• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
tak papám pizzu a manža jel do práce
4. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
Simi...super :grinning: :grinning: :grinning: To je pískle a Paty jak je starostlivý.....super :wink:
4. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Nen...to počkejte až bude na těch horách :wink: Budete mít podlahové topení? Já bych ho chtěla.
4. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
jo budem čekat až bude na těch horách jo tak to nevím o tomhle jsme zatím nemluvili a vy topíte na co karin na plyn
4. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
Ne, my tu máme eletkřinu...přemýšlíme, že si časem pořídíme teplené čerpadlo
4. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
tak to asi za topení je pak pálka co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
To je...no my ještě moc nešetříme, máme rádi teploučko.
4. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
no tak to já taky ale ta lektřina to musí bejt pak mazec ne
4. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
Nen-už je mi mnohem lép, před náma víkend.....

pračka vypadá moc hezky

Karin-topit elektrikou to se asi dost prodraží, co?
4. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
jo tak to ti věřím mě by bylo taky lepe :slight_smile: jo leni zatím jsem sni spokojená uvidme jak budu prát dál :grinning:
4. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
No já nevím, máme zateplený barák a platili jsme za rok stejně jako sousedi, co topí plynem. No, a to máme oproti nim fakt hic...všude máme tak 25 stupňů i více :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
tak to jde karin to je dobrý
4. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak jsem byla se psem a manža šel s nelou ještě do kauflandu snad bude lépe spát
4. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Já jsem si udělala popkorn. Opět jsem sama s dětma doma. Má "milá" rodina opět zlanařila Toma do hospody :confounded:
4. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky holky tak si představte,že dneska si vzal Roman dovču a byli sme v pohodičce doma.Co já bych dala za to mít plyn nebo i tu elektriku,ale bohužel majitelé si to nepřejou,takže lítáme pořád jak blbci přikládat do kotle.Dneska chtěl Roman už zatopit,ale je ještě brzy,pořád doufám v to horké září jak slibují. :grinning: Je fakt teda že Baruš je pořád jak led ale to je tím,že jí měsíc nahřejvali v inkubátoru,tak je zvyklá na teploučko.
4. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
je tak ten mám taky doma to je dobrej nápad :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Dnes bylo a je zima, jsem ráda, že jsem v pelíšku :wink:
4. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
jo tak mě je furt dusno :grinning:
4. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ty jo a je je hrozná zima...dokonce jsem přemýšlela nad zapnutím topení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
nazdárek dobré ránko.
karin už tedkon no já nic neříkám uvidím jak dopadnem mi v baráku :grinning: v noci byla pěkná čína
5. zář 2009 v 07:14  • Odpověz
Ahoj....já v noci spala jak zabitá :sweat_smile:
5. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
fakt jo no tak to já ne nela zase blbě spala
5. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
ahooooooooooooooooooooooooooj :slight_smile:
5. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
nazdárek andri tak co dneska dobrýho vaříš
5. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky, u nás v noci bylo také veselo, šílený vítr, liják,....

Šárko-nezoufej, my máme teké kotel, ale mě to nějak nevadí, už u nás (za svobodna) jsme ho měli, takže jsem zvyklá a ani mi nevadí dojít přiložit, aspoň mám nějaký pohyb :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem pro změnu dnes sama s Kačenkou doma, manža musel do práce-mají tam nějakou akci, Dáda s Verčou jsou u macechy.....tak si uvaříme jen špagetky-ty Kačka miluje
5. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
teda leni to vypadá nádherně fakt je moc šikovnej.takže si děláte takovou dámskou jízdu :slight_smile:
leni mi ho máme taky někdo zase říká že od toho máš větší teplo a rychleji vytopený
5. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
ty jsi všímavá :wink: :wink: musím uznat, že manža je na studenou kuchyni vážně machr :wink:
5. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
to jo leni fakt moc se mu to povedlo tak hezky a určitě moc dobrý bych to neudělala ani já.tak já mam upečený maso a upečenou buchtu a malá ještě spí tak jsem si tady zase trošku něco zbalila
5. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
tak já jsem dneska nějaká líná, dala jsem akorát prádlo do pračky a vytáhla prkno, že budu žehlit, ale žehličku ještě né :grinning: :grinning: koukám s malou na Metráčka-ani jsem nečekala, že jí to bude bavit :wink:
5. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
jo já taky už mám vypraný 2 pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo já se na to taky koukám
5. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.