• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Ahoj Peťko, jde to....kašel už nemám. Jen jsem unavená, ale to možná dělají ty antb a´další léky. Dnes jsem byla na preventivce, tak uvidíme. Kontrolovala mi zrak a jedno spodní písmenko jsem neviděla :frowning2: No a to jsem si myslela jak mám dobré oči :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
karin,když jen jedno :wink:

a co,máš jít na oční,nebo je to v normě?
5. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Asi v normě, nic mi k tomu neřekla. Jen mě to překvapilo. Sousedka je o sedm let mladší a spodní nevidí vůbec. Taky se to neřešilo.
5. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
ahoj holky
tak náš Peťulín konečně usnul .Musela jsem si s ním jíd lehnout a nechtěl mě pustit.
Musím umýt nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
ahoj andri,já taky uklízela.někdy si říkám,kde se tu ten bordel pořád bere.

karin,já písmenka četla snad naposledy u dětské doktorky.Si vůbec nejsem vědoma,kdy jsem byla na preventivní.
5. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
jdu žehlit,

mějte se fajn

pa
5. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
ahojky ja sem taky nahlizim a nic se tu nedeje nak to holky flakate :astonished:
5. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Já taky nahlížím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi budeme muset něco napsat a ne jen nahlížet
5. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj kočky,

jak se daří?

U nás noc nic moc,asi měl Kuba nějaké divoké sny,ale teď má dobrou náladičku,tak mu to snad vydrží.Venku je hezky,tak asi vyrazíme na hřiště.
6. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahojky, já jsem dětem napustila malý bazének....ať jim sluníčko ohřeje vodu. Vypadá to na slunečný den.
6. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
ahojky u nas je taky krasne dneska sem domluvena ze se sejdem s holkama ze slunicka a budem vymyslet dalsi akci pro deti jako na zakonceni prazdnin v indianskym stylu
6. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj Sim. Hmm...pěkný nápad, tady taky něco je. Myslím, že táborák.
6. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Tak jsem si chvilku sedla s kávou venku, strčila nožky do malého bazénu a vychutnávala klid. Verča šla za svou kamoškou naproti k sousedům a vzala Patíka sebou :wink:
6. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
Hodina klidu a samoty, paráda :slight_smile:
6. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
ahoj karin,

tiše závidím,ale jsem na toho prďolu tak zvyklá,že ho chvilku nemám u sebe a stejně se mi honí hlavou,co asi dělá,je v pohodě,atd,atd.

Tak doufám,že Ti klid a samota prospěli a všechno je o.k. :slight_smile:
6. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj Peťko, to víš, že jsem taky dumala nad tím co Paťa asi dělá. Pořád jsem ho měla za zadkem, tak mi najednou něco chybělo :sweat_smile: U Verunky jsem už zvyklá....školka.

Zase na druhou stranu, Paťa bez mámy vydržel....ale nepustil se Verči.
6. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
ahojky tak jsem tady.akorát jsme dojeli domu koupili jsem nele králička tak byla unešená až stoho usnula :grinning:
6. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky, také jsme doma, zítra máme tu svatbu-o víkendu Vámnapíšu víc, co a jak.... přidala jsem fotky
6. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
ahoj leni tak to se máš taky bych šla na svatbu
6. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tak dneska mě vzbudil manža když šel do práce a malá tady už lítala kolem králička tedkon zase usnula ale já tady budu čumákovat asi si pustím náký dvd

jinak v praze dobrý až na ten rustovej hormon tak to se uvidí až při dálší kontrole jestli budem píchat injekce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak v pndělí jsem byly v práze a v uterý jsme byly celej den na nákupech .včera jsem byly až do večera na chatě a dneska máme taky odpoledne náký lítání a v sobotu manža jde do práce a já jedu zase na chatu a v neděli budu asi doma potřebuji uklidit.

jinak jsme koupili nele v nextu holínky :grinning:
7. srp 2009 ve 04:57  • Odpověz
autor
Ahoooooooj,krásné sluníčkové ránko :wink:
7. srp 2009 v 06:14  • Odpověz
ahojky andri tak jak je
7. srp 2009 v 06:42  • Odpověz
Dobré ránko tulačky :wink:
7. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
nazdárek karin jak je
7. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Už dobře....díky za optání....ale léky mám ještě a 10 dní :confounded:
7. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
tak to je dobře že už je líp :slight_smile:
7. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Jojo, ješě čekám na výsledky preventivky...snad to bude KO

Leni, pěkné fota :wink:
7. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Jej...já myslela OK :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ne KO :sweat_smile:
7. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
já jsem to pochopila :grinning: ale určitě to bude dobrý
7. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Tak jsem zpět
7. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.