• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
ahoj Karin jo Leni na fotky jsem taky koukala moc hezky a mrkla sem i na ty z toho Chomutova super no Karin bylo to tam pekny a moc zvirat sme nevideli byli nekde zalezli ale deti se tam pekne vyblbnou ale par fotek mam tak poslu az je zmensim a Pata jezdil na ponikovy to se mu moc libilo a Danielka si tam hladila co slo akorat me teda prekvapilo byli ty zvirata rovnou na ceste malem sme o ne zakopavali :grinning:
9. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
uz jsou tam fotky
9. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Simi moc hezké fotky-jen název albíčka :wink: :slight_smile: také jsme tam tenhle týden byli a moc se nám tam líbilo-také jsme se tam vyblbli
9. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma .zítra nebo v uterý si jedem pro štěnátko jorkšírka toho uplně malinkatýho :grinning:
9. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Nen, vy budete mít zvířatek :wink:
9. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
to jo karin ale to je taky poslední
9. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Ahojk holky :wink: nějak se sem nemužu dostat. Jsme do devíti venku a užíváme hezkého počasí.
Představte si že asi před dvěma hodinama tady u nás (v Klobukách)porazilo auto pětiletou holčičku :cry: :cry: :cry: .Tak jsem z toho špatná a musím na to stále myslet.Odvezli jí do Prahy.
9. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z práce :frowning2:

Andri-to se ti nedivím, také bych na to pořád musela myslet, ale snad to bude o.k. Těch úrazů za prázdniny je fakt moc :frowning2:
10. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojky je Lenko diky za postreh to bude asi tim ze sem si vcera do toho psala s brachou ten byl v Plzni v zoo tak se mi to nak popletlo.Je Nen to je super takovy pejsci jsou pro deti strasne velky mazlicci Danielka je zas uchylna na kocky kdyz nakou vidi uz k ni strka hlavu a mazli se sni stejne jako se mazlej kocky :grinning: vcera tady nasla na obrazku kocku normalne ji poznala a ukazovala mi to a mazlila se stim obrazkem a davala ji pusinku :sweat_smile: .Andy to je hrozny a ci to byla holcicka?snad to bude dobry ja vim proc Patrika nikam samotnyho nepoustim musim ho mit porad na ocich
10. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Teprve vstávám, čučím do noci na Star Trek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simi...koukala jsem na foto jak se DAnielka ke kočičce má :wink:

Andri...to je mi líto, snad bude prďolka brzo v pořádku. Jak se to stalo? :frowning2:
10. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Tak jsme to vzali s Peťulkou procházkou do obchodu,je tam krásně.
Simčo taky se bojím pouštět Denisku samotnou. Byla to Verunka Říčková,snad bude v pořádku.
10. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
chudak takova hezka holcicka snad ji to nenecha naky nasledky
10. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Jojo je to hrozný,prý jim tam přímo vběhla :frowning2:
10. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
je to neštěstí....

My máme za sebou ¨procházku, venku je fakt hezky, tak jsem kluky vytáhla na zmrzku, aléééé ty jsou ta¨k líní, ale nakonec jiv¨ch pár šlo :wink:
10. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Andy a ty pujdes s Dendou ten prvni den do skoly na tu hodinu nebo tam bude sama?ja bych tam treba sla ale zas si rikam ze Patrik to zvladne v pohode sam a musela bych tam tahat Danielku a to nejde
10. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Určitě tam s ní pujdu :wink: Už máme objednanej kornout :wink: :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Já jdu taky s Verčou a Tom jde s Patrikem :wink: Kdo ví jak to zvládne.

Holky...co se do těch kornoutů dává a berou se do školy?
10. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
ja tam pujdu jen na zacatek vyfotim ho a pujdu protoze vim jak by to s Danielkou :confounded: dopadlo vcera sme koukali na batohy a na kornouty
10. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
je Karin vsimla sem si zes psala az ted tak to mate dobre rozdeleny :stuck_out_tongue_closed_eyes: no do tech kornoutu se davaj sladkosti jako bonbony ale neumim si predstavit takovy ty obrovsky kornouty naplnit bonbonama :astonished: koupim nakej stredni
10. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
10. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jojo, Tom mi ho hodí do školky každé ráno, já si ho po obědě vyzvednu a jak si zvykneme na školu a školku, pomažu do práce. Verča bude jezdit sama autobusem. To mám největší obavy.
10. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
No já taky pořídím menší.....protože těch 85 cm je fakt veliký....tak se mi vleze Patrik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
a nevim co na ten telocvik mam koupit cvicky jo?ja sem je vzdycky nesnasela a na prezuvky pantofle nebo backurky jako ve skolce?holky ja fakt nevim aby tam pak nebil jedinej :unamused:
10. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
ty jo KArin a mate ten autobus s Vercou uz nacvicenej?ja bych se teda taky bala
10. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Nám řekli, že máme koupit cvičky. Že je to nejlepší do tělocvičny a jako přezůvky nám učitelka doporučila sandálky co nám zůstanou z léta, že se dětem nebudou potit nožky.
10. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Autobus nemáme ještě nacvičený a ještě týden jsem na antb, na konci srpna začneme. Mám z toho obavy. Verča je trošku nepozorná, musím doufat, že se změní
10. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Ahoj,takjsem si zdřímla :wink:
Kornout bude mít tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24074582 a naplníme ho bonbonama.
Na přezutí asi koupím bačkurky :wink: a na tělocvik cvičky. Tělocvik ted první tři měsíce mít nebudou ,budou místo něj jezdit na plavání.
10. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Hezký kornout....já hned nějaký objednám. Do školy zatím mám jen cvičky, sandálky, zástěrku, ručník :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Andri, ten kornout se bere do školy nebo je to překvapení?
10. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.