• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
jéééé, tak ji taky pozdravuj, ani se jí nedivím, že si užívá zahradu, určitě jí moc chyběla :wink:
16. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Leni, pozdravím :wink: Taky se s tou zahradou nedivím
16. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak holky, dobrou, jdu zalehnout, jsem nějaká hotová a bolí mě břicho, asi jsem se př...a těch těstovn
16. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
:slight_smile: Dobré ránko všem :slight_smile:
17. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ráno a krásný den :wink:
17. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
Tak mám děti ve školce a škole, jdu trochu pouklízet. Nějak se nestíhám ani najíst. Tři týdny a už mám 3 kila dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: Škoda jen, že se napráskám večer
17. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
téééda tady je ale mrtvo, celý den nikdo, holky copak děláte?
17. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Ahojky
Já byla dneska v jednom kolo :wink:
17. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Dobré ránko.....ta Nensy teda citeně chybí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
autor
Ahojky
Za chvilku vezu Denisku do školy :wink:
18. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
Já jdu s Patym.....Verča je už asi na zastávce ve Veltrusích :wink:
18. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahojky, já už jsem v práci a Kačenka s Dádou ve škole :wink: oni mají školu už od 19.45
18. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
Já včera začala chodit na kurz angličtiny, no abych se náhodou nenudila a neměla toho málo, holky ale ty učebnice a CD co potřebujeme to je teda pálka, pěkně se mi ten kurz prodraží.

Kačka chce na 4kroužky, také toho bude mít kočička hodně, ale když toho na ní bude moc, tak něco zrušíme :wink:
18. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj Leni, tady začíná škola 7.50...chudáci musí brzo vstávat :frowning2: Chtěla jsem taky někam Verču přihlásit, ale tatínek byl tvrdě proti. Nechce si ji přetěžovat. Tak snad příští rok, to už bude ostřílenější. Pořád je to takové klubko vyplašené, ale škola ji baví.
18. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
Ahojky u nás prvnáci začínají v 8.10h
Deniska je na třech kroužcích keramiku (tam chodila už ve školce),,gimnastiku a interaktivní tabuly, ale nemyslím že by jí to zatěžovalo má to spíše jako zábavu a relax :slight_smile: :wink: :wink:
18. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
nazdarek holky ja od vcera zas nic nestiham si predstavte prijela sem vcera ze skolky a ve Vrbicanech se jezdim otacet k hospode a tam uz na me mavala kamaradka abych sla rovnou na kafe ze musime pokecat tam sem byla do deviti pak sem sedla do auta a zaparkovala sem pred barakem naces mi pipnula sms od druhy kamaradky jestli pujdem s detma na hriste tak sem ji ani nepsala a rovnou sem k ni sla byli sme venku do pul jedenacty pak v pul treti prijel Milan tam sme mu sli s Danielkou do okna zamavat a koukam on prijel sam :astonished: tak sem se ho ptala jako kde ma Patrika a on :astonished: jeee dneska taky jo??? a jel pro nej do druziny uz ho tam podruhy zapomel :rolling_eyes: pak prijel uz s Patou a Patovy prislo kimono na judo objednali sme mu o velikost vetsi a hle bylo to strasne veliky takze to dame tchyni aby to presila pak sel od pul ctvrty Pata na judo do pul paty a z juda hned na trenink fotbalu prijeli domu v pul sedmi ale Pata ani nebyl moc unavenej spis nadsenej se skolou byli jeste dopoledne na plavani tak sem myslela ze toho bude mit uz dost ale byl v pohode :sweat_smile: dneska kdyz sme uz chteli jit do skoly tak se musel jit jeste vykakat takze sme prijeli ke skole za tri minuty osum tak sem ho vystrelila at utika :grinning:
18. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Andri...Dendu možná ne. Veja je jiná, je taková vyhukaná. Pomalinku si zvyká na svůj kolektiv, v družině se seznamuje i s druháky. Krásně tam tvoří (Verča miluje) a taky si hrají. Domů přijede ve tři, protáhne se, napíšeme úkoly a jdem ven.
Asi jak je tak hubená (17 kg), brzo vstává a jezdí tím autobusem je hrozně unavená. Na ní uplně vidíš jak v šest odpadává...osm je už úplně tuhá
18. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Budu ji muset nějak vykrmit....sousedovic tříletá váží stejně :frowning2:
18. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
jééé, vy jste se nějak rozjely, měla jsem co dočítat :wink: :grinning:

Kačka má gymnastiku-výběrovku-tu mají 3krát týdnně po 2hodinách, pak angličtinu, počítače pro začátečníky a logopedická prevence-každý den něco, ale zase jsem si říkala, že jestli má být v družině, nebo někdy na kroužku-tak to vyjde na stejno :wink:

Karin-Kačka měla 18kg, když šla do první a v první to dohnala, teď má 23kg. a hrozně za ten rok i vyrostla
18. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Karinm já to nemyslela nějak zle že by to Verču nevyčerpávalo to vubec ne. To je jasný že je každé dítě jiné.
Deniska má taky kroužky v rámci družiny učitelka si pro ně příjde do družiny většinou v pul jedné a v pul druhé je tam zase odvede. Většinou ve dvě max.v pul třetí jsme doma
18. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Jojo, u nás začínají kroužku až po družině, takže by tam musela čekat do třetí na koužek. Já jsem chtěla aby chodila, ale TOm si to nepřál. Verča sama nevěděla....tak je v družině. Ji baví to kreslení a tvoření. To se dělá v družině a hlavně je tam s Kubíčkem (velká láska, pusinky ve vlasech a tvářičky)

Leni....Kačka je taky suchárek :wink: , Verča hrozně bojuje s aktovkou. Táhne ji to dolů. Do autobusu nastupuje úplně schrbená. Kdybych nechtěla do té práce, tak ji vozím. Tak potřebuji, ať se to naučí sama. Což už v poho zvládá, kromě cesty zpět. To musí se sousedovic staršíma klukama. Jede totiž více autobusů z jednoho místa ve stejný čas. Na palici.
18. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Andri...to já zle neberu, Denda je živel a divoch :wink:
18. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Karinm to je blbý to by bylo hrozně dloho to jo :wink:
Denda to je živel,někdy až nezdravě moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Koncem září máme třidní schůzku, tak uvidíme co mi k ní řeknou. Pokud jde jen o učivo, v pohodě....bez učení to zvládá 100%......diktáty, psaní, matematika....úplně bez chyby a krásně. To jsem na ní pyšná.
18. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Jste mě nahlodaly s těma kroužkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byla jsem za kamoškou-psychologem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Karin a co ti řekla?
18. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Dobré....že podle nejnovějších výzkumů moc kroužků škodí. Prý to ubíjí fantazii, děti se neumí sami zabavit...čekají organizaci volného času. Ona prý sama doporučuje jeden max. dva a to hlavně dětem z města.

Jelikož zná Verču, tak na ní vůbec netlačit, jí prý stačí družina. Véja je sociálně nejistá :wink: velice chytrá, ale sociálně nejistá. Šmudla moje
18. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Takže za rok půjde do keramiky....to je její parketa a na aerobik...tam chodí nějaké děti ze vsi. Aby měla i jiný okruh přátel. :wink:
18. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak to je fain, že ti takhle někdo poradil....
18. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Já jsem totiž v těchto věcech příšerná :sweat_smile:
18. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.