• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
jo neboj fotečky budou :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Nen...přesně, myslela jsem, že si odpočinu. Jenže je to pořád o hlídaní hodin. Abych stihl vše co chci. Navíc tu byli ti kluci. Takže nachystat jim snídani, sem tam oběd....když nechtěli do hospody pak svačiny a večeře.
Jak ti dva dokázali zašpinit koupelnu a wc.
Teď snad bude volněji. :wink:

Nen...na fotky se taky těším. Své dodám až bude brána :wink:
23. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Dneska jde Denulka poprvé na gymnastiku,tak jsem na ni zvědavá :slight_smile: .
Karinm píše pani učitelka co mají za ukoly,nebo si to jen vyznačují samy děti? Četla jsem že hodně maminky patrají co mají děti za ukoly (děti si to nepamatují). U nás si to děti vyznačej,ale učitelka nám to napíše ještě do notýsku.
23. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Děti si to označí zeleným puntíkem. Verča si to naštěstí i pamatuje a paní učielka to dává i večer na web :wink:
23. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jinak u nás zatím v pohodě, bez učení navíc :wink:
23. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
teda karin tak místo aby jsi vyvařovala dětem tak vyvařuješ chlapum co :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hlavně aby to udělali pořádně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
tak já čekám na manžu pak jedem do města vybrat peníze a zítra jedu do školy zaplatit lukášovi ty hory
23. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Ahojky :wink:
Tak jsem dneska udělala buchtu Himaláje a je mooooooc dobrá :wink:
23. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
fakt jo andri taky jsem ji chtěla zkusit
23. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
nazdárek dobré ránko všem.tak mi jdem za chvíli do školky a pak jedem lukášovi zaplatit hory
24. zář 2009 v 07:09  • Odpověz
Dobré ránko. Já se teď ze školky vrátila, ale hned mažu na nákup.
24. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
Ahoj no co to je že tu celej den nikdo není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
Protože tu není NEN :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Děti ještě nechrupkaj,ale snad brzo budou :slight_smile:
24. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
nikdo :pensive: :cry:
24. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
ahojky tak jsme doma byly jsme celej den pryč a na černáku tekon jsem dojela od mamky
24. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
nazdárek dobré ránko tak děti jsou po snídani já si udělala kafe a pujdu si dát jedno cígo
25. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
tak co budete dneska dělat mě dojede segra s mimčem tak budu nunat :grinning:
25. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
ahojky ja taky cekam kazdou chvili segru a doted sem pekla tvarohovy rohlicky je miminko tak si ho poradne nunej Nen at mas jeste do zasoby :sweat_smile:
25. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Ahoj tak já byla ve Slaným a před chvilkou přijela. Nám příjde návštěva v 18h :wink:
25. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj sim já taky čekám segru taky tady musí každou chvíli bejt
25. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky,

už ani nevím,jak dlouho jsem tu nebyla.Tak nějak sem Vás dočetla.
Školáčkům přeju hodně jedniček a hodnou paní učitelku,Nen,ať se vám krásně bydlí.Ten strach určitě brzy přejde,taky mi chvilku trvalo,než jsem si zvykla,když jsme bydleli u tchýně.

kuk do alba na nové fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Ahoj Peto ,straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašně moooooooooooooc gratuluji k miminku :wink: :slight_smile: :slight_smile: . Kdy to čekáte?
25. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahoj Andri,
moc,moc děkuju.

nejprve jsem měla termín 25.3.,včera jsme byli na NT screeningu,vše dopadlo super a posunuli termín na 6.dubna.I podle výsledku,když jsem si dělala těhu testy to vychází až na ten duben.

Ze začátku jsem zase špinila a byli nějaké problémy s hematomem,tak jsem nechtěla nic říkat,ale když včera dopadlo vše tak dobře,tak už jsme to pustili do světa.
25. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
nazdárek tak co už jsem tady segra akorát odejla

petam moc gratuluji k mimču jak se vám to povedlo :grinning:
25. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
pet krásný fotečky už je to kus
25. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj Nen,

moc děkujeme.
Šlo to nějak samo :grinning: :grinning: :grinning: ,druhé mimi jsme chtěli,ale vůbec jsem to nijak nehrotila.Vlastně jsem se do práce těšila,tak si budu muset nějaký ten pátek počkat. :wink:
25. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
to jo teda ale asi to bylo překvápko co :slight_smile: tak to bude mít malej radost
25. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
překvápko to bylo,kor když po týdnu,co jsem to nedostala byly těhu testy stále negativní.Po těch všech problémech se spodkem jsem si říkala,že asi zaase není něco v pořádku.Pak :astonished: na dvě čárky jako tele.Kubča se těší,kolem nás je to samé mimčo,má k nim hezký vztah,tak si myslím,že bude super bráška. :slight_smile:
25. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.