• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Nen...to musela mít radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
kARINM TAK TO JE SUPER :wink:
Simi jde Páťa do družiny?
11. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Andri...však jsem taky ráda. I když se Verunka docela snaží. Zvládá cestu autobusem, skříňky na klíček, přesun do družiny a zpět na autobus. Kámen úrazu je v autobuse na zpět do Nové Vsi. Z jednoho stanoviště jedou tři stejné autobusy, ve stejný čas a jedním směrrem. :angry: :angry: :angry: Dospělák v tom má chaos a včera dkokonce řidič řval po dětech, že si to mají přečíst a jestli náhodou nespaly z višně :angry:

No, mám v plánu napsat stížnost, protože to už je druhý incident, kterého jsem byla svědkem
11. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
no to jo karin jsem myslela že se taky pobliju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
teda Karinm to je hulvát :angry: . Taky bych napsala :wink:
11. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Nen...nedivím se. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andri...máš pravdu, hrozný blbec. :angry:
11. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
jo taky jsem koukala jsem to nečekala :grinning:
11. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
je holky Pata jednou Milanovy nablil primo do pusy on lezel a Patu mel jako nad hlavou a blbnuli a najednou se to stalo no ja sem se malem pocurala smichy :grinning: ale stat se to me tak to tam vrhnu asi taky
Andy jo jo Pata jde do druziny bude asi chodit porad kdyz se mu chce tak at chodi Milan stejne jezdi denne v pul treti z prace tak ho vyzvedava
11. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Blé...to máme témata :sweat_smile: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma byly jsme u našich dát tam psa a zejtra tam vezem děti budou tam do neděle
11. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Nen..máte sbaleno?
11. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
karin nák tak máme .zítra se to bude odpoledne stěhovat
11. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Držím palečky ať se v pohodě a bez nervů přesunete do baráčku :wink:
11. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
jo to já taky doufám :grinning:
11. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
To dopadne dobře :wink: Šla bych už na kutě, ale Verča mi ještě nespí. Pustili si s tátou Simpsonovi a já neusnu, pokud nespí obě děti
11. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
nazdárek dobré ránko tak to já jsemsi šla hned lehnout :slight_smile:
12. zář 2009 v 05:50  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Já šla spát hodně pozdě.

V kolik dojedou stěhováci?
12. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
karin asi kolem třetí :slight_smile: tedkon jsem s manželem montovali letiště
12. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
Ahojky hezké ránko :wink:
Tak já jsem s dětma sama. Taťka nám odjel pracovně do Prahy a přijede až zítra večer.
Nen tak pevné nervy při stěhování. Už se určitě hrozně moc těšíš :wink: . Kde budete dneska spát?
Domeček bude pro děti super. Už se těším až budeš mít první fotečky :wink:
12. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem také tady, ve čtvrtek jsem měla do 17h. to školení, pak jsem dělala s Kačkou úkoly, letěla na voélejbal a pak ještě jela se ségrama na bowling, přijela jsem v půl noci, takže jsem ani neměla chviličku na PC, včera jsem úspěšně ukončila školení a mám certifikát :wink: a znova koloběh-jsou tu všechny děti na víkend, večeře, Dádu odvézt na taneční, my byli v kině-Příběh nevěrné Kláry, pak ještě u našich u ohně, pak zase pro Dádu a ve 23h.do postele, no a dneska jsem tu u Vás :grinning:
12. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Ahoj Leni,teda máš to nabité :slight_smile: :wink:
12. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Víkend poklidný :grinning: jdu upéct buchtu, uvařit oběd.....

Andri-Deniska ve škole v poho, že? Podle toho co jsem tak průběžně dočítala.
12. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Leni Denda zatím ve škole dobrý,snad jí to vydrží :sweat_smile:
Tak pro denisku už přišel kamarád,tak mazala ven :slight_smile: .
Co dnes vaříte? naše Deniska si objednala špagety s omáčkou a kuř. masem :wink: :slight_smile:
12. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky dneska už budeme spát v baráčku máma má děti do zítra tak aby jsme to tam poklidili a tak
12. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Nen závidím vám tu euforii a ten pocit z nového :wink:
12. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
jo ta euforie je super ale ne to stěhovaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
U nás se peče maso. Dnes máme na návsi Jarmark, Paty má první vystoupení. Určo se nezúčastní, ale kdyby...tak ho vyfotím :wink:

Nen...vše zaznamenej a až budete mít internet, tak se poděl prosím

My máme další jedničky a razítek nepočítaně. Navíc se začala bavit v družině i s jinými dětmi. Dokonce ji jeden druhák, se kterým pracovala ve skupině řekl, že krásně kreslí na prňáka a že bude plnit kreslící úkoly :wink: Mluvím o Verči, ale vás to trklo :sweat_smile:

Leni...lítačka, ale ono to musí být. :slight_smile: Žijeme jen jednou

Andri...já byla z nového trochu nervozní a unavená. Ten čurbes co tu byl. Radovat jsem se začala až daleko později, jenže u nás to bylo složité
12. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
neboj karin hned jak bude tak dám vědět :slight_smile:
12. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Nen-tak ať se ti zdá něco pěkného-znáš tu pověru, když někde spíš poprvé a něco se ti zdá, že se to vyplní? Mě se to tedy nikdy navyplnilo, ale.......

My jsme po O, upekla jsem tvarohové řezy a chystáme se do kina na DObu ledovou 3, tak aby to nebylo Kačce líto, že s náma včera nebyla :wink:
12. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tak my jsme doma z kina, to jsme se zasmáli, jo super odlehčení odpoledne..... a já zase něco k večeři-mě to tak nebaví :angry:
12. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.