• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
proč příšerná? na tom není nic špatného

holky krásný víkend, nevím zda se tu zítra ukážu, ale budu se snažit :wink:
18. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Příšerná, že se nechám hned nahlodat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

I tobě Leni krásný víkend :wink:
18. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Ahojky holky přeji hezké ránko :wink:
Dneska to vypadá že bude hezká sobota,tak ji strávíme venku.
Večer jdeme na zábavu,tak už se docela těším. Péťu si vezme k sobě na noc neteř,tak se nám rýsuje večer bez dětiček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ránko. Zavidím :sweat_smile: Zábavu i noc bez dětí. Já šla dnes spát v jednu a šest mě darebáci vzbudily.
19. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Ahoj Karinm ,taky jsme s Petrem usnuli až někdy kolem jedné hodiny,ale Peťulínek nás nechal do osmy (hodnej kluk :grinning: )
19. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
To teda je :wink:
19. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Co dneska plánujete Karinm?
19. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Dala jsem do alba pár fotek :wink:
19. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
ANdri...chtěla jsem jet do Veltrus, je tam nějaká akce. Jsem ale ospalá jak hrom a Paty od rána kňourá, už jsem to nevydržela a jednu mu lupla po zadku.

Odpo máme jít sousedům na poslední grilovačku. Ani tam se mi nechce :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Andri...pěkné fotečky. Denda je šídlo :wink:
19. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Tak se chvilku natáhni jestli ti to děti dovolej :wink: ,ale asi ne vid to znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
k nám má přijed odpoledne omladina tak se těším jak pokecáme :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink:
19. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Nedovolí...jsou to potvůrky. Hlavně ten kluk. ZAse volá :angry: :angry: :angry:
19. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
ani by si chvilku s tebe nelehl :wink:
19. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Lehl....pár sekund a hned skáče. Mám u souseda v opravě auto. Už mi docela chybí :confounded:
19. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky....auto opraveno, grilovaní se včera povedlo. :wink:
20. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak my byli včera skoro celý den v Benešově na slavnostech piva, bylo to sper, ale večer už byla celkem zima :wink:

Co vaříte? Já květák, máme ho s manžou rádi a jelikož ho Dáda nejí, je u mámy, tak si ho uděláme :wink:
20. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Pusto prázdno :astonished:
20. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
to je ostuda-za den 3příspěvky :unamused:

Ahoj holky, tady je celkem hnusně, jsem v práci už od 6h.ale jedu brzy domů, jedeme s manžou po obědě do Phy-musíme vybrat korunky na ta okna :unamused: jé-raději bych za ně někam jela, ale okna jsou potřeba
21. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Ahojky hezké ránko.
Včera jsme byly celej den v Boleslavi.
Tady je taky ošklivo,tako vé už podzimní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nemám ráda podzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojky :wink:

Leni, dnes to snad bude lepší. Hned z rána už máme tři :grinning: Chybí Nen.

Andri, pokud neprší tak mi to nevadí. Já zase moc nemusím horko. Teď se u nás snaží vyškrábat sluníčko, takže odpo bude teplo tak akorád :wink:
21. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Tak já jdu napsat ten čtvrtý příspěvek :sweat_smile:
Co vaříte? Já dělám bramboračku a obalenej květák :wink:
21. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Já nic. Udělám něco večer. Všichni jsou totiž chodi na obědy. :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoooj holky,teda nic novýho tady.No u nás taky ne,naše hvězda je vzhuru od pul 3 a ještě sem ji nedala z ruky mi z ní hrábne.Andri nevařim nic máme od včera čínu s rýží a polívku s vajíčkem.Se tě musím andri zeptat co morče to naše je pořád takový splašený hopsá v kleci jak blázen,ale myslim si že je to tím,že sem mu tam dala boudičku takže je v ní skovaná a leze ven jen na jídlo. :angry:
21. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
no páni, že by rozjezd :grinning:

já dělala květák včera, dnes nevařím, jsme všichni pryč a obědy máme v práci a ve škole :wink:

Ahoj Šáry-malá je ďáblík, co? Co to že v noci nespí?
21. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Šarko ahojky,morčák je v pohodě :wink: . tudle jsem ho lovila za skříní :sweat_smile: :sweat_smile:
pe´tulínek šel spinkat a já si vzala polévku :wink:
21. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Holky....Tom dostal během víkendu několik pochval na své kuchařské umění.....povyrost mi alespoň o metr. Přemýšlí o změně zaměstnání :grinning:

Šárko, to je bublinka malá. Máš to hodně náročné. Já jsem se o víkendu vztekala na Patyho, taky nespal. Druhý den jsem byla jak praštěná. Vbec nic jsem neudělala, až po dvou kafíčkách
21. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
nazdárek kočky tak mě tady máte a jak se furt vede.mi každej den makáme na zahradě a za týden jsem dala dolu 4kg tak aspon to je k něčemu dobrý :grinning:
21. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak kde se dneska flákáte
21. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak zatím večer se ukážu jedem do mekáče na něco dobrýho
21. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Hoj Nen ta tahoune diskuze tady bylo pusto,mrtvo.Tak jak se vám bydlí v novém určitě super vid??Tak to ted tady bude zase veselo. :grinning:
21. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.