• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
nazdárek tak jsme doma jdu koukat na superstár .byly jsme u babky dala mi krabici švestek tak je musím ještě zítra zdělat
7. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jojo, užij si večer :wink:
7. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
no užívám se kolikrát musím smát :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Já jsem dnes zase úplně hotová. Tom jel pro bráchu se ženou k vlaku. Paty spí, jen Verča ne a ne usnout
7. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
jo tak to se ti nedivím :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo takže tady budeš mít i švagrovou jo
7. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jojo, na týden. Je nás tady jak malých myší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Teda holky to je masakr to superstar,ale mě se teda líbí zatím nejvíc ze všech dílu co byly je to fakt psina :grinning: se směju celou dobu ani se mnou nehne,že vedle spinká Baruš a riskuju to,že se vzbudí.Porota je docela drsná si neberou servítky :grinning: Karin vidíš bála si se o Patyho a nakonec je na tom hůř Verů je mi jí líto kočičky malý,a co kdyby si ji zatim nedávala do družiny,než si zvykne pořádně na školu víš,třeba až po pololetí ji tam učit aby neměla tolik změn naráz.Já vim se mi to kecá,když mě ani nic takovýho do budoucna bohužel nečeká :unamused:
7. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
nazdárek dobré ránko všem :slight_smile:

ahoj šárko ta superstár to bylohlavně ten magor na konci :grinning:
8. zář 2009 v 06:21  • Odpověz
Ahoj holky, dobré ráno

Karin-nezoufej, je to teprve týden, zkus to ještě, Verča si určitě zvykne-držím palečky

Mimochodem-Ernesto-ten na konci superstar, to je opravdu individum, je tam již po několikáté.....
8. zář 2009 v 06:31  • Odpověz
ahojky leni :slight_smile: jo taky jsem koukala že tam musí pokaždý vlíst :grinning: tak holky v sobotu nám to nastane to stěhování
8. zář 2009 v 06:35  • Odpověz
už se ti to krátí....no u nás to vypadá, že ještě na podzim budeme měnit okna
8. zář 2009 v 06:38  • Odpověz
jo leni už je to za pár taky balím :slight_smile: budete dávat ty eko okna :confused:
8. zář 2009 v 06:40  • Odpověz
jéé, to nevím jaká, to manža zařizuje, plastový, z venku hnědý, zavnitř bílý.....jenže teď máme špaletový okna, takže to bude dost práce....co jsou to eko okna?
8. zář 2009 v 06:42  • Odpověz
tak jsem se spletla euro okna :grinning: mi tady máme euro okna a jsou hnedý celé i ze vnitř .jinak tam jsou ty špaletové taky ve dvou místnostech tak se budou muset udělat
8. zář 2009 v 06:47  • Odpověz
tak něco o euro oknech jsem zaslechla :wink: ale nevím.....
8. zář 2009 v 06:49  • Odpověz
bych tě zblbla :grinning: jo leni už se těším fakt moc
8. zář 2009 v 06:53  • Odpověz
Ahojky holky tak dneska docela uspech.spali sme az do pul 5 a to usnula už v 7 večer.Teda leni tě ohromě lituju si užiješ špaletový okma sme měli taky ale ted v cervnu sme delali nový samy bourání a zazdívání to si rovnou vygruntuješ na Vánoce :grinning: protože to je fakt masakr
8. zář 2009 v 06:57  • Odpověz
no já myslela, že jsou nějaká EKOlogická okna :grinning:

nedivím se, že se těšíš :wink: bude to asi ale práce,než se zabydlíte,co?
8. zář 2009 v 06:58  • Odpověz
ahoj šárko u nás taky dobrý spali jsme do 6hod :grinning:
to jo leni bude ale mě to nevadí aspon se zabavíme a nebudu se nudit .lukáš bude příští týden doma abych to tam trošku připravyla než se zabydlíme tak ho na ten týden odhlásím
8. zář 2009 v 07:04  • Odpověz
Ahoj Šáry-jo, tak to se mám na co těšit :frowning2: horší je, že si budu muset vzít dovolenou, jinak to po víkendech a odpolednech nemůžu zvládnout, ale na druhou stranu se těším, budu mít o polovinu mytí méně a bude to určitě vypadat krásně :wink:

Nen-je vidět, že se na tohrozně těšíš....Lukáš tam bude mít nějakou školu?
8. zář 2009 v 07:09  • Odpověz
leni těším se tam moc v paneláku mě to fakt už nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: lukáš bude dojíždět budou pro něj jezdit tady to má 15km a od tamtud to je 2 km takže to bude mít kratší
8. zář 2009 v 07:20  • Odpověz
Leni bude to uplně jiný čištění ted fakt myju okna s radostí je to za chvíli hotový u těch starých sem myla jedno pul hodiny,sem se bála,že budu mít třisku a fakt byly tak hnusný,že ani umytý nebyly hezký.Ted mám radost sice majitel dal bílý takže je na nich hodně prachu ale nevadí,když vytírám otřu rámy a jede se dál.
8. zář 2009 v 07:22  • Odpověz
Nen to bude z toho chudák vyvedenej z miry vid nebude věsět co se s nim děje,by mu bylo ve škole líp ne?
8. zář 2009 v 07:23  • Odpověz
to ne šárko je mu to je jedno aokrát právě že bude bordel a tak a než to všechno přestěhujem kuli věcem a tak takže bych neměla čas ho vybavovat do školy a lítat tam a pro věco do kutný hory tak ten týden bude doma
8. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
Jo tak ty to máš takhle tak to jo.já to beru opět podle sebe,že se mi všechno nejlíp dělá bez malý ale to je tím,že sem její nosič.
8. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
jo takhle to bude leší pokud budemme pendlovat aby se to všechno odstěhovalo tak bude lepší když ten týden bude doma
8. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
tak to je fain, že to bude mít blíž

Šáry-moje mytí je také na hodiny, v obýváku mám francouzský okna, no tak to je záhul.....také se těším-moc, ale chtěla bych to bez bordelu :grinning: :wink: což fakt asi nepůjde :frowning2:
8. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
to jo leni bude to dobrý a je tam i školka a tak takže bezva doufám že mi tam nelu vemou
8. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
tak jsem hodila sprchu manža jede do krámu vybrat tv pokud nákou vybere a pak letím k dr aby mi napsala doporučení na ten mamograf a k ortopedovi
8. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahojky, konečně chvilka klidu. Andri ti Leni povykladá jak je to s úklidem, mají také nové okna :wink:
My máme na domku ty Euro okna, ale nevím co to je :sweat_smile: Nejsou moc pěkné

Tak jsem za ty necelé dva týdny zhubla kilo a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.