• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
Dobré ránko, Simi určo to zvládneš, také jsem byla jednou v Ředhošti na trhách, nějak před Vánocema, ale už je to nějakej pátek :wink:

Včera jsem samo u Kačka usnula :wink:

Karin-my seděli v pátek u našich u ohně-jen 35minut a byli jsme zmrzlí jako blázen.....je fakt v noci už zima

Tak jakpak se má Nen? Myslíme na TEBE
13. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Jak tu není Nen tak je tu pěkné mrtvo :confounded:

Co vaříte? Já pangasia s bramborem a ještě upeču perník, protože včerejší tvarohové řezy jsou už fuč :wink:
13. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojky tak sem maly koupila tri krasny soupravicky a prisel k nam deda tak mu nosila ukazovat jednu po druhy to byla sranda a jak se pri tom nakrucovala :grinning: ted spi a ja delam kure s bramborem
13. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj panenky :slight_smile:

Simi...šikulka, zvládla jsi to :wink: Jaký ten trh byl? Co tam měli hezkého? Zajela bych někdy kouknout.

Nen chybí, že?
13. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Ahojky,
Karinm trhy jsou veliké přes celou vesnici a mají tam uplně všechno od zvířet po oblečení :wink:
Simi šikula já bych tam sama netrefila.
Denda od rána zase běhá venku a pro Petulku si taky přišly holky ,tak mám vegáč :slight_smile:
13. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
ahojky ted tu byla segra s tatou a jeste prijel kamarad tak sme meli veselo no trhy jsou jak psala Andy a ani t nevim co tam meli ja sem to probehla tak rychle ze sem po tom ani moc nekoukala bezela sem az na konec tam vm stanku s pani ktera prodava krasny detsky vecicky tak tam sem bezela najisto :grinning: ale byli tam zas ty podvodnici jak hrajou ty skorapky apodobny voloviny a par metr od nich stoji jeho kamaradi a oberou prihlizejici lidi no to je hnus nechapu lidi co si jdou zahrat dyz nekd vyhraje tak ho bud vyhodej nebo ho jeste za rohem oberou smejdi jedny ale lidi tam bylo dost ja se se tam nechtela tlacit v tlacenici tak sem delala dva skoky tam a dva zas tam vzdycky sem pred nekoho skocila a pak zas pred nekoho jinyho abych byla co nejdriv zpatky :grinning: nejhorsi je to tam s kocarem to je nadlouho
13. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Holky jak často tam ty trhy jsou?
13. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
každou nedělu :wink:
13. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Každou nedělu :wink:
13. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Hmm....někdy se zajdu podívat a budu si pořádně hlídat peněženku
13. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojte kočky, zítra se tu moc neobjevím, jedu do školy :unamused: tak se mějte, jdu koukat na superstar
13. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Je tu někdo na pokec ?
13. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
vsichni koukaj na superstar :grinning: ja sem sem zaskocila o reklamu stahnout fotky od segry jak sme delali okno :-docela sila.Ty jo zejtra zas skola a Pata nas porad budi v noci to je sileny prej se tam boji rikal ze se boji i zaclony ze je jako strasidlo
13. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Chudák malý. Já si vymyslela pro Veju indianské zaklinadlo na strašidla. Sem tam ji očaruji pokojík a pak se nebojí

Já na telku nekoukám, čtu si
13. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahojky kde ste kdo?
14. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Ahojky ,já jsem tu :wink:
14. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Tak ve středu první třídní schůzka :slight_smile:
Simi víš o tom že na plavčo budou chodit už ve čtvrtek.
14. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Andy no jo to uz bude ta tridni schuzka je a jakto ze budou chodit uz ve ctvrtek?proc?a jak to vis? :sweat_smile:
14. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Co nového? Prý má zase přijít teplíčko...tak se ještě ohřejeme. paráda.
14. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
ahoj Karin no to by bylo nacase jak tu tak sedim tak mam docela zmrzli ruce :confounded:
14. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Simčo dneska jsem mluvila s učitelkou ,tak mi říkala ať nás co nejvíce příjde na schůzku že se bude přesouvat plavání atd. . To že bude plavání ve čtvrtek jsem slyšela už o víkendu,prý jich tam je v pátek hodně.
Ahojky Karinm :wink:
14. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
I mě Simčo mrznou, přemýšlím, že zapnu topení. Alespoň na chvilku
14. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Já jsem tady jen v tričku a zima mi není.
Co vaříte ? Já dělám br.guláš
Co asi Nen ?
14. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Já nic. Všichni mají obědy. Kluci dnes jeli domů a tak si budu dva dny užívat klidu :wink:
14. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Tak odpočívej a užívej klidu :slight_smile: :wink:
14. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Mám tu čurbes, ale ještě jsem se k němu nedostala. Čtu bulvár :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a za chvilinku musím pro Patíka :sweat_smile:
14. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
A jak se mu líbí ve školce?
14. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
aha no vidis tak aspon ze to vim diky ja nic nevarim udelam si asi omeletu z vajec a Danielce udelam kasi a Milan s Patou budou najezeny a kdyby meli hlad jsou tu brambory a file me nak nebavi varit
14. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Holky já jsem nějaká hotová, normálně bych spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
to bude asi tim ocasim ne?a je Deniska v druzine?a co ta chripka vlastn?
14. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.