• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
chudák malej ten si taky užije co
27. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
To Ti povím,jen se divím,že při tom všem má úsměv na tváři.Ale to zdědil po tatínkovi,ten je taky pořád usměvavej.
27. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj Pet-tak to si chudák vytrpí, ale snad už to konečně něco zastaví, ne? Co Smecta-ta nám vždycky pomohla :wink:
27. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
tak to je dobře že je veselej
27. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
ahoj Leni,

tu jsme brali na začátku a nezabrala,teď má Hylak. Jí jen věci,které staví,přes den si dojde tak 2x,ale padne 2 hodina ranní a chodí každou hodinu.
27. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
tak jsem doma byla jsem na nákupu venku je pěkný dusno
27. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj kočenky :wink:

Nen...to je super zpráva. Moc gratuluji :wink: a přeji dobré sousedy .

Pet....snad se malému brzo uleví. To chození po dr je opruz. Já se teď taky vrátila. Léčíme teda jen chudokrevnost.

Jdu si vyfotit zaklady plotu a trochu to tu polítat :wink:
27. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Ahojky
Nen mooooc a ze srdce gratuluji :wink:
Kubíčkovi přeji brzké uzdravení :wink: :wink:
Já jsem se najedla. Děti si poručily Boloňské špagety :wink: :wink: :wink:
27. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj karin díky hned vedle nás bydlí automechanik super chlap tak to nebude mít daleko do opravny :grinning:
27. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Vedle nás taky bydlí automechanik :wink: Ještě nám nic neopravoval, ale sem tam i nich grilujem :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
tak to je super já jsem říkala hned že to je dobrý :grinning:
27. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
je to uplně poslední barák ve vesnici takže tam bude klid
27. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
tak zavářím lečo jsem se do toho pustila
27. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak já to nevydržela a dnes volala Kačce :frowning2: strašně se mi stýská, ale ona je v pohodě, líbí se jí tam.....tak to je hlavní :wink:
27. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
tak jsem doma zavařuju lečo a mám mígrénu jako prase a uplně ze mě leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj, zase se jdu na vás na chvilku kouknout :wink:

Nen...nezavidím :sweat_smile:

Leni...taky bych nevydržela :wink:

Tak máme základ plotu...dnes jsem jela sama tam i zpět do Globusu v Praze. A po dálnici :slight_smile:
Představte si, že mi nějaká ženská nedala přednost na kruháči. Kdybych fofrem nešlápla na brzdu, tak jsme v sobě. Hrozně jsem se vyděsila. Měla jsem sebou děti...prdélka se mi klepala celou cestu :confounded:
27. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Ahoj
Karinm musíme se co nejdříve domluvit na náhradním termínu.
Ta ženská na kruháči je pěkná káča,ani se ti nedivím že si se lekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Andri...jojo, domluvíme.

Já teda nejezdím kdo ví jak dobře, dělám různé chybky. Ovšem po dnešku se už nedivím, že chlapi tak na ženské nadávají. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě už 3x ohrozily. Jak já nadávala do kačen atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tom šel dnes poprvné do hospody :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako myslím v novém bydlišti
27. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
jo ale už mě to přešlo akorát ještě dozavářím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ty jsi šikulka. Na mě jde spaní, ale nevím jestli čekat na chlapa :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tak co karin v kolik dorazil chlap domu
28. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
tak mám tady na skouknutí ještě jeden film a ještě budu dneska zavařovat bud budu dělat přesnídávky nebo jabléčný povidla
28. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahojky,tady ste toho nakecali za ten včerejší den.Sem se sem ani nedostala včera jak bylo u nás veselo Baruš celou noc nespala pak ráno se mi dusila nechtělo se jí dýchat tak sem okolo ní lítala v 10 usnula a spala do 3 já s ní,takže veselej den ale na dnešek jí chválim usnula v 11 a spinkala až do rána do 6,takže snad nás čekaj zase příjemnějši dny.Nen gratuluju ke stehování to máte přes realitku jo?Taky denně čučim do nabídky máme sice krásnej domek ale není náš :confounded:
28. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
ahoj šárko tak jak je :confused: chudák malá to musíš bejt asi na nervy když se ti dusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne karin to jsme našli pes známího :slight_smile: jakto já myslela že bydlíte v paneláku tak to je super že máte domeček :slight_smile: .někdy zavolám a dojedem na návštěvu :slight_smile: ty bydlíš přímo v mělníku
28. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
nen karin se tě neptala kde ste ten domek sehnali to sem se ptala já,karin ta ještě určitě chrní :grinning: bydlíme v domku a ne na Mělníku ale u Velvar
28. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko.

Už hodinu nechrním. Jen jsem byla lenivá zapnout pc.

Nen...k nám přijeďte taky. Bydlím do Šárky jen pár km, tak se zastavte u i nás :wink: Tři děvuchy z Koníka znám :slight_smile: osobně a tři ne :frowning2:
28. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Ahojky hezké ránko :wink:
28. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
aha šárko tak to jo :grinning:
tak jsem objednaná na 8 října na mamograf tak snad se ty prsa už konečně pohnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neboj karin když by jsme jeli tak by jsme to vzali při jednom
28. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
No a já musela dnešní návštěvu zrušit :cry: :cry: :cry: . Musím po obědě do Slaného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.