• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
áááááá vím co k večeři-jsem si projela recepty od Karin-díky, udělám zapečené brambory s nivou :wink:
12. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
hokus pokus bude za chvíli hotový, tak jsem na něj dost zvědava :wink: :slight_smile: brambory zapečené s nivou

Kde se flákáte kočky?
12. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
Jeee ahojky koukám Leni.že si tady chudáku povídáš sama ju??sEM ČETLA DRBY ZPATKY A ZJISTILA SEM,ŽE SI BYLA NA SEMINÁŘI ?A na několik dní to by mě zabilo,byla sem jednou na celodennim v Bohnicích a stačilo mi to.Chybějí mi 2 body a mužu si udělat registraci,ale vybodnu se na to,když se do práce stejně nikdy nevrátim :frowning2: A kde děláš jestli se tě můžu zeptat?
12. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
to jsem dopadla, co? trpím tady samomluvou :grinning: :grinning: :grinning:

Šáry-chápu dobře, že jsi zdravotnice? Sbíráš kredity?
12. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
no copak ty to chápeš dobře já sem sestra,ale ted nevim jestli sem se nesekla a ty si něco jiného :grinning:
12. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
A kredity sem sbírala ještě těsně před porodem sem byla na poslednim a od té doby nic.Sbírala sem je tím stylem,že pokud to šlo vzala sem certifikát a zdrhla sem,ale taky kolikrát je dávali po přednášce :angry: což bylo utrpení jen parkrát mě to téma fakt zajímalo
12. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
já nemám se zdravotnictvím nic společného, jsem vychovatelka, dodělávám si teď Bc. tenhle kurz máme povinný, všichni zaměstnanci Domova Tloskov-dělám s lidmi s mentálním postižením a kombinovanými vadami :wink:
12. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
mimochodem večeře byla výborná a chutnala všem :wink: Karin-ještě jednou díky :wink:
12. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Ahooooooooooj ,takděti v postýlkách. Já tady sama samotinká :cry: :sweat_smile:
Ta naše holka dneska lítala celý den venku jen se přišla naobědvat (rychle to do sebe naházela) a zase prchla a uráčila se přijít v pul sedmé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
no Leni mi řekni na co tohle musí mít vychovatelka?No ono totiž v těch ústavech zrušili sestry a dělají vychovatelky moje mamka děla v ÚSP Zahrada v Kladně a tam rušili sestry jen ona zustala jako staniční.A kde že to je?
12. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Hoj Andri taky mam mimi v postýlce dnešní de celej prořvala už od 4 od rána takže ted si užívam klídečku a těším se jak si ji zítra vezmou naši na hlídání a já pojedu nakupovat :grinning:
12. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Ahoj Šáry tak uživej zaslouženej klídek. Zítra si to pořádně užij a udělej si radost :wink:
12. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
No já už sem si udělala radost včera v kiku sem si koupila džíny ale zítra taky něco pořídím zajisté :grinning:
12. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to musí bejt :sweat_smile: :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Kde jste dneska všechny :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jak tady není tahoun Nen tak to tady můžem zabalit :frowning2:
12. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
já se zakoukal na Hodinu pravdy :wink:
12. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj Andri
12. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Ahoj Leni,taky jsem to měla puštěný. Deninka tady dneska spinká se mnou. Kdepak se nám toulá Karinm :slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Šáry-je to ÚSP Tloskov-okres Benešov u Phy, máme 202 stále žijících klientů, poskytujeme 6soc.služeb- Domov, Chráněnné bydlení, Denní stacionář, Sociální rehabilitaci, Odlehčovací službu´a Rannou péči.......máme tam také pár zdr.seter, ale jen na zdr.úseku, v přímé péči jsou pracovníci sociální služby a vychovatelé. Ten kurz je pod záštitou MINISTERSTVA PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ, které vydalo Standardy pro sociální služby.....je jich 15 no a ty jsme postupně jeden po druhým celé ty 3dny probírali
12. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
nevím, asi si udělali romanzický večer :wink:
12. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
ty moje překlepy :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
:slight_smile: Asi,asi tiše závidím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale přeju :wink: :wink:
12. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Neboj nám to doklepne :slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
já též :slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak to jsem ráda :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tááák a přišla Kačulka ať s ní jdu spinkat.....to je průser, protože budu stoprocentně tuhá, dřív jak ona :frowning2:
12. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Taky jdu za Deninkou ta mi tady odfukuje do ouška. Tak dobrou a zítra hezkou neděly :wink:
12. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
NEbyl to romantický, ale byl příjemný :slight_smile: Seděla jsem venku s manžou a naším sousedem. Bylo fajn, jen hrozná zima
12. zář 2009 ve 23:32  • Odpověz
ahojky ja sem byla vcera s detma Milanem a brachou u segry vyndali ji okno a zadelali misto neho plastovy ty jo to bylo bordelu prijeli sme az vecer zachvili se chystam prvne do Redhodte na trhy sama tak mi drzte palce at dojedu bez nehody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.