• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
no to vidím :grinning:
7. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Byla jsem si pro léky než mi propadne recept a cestou zpět sem si koupila pizzu. Jenže je takový hic, že na ní nemám chuť :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojky tak co bych vam napsala novyho :grinning: nic nevim jo vlastne vcera sme Patovy koupily postel poslu foto akorat jeste neni na miste kde ma bejt musime se totis prvne prestehovat s Milanem do obyvaku :grinning: jeste mu koupime psaci stul a naky skrinky a uz bude pokojicek jeho :sunglasses: poslu fotky
7. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
akorat ze Milan dal to jedno prkynko blbe a zrovna to predni dal dozadu a byl na nem ten suchac aby tam drzela ta zaclonka tak je zaclonka zatim vzadu misto vepredu ale dneska to predela jo a delala sem dneska k obedu bramborovy knedliky plneny uzenym se spenatem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
je karin taky jsem přemýšlela o pizze ale mi jsme tenhle týden měli :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj Simi, hezká postýlka. Už v ní Patrik spal?

Nějak mě rozbolela hlava. Že bych si schrupla
7. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
je karin to se máš mi pojedem pryč
7. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Děti mě asi nenechají, řádí jak černá ruka
7. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
no tak to máš blbí tak musíš počkat do večera
7. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahojky holkýýýý,tak nen máte dalšího člena rodiny ju??Taky máme králíčka pořídila sem si ho měsíc než sem otěhotněla a pak mi strašně smrděl ani okolo sem nemohla jít jinak sem hned zvracela tak je chudák venku s morčetem a maji se rádi.Mi byli včera V mOTOLE TAK MÁME UŽ TY SPEŠL MLÍKA DO SONDY TAK TED SE BUDU MODLIT,ABY TO TOLEROVALA a nezvracela.
7. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj Šárko, držím palce. Králík je hrozný smraďoch. Malá ségra má jednoho už 5 roků.
7. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
je to smradoch si nen s ním užije,ale je to krásný mazlivý zvíře to se musí nechat a bacha na kabely atd nám normálně rozkousal nabijecku k mobilu kabel k reprackum na pc a myš na pc takže sem si s ním užila :grinning:
7. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Věřím, mamka si hodila džínky na křeslo a on ji okousal nohavice. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky si pochutnal na pár kabelech. Divím se, že ho nějaký nekopl.
7. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj šárko určitě to zvládne :slight_smile: tedkon jsme dojeli byly jsme na večeři v pizerii a pak na černáku v ikei
7. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
nazdárek dobré ránko :slight_smile: mi jedem na chatu a přijedem až večer
8. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
Ahoooooooooooooooooj hezký den :wink:
Ü nás je dnes brygáda :slight_smile:
8. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Dobré ránko, jaká brigáda Andri?
8. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
ahoj karinm
jsou tu chlapi (taťka se švárou)a pomají Péťovi se střechou :wink:
Tak jsem dneska udělala k obědu gulášovku a skopce na divoko s br. knedlíke a musím říct že se všichni nabouchali :sweat_smile: včetně malého :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Věřím, děláte novou střechu nebo opravujete?
8. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Dělá se střecha nad garáží . Bude tam obrovskej prostor ,daj se tam okna ze zahrady dveře a prý tam našim uděláme letní byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Je tam na zahradu ještě taková jakoby teráska
8. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
ahoj holky tak sme dneska ve dve hodiny vyrazili do zoo do Prahy no nebudete mi to verit ale nedojeli sme tam cela Praha je rozkopana sileny jednou sme spatne odbocili uz sme si to stradovali rovnou do trech tunelu vyjeli sme nekde na konci Prahy a stejne i kdyz sme se dostali tam kam sme potrebovali tak tam byli zas uzavirky no proste sme se tam nedostali strasny takze sme po ctyrech hodinach umordovany v aute prijeli zpet domu uz tam nikdy nejedu !!!!!!!!!!!
8. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Simi, to je mrzuté. Třeba vám to vyjde jindy, po prázdninách
8. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
nazdárek tak mi jsme byly celej den na chatě pak na černáku máma chtěla deky a tátovi pro kalhoty a tedkon jsme dojeli.

sim tak to ti věřím mi než jsme to našli tak jsem už taky byla vytčená ale dojeli jsem když už jsme jeli takovou dálku
8. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
nazdárek dobré ránko tak dneska jsme doma musím uklízet
9. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahooooooj a hezkou neděli :wink:

Tak mám to všechno za sebou a zítra zase do práce :frowning2: moc se mi nechce, ale jen týden a pak mám zase týden dovči :slight_smile:

Svatba byla super-pařili jsme do 3hodin do rána no a včera se ještě pokračovalo, celý den a přijeli jsme domů ve 22.30 Až budu mít nějaké fotky tak vložím.
9. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
teda leni tak to jste si to teda užili a na fotečky se těším
9. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky...jak se máte?
9. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahoj holky ted sme prijeli domu byli sme na castach skoro od rana jeli sme do chomutova do zooparku pak jeste na kamencak ale tam bylo plny parkoviste takze sme okamzite odjeli pak sme byli jeste v globusu a vykoupat se pred chvili sme prijeli
9. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
Leni, ségře i Kačce to moc sluší :slight_smile:

Simi...jak se ti líbil Chomutov? Ještě tam chci o prázdninách zajet. Hned jak doberu léky.
9. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.