• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
autor
Jakto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Kecá a kecá a kouká z okna a z balkónu a zase kecá :angry:
3. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Peťa ten se nají až se vyspinká ,protože spapkal dva jogurty. Holky ten náš kluk by se mohl po jogurtech utlouct.
Simčo a kde jste vlastně byly na té dovolené?
3. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
I Patrik....sní denně 2 jogurty a 2 tvaroháčky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Holka mi někam utekla :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
me se to nak zaseklo ze nejde pridat odpoved a najednou koukam ze uz ste na dalsi strance :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jo my se stavime a v kolik by se ti to hodilo?co nak odpoledne?Pata by byl doma s tatou ja uz z nej nemuzu dneska sme byli venku a najednou koukam on obeh hospodu po schodech dolu ted ja nevedela kde je a prijdu k baraku a on cekal u neho normalne prebeh sam silnici trubka s Danielkou by to bylo aspon v klidu
3. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
je dneska je pondeli to je tam doktor asi do 17h tak asi vezmu Danielku jeste dneska na ockovani to to leti uz ji bude za par dni zas 16 mesicu tak to musim stihnout dokud je ji tech 15 mesicu :grinning:
3. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Simi, taky máš veselo. Alespoň víš, že se neztratí. Vejule by mi zabloudila. :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
no nas Patrik mi vcera sned pul bonboniery kdyz sem nebyla ve strehu a denne taky chodi porad do lednicky na jogurty to mi ani nevadi ale ty sladkosti to je hruza porad se pta jestli muze susenku nebo neco podobnyho a pak to zas na me zkousi s medem apod... ale kdyz mu dam obed tak to do nej moc nepada
3. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Karin ale nezabloudila :grinning: to je jen po schodech dolu a je doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Tak to bude super odpoledne vás budeme čekat (třeba kolem třetí ˇaž se vyspinkají) :wink:
3. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
jo a byli sme na ty Visnovy v kempu tam sme prespali a pak sme sli na Krivoklad a ke kamaradce pak sme jeli k segre tam sme spali nekolik dni a jezdili sme na vylety a koupat se do Jesenice a na pout a pak sme jeli do Biliny k babicce a do Krupky k rodicum tam sme prespali a v patek vecer sme prijeli domu a uplne nam to teda stacilo :grinning:
3. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak jo to bude super to je akorat to zrovna Milan uz bude doma a mala se taky akorat vzbudi
3. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Simi, hlavně, že jste si užili :wink:

No, ty sladkosti jsou neřest i u nás. Ovšem Verča šla naproti k sousedce, mají na návštěvě holčičku. vejule tam byla 2 hodiny před obědem a prý s Petrou snědla lentilky, jogurty, oplatky, chipsy a nanuk. Myslela jsem, že už moc nepojí, ale snědla vše co jsem ji nachystala.
3. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
jo a holky na ty visnovy sme videli peknou bouracku holka jela jako do tvaru U a jak zatocila tak se ji asi nevratil volant nebo co a napalila to do takovyho stozaru na elektriku a dole to melo betonovej podstavec (bylo to od nas 10m my sme sedeli na jidle v restauraci na zahradce)ona jak se lekla kdyz do nej nabourala tak jeste slapla na plyn a vyjela na nej tak ji muselo 6 chlapu davat to auto na silnici mela prorazenou gumu tak ji vymenili kolo a pak zjistila ze hnula s celym ramenem takze to kolo se opiralo o prah auta tak to tam rovnali no to byla komedie :astonished: ta holka byla nervozni vsichni na ni koukali a rikali jaky je to strevo jak se ji to mohlo povict ja bych se asi na miste propadla bylo mi ji uprimne lito
3. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
ty jo tak mas deti jedliky to je dobre no nejvic detem chutna na navsteve :grinning:
3. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
jo a holky co od toho 18.6 nekojim tak sem pribrala asi tak 2.5kg a kazdej mi to rika tak sem akorat nastvana prdel stehna bricho :confounded: tak sem si rekla ze nebudu po 17h jist 3 dny se zatim drzim
3. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Jako tohle mám tak ráda když potom říkají že je střevo :angry: .Myslím si že se to muže stát každému,nikdo není dokonalej :wink:
3. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
to jo no vsichni ji tam drbali a koukali jak to dopadne
3. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Chlapi si všeobecně myslí, že ženské nepatří za volant. Vidím to doma.
3. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Chudák holka. Já jsem taky zmatkář, též bych šlápla na plyn. :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
ja uz sem zas dlouho neridila dneska ale uz musim taky vyject pritom me to bavi jezdit ale jen ty znamy trasy jinak mam nervy a delam blbosti
3. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Znám, chápu :wink: Jsme na tom stejně
3. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
ja sem nedavno jela zas po naky dobe a na krizovatce v Klobukach sem se tam soustredila na to jestli nejede auto ze sem zapomela na to ze tam mam trojku a chtela sem se rozject a ouha skoncila sem v pulce krizovatky nez sem si uvedomila proc to auto nejede proste to chce fakt jezdit no a ty Karin jezdis casto ne?a co ty Andy kdyz ted nevozime deti jezdis taky?
3. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
No, teď co jsem nemocná, tak ne. Mám už najeto přes 1500 km
3. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
jak sme jeli na tu pout tak tam chytali na tom parkovisti policajti za rychlost a Milan normalne zaparkoval primo vede nich to ja bych si teda nikdy netroufla i oni koukali :confused:
3. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
tolik jo?ty jo tak to je fakt dost
3. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jedu ve středu k doktorce. Posledně se mi tam poledlo i na šikmé parkoviště v pohodě zaparkovat. Fakt je výhoda mít malé auto :wink:
3. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
to ja ani nevim kolik protoze prevazne ridi Milan uz mi za to ale taky nadava ze se mi na to vyprdne ze musim taky ridit ja
3. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.