• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
nazdárek tak jsem tady taky :grinning: tak to je dobrý to není drahý
26. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Je to dobrá cena....běžně totiž platí za autobus denně 5 Kč za jízdu
26. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
aha tak to jo já dneska polehávám nic mě nebaví
26. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
my ji také máme, je to jen ve středočeském kraji, také nám to trochu přilepší :wink: Kačka platila 6kč denně a David 16kč denně, tak se něco ušetří :wink:
26. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
ahojky Karin to jizdne je teda super :astonished: no bydlime cca 5km od sebe blesky sem asi nak nevnimala byla sem utahana tak ses asi trvre spala a Milan taky nic nevi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
nazdárek tak jsem se vyspala a po 18hod jedu za segrou
26. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahojky holky tak dneska máme druhej den řvací to se už nedá vydržet řve a řve,včera sme vyjeli na prochazku a normalně lidi vylejzali s baraku ven dívat se co se děje mě bylo tak trapně,že sem neschopná ji utěšit,ale nic nenadělam.Nen kdy segru pustí?Já šla po císaři 6 den,ale sama Barunka byla v Praze. :cry:
26. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj Sari mas to teda pekne tezky to sineumim predstavit nase mala teda je taky pekne slyset ale kdyby rvala porad to by mi asi houklo ale zase kdyz se na ni pak podivas kdyz spinka tak to ti zas vsecko vynahradi ne?
26. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
To víš,že jo Simi hlavně kolikrat už na ní zvýšim hlas,když řve a nevnímá a pak večer,když usne je jak andílek nikdo na ní nepozná,že není něco v pořádku,tak kolikrát nad ní brečim a je mi jí tolik líto ale není dne ,aby mi nepracovali nervy s ní.
26. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
šárko v pátek dopoledne už se těší akorát jsem přijela a mlíka má kozi velký má to až do krve
26. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Chudák ,ale je dobře,že má dost,umělá strava je drahá :grinning: a hlavně takhle nakrmí kde si vzpomene
26. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
to jo snad se jí to zpráví a nebude jí to tolik bolet
26. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hezký večer přeji :wink:

Simi....já myslela, že jste z jedné vesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem popleta.

Nen...taky jsem to u Veji měla podobné, ale mlíko se mi nakonec neudělalo.

Šárko....to je teda trápení na jednu ženskou :frowning2: Nedivím, že zvýšíš hlas. Verunka byla hodně uplakané miminko a taky jsem byla někdy dost KO. Tudíž pěkně protivná :sweat_smile: S kým jsi byla na procházce? Jen s Barunkou?
26. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
nazdárek dobré ránko tak tady je dneska hezky.
jo karin ale ona má mlíka musí si koupit o dvě čísla větší podprdu
27. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahoj holky, tady také zatím svítí sluníčko :wink:

Nen-ať je ráda, že ho má, i když o 2čísla to je dost, mě teda prsa strašně popraskala a mám na nich strie :frowning2: také mi hrozně naběhly, jenže jsem měla slabé mlíko, tak jsem kojila jen do 4měsíců
27. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
jo ona je má taky naběhlí a nemuže vubec spát a kojení jí bolí tak bude muset odstříkávat
27. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
jj, a co třeba přes klobouček, to by jí nešlo?
27. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Šáry, nezoufej, to je normální, každá mamina občas na své dítko zvýší hlas, to je normální a kdo tvrdí, že ne, tak lže :wink:
27. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
no to prej jí taky bolí tak snad se do toho dostane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
nechá tomu volný průběh a ono se to nějak vyvrbí, třeba si jí prsy zahojí a pak to půjde-držím jí palečky :wink:
27. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
jo nsad jo ona chce kojit ale při tomhle snad se to sparví to maže tím bepantenem
27. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
no holky tak mužu říct překvápko v polovině září tak toho 12 se těhujeme do baráčku už se těším :grinning:
27. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Nen-tak to je bezva a kam??
27. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
leni tady za kutnou horu lukáš to bude mít blíž do školy asi dva km takže super akorát bude chvíli trvat než zapojí internet a tak takže tady chvíli nebudu ale to nevadí je tam dost práce co tam chcem udělat :slight_smile: jinak se těším na zahradu nás to už v paneláku nebavylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a manža když jezdí po melouchách tak přijede až večer a já jsem zalezlá s dětma celej den doma takhle mi to bude jedno budem na zahradě
27. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
to tě zcela chápu :wink: nic proti, já si to v paneláku také neumím představit, kór s dětma....Kačka je venku celé dny, líta na zahradě s dětma, v ulici.....prostě já jsem si tak zvykla na domeček, nevyměnila bych :wink: Moc ti to přeju, ať si to dáte brzy do kupy a budete tam určitě šťastní
27. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
jo leni nuž se na to těším .má to zahradu 800m a obytná je dole 90m a na hoře to samé.má to garáž a dole je udělaná nová koupelna.je tam vlastní voda takže super
27. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky,

Nen: strašně Vám to přeju,přesně vím,jak se cítíš.V paneláku s dětmi je to fakt opruz. :frowning2:

Jinak Kuba se nám nějak nelepší,pořád ho zlobí průjem a jinak mu vlastně nic není.Už nevím,čím to zastavit,prostě ho prohání úplně všechno.Nejhorší to má chudák v noci,to jde snad 5x.Výsledky výtěrů má o.k.,tak si říkám,aby to zas nebyla nějaká alergie,protože už mě nic jiného nenapadá.
27. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
ahoj pet jo to je .byt je hezkej ale baráček je baráček.
chudák malej tak sním pojedete zase k dr
27. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
tak segra už jde domu dneska tak má radost
27. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Nen: před chvíli jsme od doktorky přijeli.Máme pokračovat v dietě,ale na tu alergologii ho stejně musím objednat,tak se ho na to zeptám.
27. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.