• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
To bylo v prvouce?
2. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Nevím ,to měla v žokevské jak je tam člověk a něco. Dělali to asi na pracovních papírech. Byla s toho smutná ,tak jsem ji řekala že to nic není. Je moc šikovná :wink:
2. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Ten ukol se značkama měla v živé abecedě :wink:
2. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojky holky teda Andy od tebe se toho dozvim vic nez od Patrika co delali ve skole :grinning: ba ne jako vim to co delali samozrejme podle ukolu ze jo to ze maj jinou ucitelku vim taky ale proc to sem nevedela a ze jdou poustet draky to sem taky vedela ale nevedela sem ze se uci jen dve hodiny :confused: Pata draka nema re nam to v utery kdyz prijel ze skoly ale ja sme mela horecky tak sem pro nej ject nemohla a Milan ho vez na judo a pak uz meli zavreno a ve stredu zas nemoh Milan a stejne sem mela jeste horecky a ve ctvrtek mel zas judo tak snad ho to nebude moc trapit v Klobukach ho nemeli a jinam sme se nedostali ja nemuzu nikam sem jak angorak normalne sem nesla ani do kramu pro snidani vcera aby me nikdo nevidel jak vypadam porad me palej oci ale aspon uz je nemam rudy a co budete holky varit ja sem vyndala mlety maso ale je ho hodne tak ho rozdelim na pul bude se spagetama a jeste neco vymyslim
2. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
jo Andy jak sli Dende ty vlnky v tom ukole?U nas to s Patou delal Milan a rikal ze uz snim zadnej ukol delat nebude Pata prej furt rikal ze si to musi rozmyslet nebo co a nic nedelal a pak to delal podle Milana blbe ale kdyz sem prisla tak mu to celkem slo rikala sem mu nahoru dolu nahoru dolu a taky vam rika Denda basnicky kdyz dela ten ukol?Milan prej "proc to rika?" :grinning:
2. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Simi básničky neříká. Vlnky nás ze začátku trošičku trápily ale potom jí to šlo :wink:
draka jsme měli doma,jinak by ho taky neměla dozvěděla jsem se to až včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Andri...Verča zase smutní, že nená vše podle předlohy. Tak ji říkám, že se to teprve učí, proto to nemusí být 100% . Že i tak je to nádherné :slight_smile:

Ahoj Simi, nám Verča říká asi vše. I když jednou mě teda odrovnala. Před spaním si vzpomněla, že potřebuje do družiny plechovku na stojánek na tužky. Tak jsem musela hrabat v popelnici, protože den předtím jsme měli fazole :slight_smile: Ještě, že tak. Jinak jde bez plechovky
2. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
I Verča sem tam nějakou básničku při psaní říká :wink:
2. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
tak mi jsme vevnku děláme to pískoviště a grilujem kuře a malá spí
2. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak mi sedíme venku je tady sousedka s dětma tak je veget.pískoviště hotové ještě natřít
2. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Nen...jenom užívejte. To kuře bych si dala. Mňam :wink:
2. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
jo taky se už na něj těším
2. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jací jsou sousedi? Vypadá to, žes zapadla rychle. Ne jak já tady :confounded:
2. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj kočky-Nen u Vás je hezky? Tady je celý den tak hnusně.....a zima :frowning2:
2. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma a zatopili jsme dneska je chladno :slight_smile:
leni tady bylo krásně do těch 16hod tedkon už je hnusně a zima
2. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
tak mi jsme měli k večeři palačinky a je tady teda vedro
2. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
U nás je zima jako hrom. Brr...přitápím si celý den :wink:
2. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
nazdárek dobré ránko všem.tak mi jsme včera zatopili a bylo strašný vedro až mě bolela hlava
3. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
tak manža už je v práci přemýšlím co dneska upeču
3. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Upeč a přijeď. :grinning: Kam jste se to přestěhovali? Bydlíte pořád v Kutné Hoře nebo kde?
3. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
ne karin nebydlíme bydlíme u čáslavi
3. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
no ještě nevím co budu pect právě
3. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
tak jsem uklidila kuchyn a vařím polívku
3. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Já trochu zdobila balkon. Podzimně :wink:
3. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
teda karin tak já bylkon nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak hod fotečky
3. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Ahojky holky
Já byla nakoupit :wink: a rozmrazuji si kotletu že udělám přírodní plátek.
Balkon taky nemám. Hodte fotečky Karinm i Nen. Nen na ten váš baráček jsem hrozně zvědavá. Já vím jsem hrozná zvědavá baba :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj andri to jo neboj příští týden už budu mít foták doma
3. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Nen super už se těším :wink:
3. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
jo to budete koukat jen se neleknětě
3. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Já se neleknu určo Nen :wink:
Ta výzdoba je nic moc, je tam jen Chyzantéma. Takže je to zbytečné fotit. Musím jít někde "naloupit" dýně.
3. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.