• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Ahojkýýý holky,tak sem po dlouhý době plná elánu.Představte si,že mi ve 12 hrablo vzala sem baruš sbalila sem pár věcí Roman nás hodil do Kralup a já frčela vlakem našim,mamka vozila kočárek,ale nejdřív měla Baruš hysterák,tak dostala sirupek na zklidnění a vytuhla a já lítala po krámech pak sme seděli na kafíčku no super den dojela sem v pul 8 domu. :grinning: Nen vy chcete ještě mímouše a nejde ju???Sme taky byli na spermiogramu romina bral vitamíny a zadařilo se ani sem tomu nevěřila že vitamíny pomužou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
sem se zase rozkecala.Ještě karin nekj cukroška je v Kralupech u Draka je to u vltavy na břehu tam nám dělali ten dort Barunce :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Tak jsem zase tady :wink:
nen mooooc vám přeji aby se mimoušek brzo povedl :wink:
Šárko to potřebuješ občas takhle vypnout a nabít se novou energii. Budeš muset jezdit k mamince častěji :wink:
28. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
No jo častěji to nejde je taky věčně v práci je sestra takže je tam pořád,ale jak to jde tak je tady u nás.
28. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
šárko manža je po chemoterapiích takže nevíme jestli vubec ještě má pohyblíví a pokud ano tak jakou kvalitu má :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo andri uvidíme ale zatím nejásáme uvidíme po jak to bude
28. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Nen držím palečky :wink:
28. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Nen...držím palce, ale věřím, že to bude v pohodě.

Šárko, jen se vykecej...od toho nás tady máš :wink: Jo, díky za tip...zkusím najít.

Andri....co koupit dobrého?
28. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
jo holky taky doufám že to bude dobrý ale taky musíme myslet na to nejhorší
28. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz
nazdárek dobré ránko tak jsem včera dozavařovala a dneksa budu znova :grinning: jinak tady od večera leje
29. srp 2009 v 07:27  • Odpověz
:slight_smile: DOBRÉ RÁNKO :slight_smile:
Teď ráno je tu pěkná zima, ale snaží se vyšplhat sluníčko. Jsem nějaká ospalá, Paty se opět celou noc budil.

Nen...jsi jako včelička :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dnes jsme první noc spali v kuse.Snad už bude Kubovi jen líp. Karin,když jsme šli na hřiště,na druhé straně hlavní silnice je také cukrárna,ale ta u Vltavy je nejlepší.Bohužel mají celkem nešťastně otevřeno.Pondělí mají zavřeno,od úterý do soboty od 11 do 18 a v neděli jen do 17 hodin.
29. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
karin našla jsem odkaz
http://www.udraka.borec.cz/
29. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj Pet....díky za odkaz :wink:
29. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Hned bych si nějaké dortíky dala. JSem huba nenažraná :grinning:

Peti....zítra bude malému ještě lépe :wink:
29. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Karin,to mi povídej,ještě,že tu mám od svátku nějaké čokolády a bonboniéry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
tak už mám zadělaný na přesnídávky ještě zavařit vařím koprovku
29. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
tak mi jsme poo a ještě dneska budu zavařovat maso
29. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
cauky je tu nekdo???asi pred hodinkou sme prijeli z ty vcerejsi svatby :sweat_smile: bylo to naprosto super!!!!!!!!!!!!!svatba krasna,nevesta krasna,obrad dojemnej az sem skoro brecela teda musela sem se drzet to vam povim jezdili sme v kolone troubili pak sme jeli na velikou chatu a tam se slavilo posledni sme sli spat ja Milan a zenich v 6 rano kdyz uz bylo svetlo ale hudba tam hrala nahlas porad az asi do deviti kdy sme se zase vsichni vzbudili :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda to byl mejdan roku vypila sem jen jeden pulitr coly s vinem ale vina tam bylo pozehnane a jak sem to pila odpoledne na slunicku tak mi to nak nesedlo a jak nejsem zvykla pit tak sem ji mela jak z praku asi po pul hodine tak uz sem pak pila jen nealko az do rana ale ani mi to nevadilo sranda tam i beztak byla poslu naky fotky
29. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Simi to je super,že se ti tolik líbila veselka.Nen ty si blázen s tím zavařováním,ale je dobře,že tě to baví,kdyby to u nás někdo jedl tak by mě to taky bavilo. :confounded:
29. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
jo zatím mě to baví a na zimu to bude super
29. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
tak manža je doma tak jedem na nákup a ven
29. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma jdem grilovat a dáme vínko
29. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Ahojky,je tu někdo?
29. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj....tak jsem našla chvilku času na dočtení :wink:
29. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Pet...u nás tak dlouho nic sladkého nevydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simi...jednou za čas je potřeba si pořádně užít :slight_smile:

Nen....jaká byla grilovačka a vínko? Nepřehnali jste to? Myslím vínkem :wink:

Andri....já tu jsem :grinning: , ale jako vždy pozdě nejspíše
29. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
jo holky dobrý vínko se ještě pije :grinning:
29. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
už je veselo? :wink:
29. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak normální lidi popíjí a mě už zase šibe z pondělka tak sem dala budíčšk korele a vypucovala sem jí klícku si myslela,že sem se snad zbláznila chudink :grinning: a zítra budu pokračovat od ložnmice až do pokojíčku už se nemužu dočkat,a doufam,že mi zase zavolá,že to pada se snad dobrovolně příspěvku vzdam :angry:
29. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Šárko...já taky nepopíjím. Čučím na Facebook a hraji hry. Zbytek rodinky už spinká, ale já chodím až po jedenácté. Uklízet bych nemmohla, taky by měli budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ten přídavek nezvdávej, určo brzo dorazí...budou končit dovolené.
29. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
je to je jako když tady chlastam ja podle těch překlepu co sem tady nasekala :grinning:
29. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.