• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Ahojky krásné ránko všem.Nen nevíš co by se dělo kdyby z ty socialky přijeli a malá by spala??Má totiž její hystetrák a jka jí nedam uklidnující kapky a bude takhle řvát tak dostane epi záchvat :confounded:
31. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
no nic by se nedělo ale bylo by lepší kdyby byla vzhuru aby viděli co dovede.tak to nevím a v kolik dojedou
31. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
no já si taky myslím,že by jí měli vidět.No řekla mi že mezi 8-12 že přijedou což jí nemužu udržet
31. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
no to je taky hodina co mezi 8 a 12 pak si vyber mě řekli teda přesně v kolik dojedou a když jí to dáš tak hned usne jo
31. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
do pul hodky je tuha a spi 2-3 hodiny.To je jak na schvál
31. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
no tak to ti neporadím to je fakt na prd .mě se teda patali na hodinu aby třeba nespal a tak jako že se zaříděj podle mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
nejhorší je že když tedkon nedojede a přijedou ve 12 tak se stoho do tý doby poser.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
jak měla přijet ten minulý týden tak mi řekla v 8 to by bylo ideální,ale dneska ne.I mě to deptá to čekání. :angry:
31. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
jo tak to se ti nedivím bud to riskneš a dáš jí spát nebo budeš čekat a doufát že přijede co nejdřív
31. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
dneska upeču kuře a brambor a to co zustane tak oberu do nudlí na to prdím akorát musím uvařit lukášovi na zítra a by měl do školy
31. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

Nen...nechte to na jaro....přes zimu to můžete doladit v domečku.

Šáruš a nepůjde ji vzbudit. Myslím, že když bude vyvádět....tak alespoň uvidí jaká je a pak ji dáš ten sirupek.
Buď v klidu...jenže mě se to mluví, že? :sweat_smile:
31. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj karin jo přesně tak jsem to taky říkala ale manža ten je nabuzenej.no budou se tam dělat plovoučky chceme nové dveře a kuchyn tak si myslím že to bude přes zimu dost
31. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Nen...tak ho nechej, kéž by byl i Tom tak nabuzený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky az ted sem vas docetla ty jo skvele ste si pokecali vy kecalky.Sarko mame normalni klasiscky hladkosrsty morce tribarevny je malynky a hodny nastesti jen pujceny :grinning: drzim ti dneska palce a preju pevne nervy :wink: at vam to dobre dopadne.Andy ty me hned tak po ranu nedes :stuck_out_tongue_closed_eyes: prej tak zejtra uz nam to nastane :sweat_smile: no uplne sem se oklepala hruzou :confounded: ty jo copak zejtra to bude jeste dobry ale co takhle za pul roku :confused: no holky reknu vam jak za mnou jednou Patrik prijde abych mu vysvetlila naky rovnice tak ho budu muset poslat asi nekam jinam :grinning: Andy a jak se Denda tesi? a co Verca?Pata to zatim nak neproziva ale tesi se na kamarady
31. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
jo Andy a Karin co si teda zejtra berete sebou?my asi jen ten kornout teda kdyz nemaj mit ani prezuvky zeptam se teda Pati jestli si chce vzit batoh sebou ale rekla sem mu ze az ve stredu a souhlasil tak nevim.Poslu vam fotku jak sem ho fotila s taskou tak jak tam pujde
31. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
jo karin já ho nechám ten je nabuzenej na všechno :grinning: už by hned ještě tuhle zimu zateplil barák ale jsem říkala že to bude lepší až na jaře :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
sim pěkný fotečky
31. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj Simi....Verča půjde v šatičkách a do aktovky si dá akorád přezůvky :wink: Vezme si kornout a upletuji copy. Vlásy se ji hrozně do té tašky motají.
31. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Simi...hezké foto, pěkný košík a fešák kluk. Máme pro vás nevěstu :grinning:
31. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
tak to už je musí mít strašně dlouhý. a co karin už se těší
31. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Deniska taky bude mít tašku,přezuvky a chce penál :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .Samozřejmě kornout. Bude mít taky šatečky,nebo sukýnku :wink: .
Simčo jak budeš objednávat obědy? Já asi až od toho druhého týdne :wink:
31. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
a co andri taky se určitě těší.já se na to taky těším horší kdo se sní bude učit :grinning:
31. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
karin moc to verče sluší :grinning:
31. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
UTady se první týden pouští někdy v 11 hodin...takže obědy až ten další týden :slight_smile: Jsou to parádnice, že ?

Nen...má je hrozně dlouhé, potřebuje ostříhat
Kuk...do alba
no to snad ne nebo budeš stříhat jo já bych jí je nestříhala moc jí to sluší
31. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Nen...díky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
jak dík fakt jí to moc sluší je to kočka :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Je holky to jsou krásný fotečky školáčku,to je takový roztomolý,ty aktovky jsou větší než oni Verunka tam za ní není,ani vidět.Má fakt krásný vlásky s těma jde dělat věcí jen ne stříhat karin. :angry:
31. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Potřebuje ty vlásky zastříhnout...více nesmím, je to tatínkova chlouba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aktovky má bohužel všechny velké, je to trpaslík a navíc lehoučký. S plnou brašnou to bude mít hodně náročné.

Do školy se Veja těší, Paty se do školky netěší vůbec. Jde v tepláčkách. I když je to poprvé, ale zdržování s převlékaním by ho jen rozrušilo. táta ho tam šoupne a uteče :sweat_smile: Každopádně to bude zajímavé
31. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.