• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Jestli byl jen u praktyckýho tak se čeká,ale kyby šel rovnou někam co se tím zabývají bude to hnedka
3. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
tak manža je doma spermio hotové .ale žádný spermie nemá takže to s čím jsme počítali
3. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
takže už mu řekli výsledky.Nen a to jako nejsou ´živý nebo jak?Roman měl málo a strašně pomalý na to bral ty vitamíny,hlavně že máte aspon nějaký děti.
3. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
ne nemá je tam vubec.protože byl na tý chemoterapii tak jsme nevěděli jestli mu je ta chemo zabila.tak tedkon už to víme :slight_smile: jo romčo mě to nevadí
3. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
mi jame hlavně chtěli vědět na čem je ale stímhle tím jsem na 100 počítali takže žádný sklamání není
3. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
hm je lepší počítat vždycky i s tím nejhorším.
3. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky, jsem doma ze školy. Jela jsem dnes s Vejou autobusem. Zítra musím znova, je hrozně vylekaná.

Nen...to je je mi líto. Není možné, že by se někdy objevili? Vždyť spermie dozravají u chapů celý život. Hlavně, že máte Nelinku.

U nás dnes prší :frowning2: Nebude schnout plot
3. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
no to nevím karin ale řekla mu že má zase přijít za 3 měsíce
3. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
tak nela je po jídle a šla spát tak mám klídek jdu si v klidu vypít kafe
3. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Ahojky hezký den :wink:
3. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Udělala jsem si kafe ,tak koukám jestli tu někdo budete :wink:
3. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj holky, mám nějakou depku :frowning2:

Nen-je mi to také líto, ale třeba je ještě nějaká šance :wink:
3. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
ahoj leni to nevadí mi jsme stím počítali takže pokud by byly tak by to bylo překvapení
3. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
tak to je dobře, že to bereš takhle :wink:
3. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
jo leni berem tak hlavně že víme na čem manža je ale mi jsem to věděli než šel na chemo že nebude mít že to odbourá tak jenom pro jistotu :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
ahojky sem tu taky na jukandu ted sem dodelala obed bramboraky s uzenym a se zelim Danielka jeste spi a zachvili musim pro Patu do skoly no ta bude nadsena ze ji budu budit
3. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Teda to je fofr...holku mám doma a teď letím pro kluka. Příští týden snad bude klidnější

Ahoj Leni....co ta depka? Povolila?

Andri...jaké bylo kafe?
3. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Nen to je mi líto.
Leni já mám taky blbou náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já s tohoto duvodu musím dáít spát Pétu až přijedeme ze školy.
Ani vám nemužu říct co jsem pako dneska udělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jala jsem ze školy a u nás v Kokovicích je taková debilní zužená zatáčky (Simča bude vědět),no a já jsem se v tom nejhorším místě potkala s popelářema. Takže jsem muset vycouvat. Samozřejmě moje couvání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: auto jsem odřela o zed. Naštěstí to není nijak moc ale sere mě to. Já se snad couvat nikdy nenaučím :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Já jdu pro Dendu až v pul jedné :wink:
Kafe ještě pořád mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
tak jsem tady nachvíli sem se natáhla a vzbudila mě ředitelka ze školy a lukáš jede v říjnu na hory na týden to bude dělat necelej 2000kč
3. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ty brdo nen to taky takhle jezdí na rekreace jo??Jak to tam s tema detma dělají to musí jet hodne personalu ne??Ti bude smutno co :frowning2:
3. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
no šárko jo jezdí v letě byly snima v itálii na 10 dní no nevím kolik jich jezdí.ale je to super .no smutno mi bude ale zase si odpočinu a lukášovi to prospěje
3. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Andri...to je pech. Snad to půjde lehce opravit.

Verča dnes zapomněla ve škole desky, takže nevíme jestli mají úkol, vůbec nic :confounded:
3. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
no jo karin tak to se stane
3. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Paty byl prý ve školce naprosto v pohodě. Takže vyvádí jen doma :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
tak to je dobře to si zvyknul brzo
3. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
to je jedině dobře nen,že se jim takhle věnujou fakt.Baruš konečně taky usnula tak sem pekla škvarkový placky,á na zítra maso s brknedlikem a zelí.a jestli zítra usne tak vyrazim s ní hodit lehárko.Dneska se jdu zeptat tady takovýho děduli co jde do duchodáku za kolik bude prodávat barák tak držte palce at uspěju.Celou dobu co tady bydlíme tak si říkáme s Romanem jak by se nám to líbilo,ikdyž po starých lidech bude hodně předělávání ale bude to naše.Teda podle ceny že jo :confounded:
3. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
No doma ještě smlouvá...ale asi se to časem poddá. Za to sousedovic holčička hrozně zlobí, nechce je tam ani trochu poslouchat :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Tajsme doma a mám první jedničku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,tak to je radosti doma :sweat_smile: :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
jop to je dobře :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.