• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
šárko mi neříkej a co třeba k vašim nedbo s nákou kámoškou ven
14. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
tady v ty díře žádný kámošky nemám mamka bydlí na kladně to je pěknej kousek to bych nevydržela ji poslouchat jak řve sem pak za volantem z toho nervní
14. srp 2009 v 16:46  • Odpověz
ach jo to je na prd a co polovička kdy dorazí domu
14. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
teda koukala jsem na ten dort byl fakt nádhernej.jo a jak jste dopadli jste přecházeli tedkon nevím na mlíko nebo jídlo abych to nepopletla
14. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
Ten chodí domu v noci,když sou žně a když nesekají,že je mokro tak zas voraj nebo co dělaj já nevim.No přecházeli sme na mlíko přímko do sondy za 3 měsíce sme dala 8000 ale snad to k něčemu bude zatím ho snáší dobře.
14. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
tak to je dobře já jsem právě nebyla jistá
14. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
na tom by měla vydržet do 6 let a nebo do 18kg to než bude mít to si ještě počkáme
14. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
Šárko, pokud bys měla náladu a chuť....tak tě můžeme navštívit. Můžeme se projít, pokud malá vydrží v kočárku. Záleží na tobě.

Tak jsem doma i Mělníku. Moc jsme nenakoupili.
14. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
No ona právě kočár v lásce nemá to musí bejt hodně unavená aby tam vydržela.Dneska sem bylaq taky na Mělníku v Evě měli levný vlhký ubrousky tak sem tam jela a měli jiný než na letáku parchanti i mín kusu za stejný peníze.
14. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
hOLKY Z kLOBUK TED SEM NAŠLA NA NETU ODKAZ STRÁNKY NA MORČATA ALE NA NÁDHERNÝ A I JE TA HOLČINA PRODÁVÁ JMENUJE SE Veronika Kalná má i jiný zvířátka ale králíčky a morčata fakt kouzelný snad si ještě pořídim domu at mám zas chvíli z něčeho radost :sweat_smile:
14. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Šáruš a to ji máš přes den v tom křesílku nebo ji nosíš?
14. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoj holky ja delam ty kosiky to je teda fuska ale uz nemam noviny tak nemuzu nic novyho delat stejne mi to moc nejde ale dva vyrobky uz mam :grinning: je Romco z Klobuk jo?posli odkaz
14. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
No v tom křesílku je jen při krmení což je každý 3 hodky jinak tam nechce bejt takže jí fakt poctivě celej den nosim dneska už sem myslela na tom Mělníku,že padnu byla sem jen s babičkou po ní nemužu chtít aby jí nosila tak sem se s ní tahala už se to nedá a to má jen 9kg.
14. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
14. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
A zkoušela jsi ty šátky? Třeba by v tom vydržela. Jak zvládáš domácnost? Smekám před tebou.

Na morčata kouknu taky. :wink:
14. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
je ten prvni kluk jak je na ty fotce to je Pati kamarad chodil snim do skolky bydlej v ulici co muj tchan :sweat_smile: morcatka jsou krasny http://z-drinopolu.webnode.cz/ jeste mrkni sem to je moje kamaradka bydlela tady u nas ve vesnici a ted se prestehovala ta ma taky chovnou stanici
14. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
no měla sem klokanku ale jaksi na moje tělo je poněkud malá :sweat_smile: a navíc ji v tom modrali nožičky tak je v šuplíku.Šátek sme nezkoušeli nechce bejt v leže ani na ruce a kdybych ji tam dala na sezení tak stejně neudrži hlavičku.Domácnost zvládam takhle večer pokud usne jako dneska takže bych šla ted vařit a uklízet ale nemusím,protože mi hodně dneska pomohla babička a mamka mi jezdí pravidelně žehlit. :confounded:
14. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Sim ty jsou úžasný fakt a morčátka nemá??
14. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Mě se líbí ti králici :wink: na obou odkazech :slight_smile:

Simi, nezapomeň se pochlubit výrobky. Jak tě baví ruličkování?

Šárko, máš můj obdiv. Nemáte to lehké.
14. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
ty jo to opravdu nemas lehky neumim si to ani predstavit no morcatka nema ale ma krisariky :grinning: Karin poslu ty fotky zatim nic moc je to zacatek tak se nelekni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
jo a co se tyce rulickovani tak to vubec neumim :grinning: ma se to delat v ruce jo?ja to valim po stole :sweat_smile: ted zas delam vazu a nemuzu prijit na to jak sem to delala predtim protoze se mi sdruzujou ve druhy rade ty samy tahy takze to delam spatne
14. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
AAAAA Karin,že by přece jen králík??tAK sIM TU HOLKU NEZNÁŠ PŘÍMO ASI vid??Zkusim ji pisnou mejl,ale bojim se aby morce nestalo tisicovku :grinning:
14. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Simi, někde jsi udělala chybku....zkus to vyplést...snad to není veliký kus. Mě se to taky stalo. Několikrát :sweat_smile:

Šárinko, já si pořídím pejska. Asi toho Boloňáčka, není tak náročný na pohyb :wink:
14. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
No to ne teda to je fakt pokojový psíček ale zas na údržbu je to ten se musí česat jinak vypada jak chemlon. :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kde máme vubec Nen a Andry?Nen si užívá tatku a andri zas Dendy že??
14. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Právě, že tento má nějakou speciální srst, že se nemusí ani česat nebo stříhat. Má údajně klidnou povahu a hodí se k dětem. Já potřebuji nenaročné zvířatko.

S holkama máš asi pravdu :wink:
14. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
nazdárek já jsem tady byly jsme na chatě mámě popřát k svátku
14. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Na chatu jezdíte sami nebo s rodinou?
14. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
karin byly jsme tam všichni.máma tam spí já tam jedu s dětma ráno a manža jde do práce
14. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
Takže jse měli veselo. Grilovali jste něco?
14. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.