• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
autor
Ahojky,tak naši Denisku musel odvést Petr ráno do družiny. Na mě padla nějaká chřipajzna a je mi pěkně zle. Odpoledne pro ni budu ale muset zajed,nemám nikoho kdo by ji mohl vyzvednout.
10. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
teda andri tak se brzo uzdrav
10. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Kdepak jste dneska všechny?
já vařím oběd,pe´tulka si tady hraje s autíčkama :wink:
Karinm co Verunka ?Je to o něco lepší?
10. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj Andri...brzo se uzdrav :wink: Verunka se dnes v autobuse smála....takže se přestává stresovat. Snad to bude lepší a lepší.
10. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Nen...já taky umyla okna než jsme se odstěhovali :wink:
10. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma byly jsme venku a u našich a lukášovi pro prášky.venku je strašný vedro
10. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma byly jsme venku
10. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Taky jsem byla venku a trochu se slunila. :slight_smile: Trochu jsem si porovnala kvítka. Dnes jsem si udělala radost. Sousedka mě vzala do bazaru a já si tak koupila džán a porcelanové vědro.
10. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
teda karin takhle jsi utrácela jo :grinning:
10. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Jojo...jsem se rozšoupla :grinning:
10. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
to jo teda já pujdu koukat na ordinaci
10. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Utíkej....já jdu do sprchy
10. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak si dej at tě trošku schladí :grinning:
10. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Já spíše potřebuji něco na zahřání. Je mi nějaká zima :grinning:
10. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
nazdárek dobré ránko tak spaní dneska docela dobrý do 5hod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 05:26  • Odpověz
tak nela se vzbudila a hned zas usnula :slight_smile:
11. zář 2009 v 06:36  • Odpověz
tak málá už je vzhuru a lukáš odjel a venku je pěkná kosa
11. zář 2009 v 07:03  • Odpověz
autor
Ahoj hezké ránko,naše děti jedou se školou dneska plavat. Deniska se už mooooooc těšila.
11. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma byly jsme venku je tam dneska chladno ale procházka dobrá
11. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky....jojo Denda je potápka. Zima je venku tady. I když se mi zdá, že menší než včera ráno.
Dnes mi v noci Patrik zvracel, ve školce mají střevní chřipku a šup hned ji dostal :frowning2:
11. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj karin tak to je na prd a je teda doma jo
11. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Je doma, zrovna hodil šavličku mamince do vystřihu :zipper_mouth: :sweat_smile:
11. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
ahojky prejem vsecko nejlepsi Denisce k svatku Pata ji zanes malou pozornost :grinning: holky Pata uz dve noci nemuze spat normalne usne treba v pul devaty a pak od tri od rana za nama porad chodi co ma delat kdyz nemuze spat to je hruza a normalne nespi
11. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Přidávám se k Simče a taky přeji Dendě všechno nejlepší.

Simi...už spí sám v tom pokoji? Možná si tam nezvykl. Verča to taky tak po nastěhování dělala, ale teď už spí celou noc
11. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Děkuji moc za Denisku za přáničko.
Jéééé Simčo opravdu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to měla radost určitě :wink:
Já byla na zahradě pro broskvičky a upekla jsem koláč.
Holky představte si že mi Péťa vylezl na tu Dendinu vysokou postel :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Normálně šoky ty brďo :confused:
11. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
No jo...už je to velký kluk :wink: Divím se , že tam nebyl dřív. Já sundávala Patíka u švagrové když mu bylo rok a půl. Myslela jsem, že tam nevyleze....po žebříku běžně nelozil . Spletla jsem se.

Teď by tam nelezl, začíná se takových věcí bát. Je opatrný
11. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Karin a jak dlouho to deala?Pata prvni dve noci tam spal v pohode rano si pustil telku a koukal na pohadky aby nas jeste nebudil a pak tohle :confounded: tak nevim no on je od malicka zvyklej spat s nama :unamused: to je blby no jak tak koukam tak Danielku taky brzo odstehuju at si zvyka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sem nalozila svickovou a vcera sem ji delala a Pata prvni co rek kdyz prisel z druziny bylo nevim co to je ale krasne to voni a mam na to chut :grinning: ted delam knedliky a strud a cekam segru ty jo ten Péta je teda horolezec
11. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
je karin tak to je dobrý mě nela v létě nablila do obličeje :grinning:
11. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Tak jsem se bavila se známou, která má taky prvňáčka. Ten už umí dvě básničky a nějaké písmena.

My máme asi "jinou" paní učitelku, ale v dobrém. Jsem za ní ráda. Má webovky, tam každý večer napíše co dělali, co je za úkol, co mají rodiče zařídit atd. Nedává černé puntíky, děti chválí i za nepodařené věci, každému prckovi dává čas jaký potřebuje na vypracovaní úkohy (obzvlášť pro nás super), nebiflují básničky zpaměti, hraje s nima hry na písmena. Verča je z ní naprosto nadšená, jen ji štve, že ji nevyvolává :grinning:
11. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Ze začátku vůbec, nadšení....asi po měsíci začala špatně spát a chtěla se vrátit k nám. trvalo to týden možná dva, pak se to uklidnilo. Byla menší, před pátým rokem. Možná, že u vás to bude mít jiný průběh...pokud je to z toho.
11. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.