• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Tak jsem Vás dočetla, shlédla fotku OBRA-holčička je opravdu dost kolos, proč s ní rodiče něconedělají? Bude chudák.....jinak to co řešíte, jsem řešila vloni....s Kačkou jsem ve škole byla-byli jsme tam asi jen 2 hoďky a jeli jsme domů, vyřídili jsme družinu, obědy,...Kačka hned druhý den jela sama autobusem do školy-sama-ale od nás jezdí spoustu jiných dětí i její kamarádky, takže jsem věděla, že kdyby něco, tak tam vždycky někdo je. Navíc náš Dáda jezdí tím samým autobusem na obchodku, tak jsem se nebála :wink:
11. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
kornout jsme nenesli, ale některé děti ho měly, tašku Kačka chtěla mít, i když jí nepotřebovala, ale myslím si, že jí měly snad všechny děti :dizzy_face:
11. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
ahoj tak nakukuji a tady prázdno.
Ahoj Leni a díky za informace :wink:
Já byla s prďolkou v krámě a ted budu dělat špagety :wink:
11. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
my měli špagety včera k večeři-já je miluju, mohla bych je mít pořád :wink:
11. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky....skládala jsem s Verčou puzzle. Teď musím začít vařit.
Leni, rodiče s holkou nic nedělají, protože jsou taky obří. Holka je chudák.

Musím vyřídit Verči průkazku, mrzí mě, že tady neznám moc lidí....hned bych Veju někomu dala ať mi ji ohlídají při cestě do školy. Já byla taky odevzdaná starším holkám. Hned druhý den jsem se trhla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Verča je ovšem jiného ražení. Snad mi trochu dospěje :sweat_smile:
11. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Karinm Verča se seznámí a potom budou jezdit děti spolu.
Holky kuk http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=348581&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
11. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Andri...bohužel, jsou to jen dva kluci a holčička, které už zná. Pak to jsou už puberťáci. Holčičku bude vozit maminka autem a Domča s Mackem se baví hlavně spolu. Tady je to málo dětí (až mladší jako Paty), jsou spíše ve vedlejších vesnicích. Jsou tam takové ty nové zástavby a od tama má Verča i nejvíce kamarádu. Naštěsí budou spolu i ve škole.
11. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
já budu dendu taky vozit,protože tady na osmou ani žádný autobus nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
ty jo Andri od vás nejezdí žádný autobus? A jak to dělají rodiče jiných dětí?

jinak-šperky moc hezké :wink: už jsem koukala i na ty dětské
11. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
tak tak Andy :grinning: taky budu jezdit ale jezdim rada :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady nejezdi bus na osmou protoze v Klobukach ve skole maj deti od sedmi akorat ty prvnacci ne
11. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky to máte blbé....nevím teda co bych s prckem dělala. A co budete dělat později s těma mladšíma :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
no dokud budu na matersky tak ho tam asi budu vozit nebo kdyz bude chtit pak jezdit busem tak bude jezdit a u Danielky uvidim no budu si pak muset najit nakou takovou praci aby to slo tak zaridit no
11. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
nebo mame dedu v Klobukach a Milan jezdi rano do prace tak tam muze dite nechat a to si pak zabehne 100m do skoly
11. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Tak jsem dala malého spát.Snad zabere.
Budu je muset vozit autem :wink:
11. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak já jdu za chvilku domů, hurááá
11. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
jsem nějaká hotová, asi na mě dolehla ta týdenní alkoholová party, nespaní,.....budu to muset dneska brzy zalomiz, abych se konečně trochu prospala, jenže si to říkám každý den a stejně jdu dlouho, ale dnes chci být v posteli do 22hodin :wink:
11. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Leni, snad to dnes vyjde :wink: Já celou noc čučím na Star Trek...je tam super milostná zápletka. Pořád čekám jak to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
nazdárek tak jsem tady .
máme doma pejska včera jsme si ho přivezli manža sním letěl k veterináři na očkování :slight_smile:

jinak dneska jsem byla na chíře byla jsem nakupovat a chlap mi najel na nohu a zlomil mi malíček u nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Nen-tak tobyl nějakej blbec, to ti nezávidím, hrozně blbě se to hojí, ale pejska ti závidím :wink:
11. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
to jo teda leni fakt blb pospíchal taky jsem mu dala jmen :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo tak to nevím už jsi ho měla taky zlomenej
11. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj Nen...doufám, že ho pejsánka vyfotíte a pochlubíte se. Jak se jmenuje?

Co ten malík? Máš ho nějak zpevněný?
11. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tom si zlomil malíček na ožíračce, vůbec nic nevnímal...až na druhý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
jo karin neboj vyfotím a je moc hodnej jmenuje se SEMI
ne nemam oni to do ničeho nedávaj mám to mít v klidu ale to nevím teda
11. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
nen ty seš smolař taky :unamused: Pejsan musí bejt užasnej taky mame jorkšíráka ty má snad ted každej a je to miláček fakt neměnila bych všude se vejde a nedá práci až na stříhání,ale to s ním jedu tak 3 krat do roka.Fakt si ho užijete a co ušatej mazel??
11. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Tomovi sádru dali, ale neměl přímo malíček...měl zlomenou tu boční kůstku :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj Šárko :wink:

U nás ve vesnici jsem taky nějaké jokšírky viděla. Jsou roztomilý :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahoj šárko dneska jo jinak jsem ještě nic neměla zlomenýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo ten je tak dobrej
11. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tak manža venčil než šel do práce ale ještě to chvíli potrvá než se to bobek naučí
12. srp 2009 v 06:26  • Odpověz
krásné dopoledne
Nen-já ho si ho zlomila v pubertě, když jsem sem napitá lezla do sprchy :wink: :slight_smile: :grinning: ten večer mě to také moc nebolelo, ale ráno jsem si nemohla ani stoupnout, také mi s tím nic nedělali :frowning2: ledovat
12. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
jo přesně to mi leni řekli ledovat dneska ho mám celej fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.