti těší na babičku,že?
18. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
simi:tady máme fotky z výletu do dino a ZOO
http://mechurka.rajce.idnes.cz/Dinopark/
18. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Ahojky jdu v rychlosti pozdravit. Večer kouknu na dýl :wink:
18. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Peťko, ne jen děti se těší na babičku. Už abychom jeli.

Simi, my byli v Plzňi 2x...děti byli nadšené. Miluji dinosaury a hrají si s nima :wink:
18. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj Andri :slight_smile: Těšíme se až povykládáš :wink:
18. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
teda Peto super fotky tak jako Pata ma radost ze vsech zvirat jemu je jedno jestli jsou to domaci nebo cizokrajny :sweat_smile: a Danielka miluje zviratka co jsou mensi nez ona :grinning: Pata se tesi na dinosaury Ahoj Andy tak odpocinata jo?uz se tak tesim na vase zazitky z dovoleny
18. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma.akorát jsem začala vařit bílou omáčku houbouvou s knedlíkem
ahoj andri a petko
18. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
tak mám na zítra uvařeno a na veču dělám panenku a hranolky
18. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.