• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střední čechy II

(Zamčená)
14. března 2011 
nazdárek tak jsme doma a jdeme malovat dokud nela spí a lukáš je pryč at to má hotové
7. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tak chytáme moč a je to tragedie :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi žádnou nedovezem
8. říj 2009 v 06:36  • Odpověz
Ahoj...taky jsem jednou chytala Verči v roce moč, bylo to jen pár kapet. Myslím, že více vyplakala slziček
8. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
ahojky holky s tou močí se nedivim to není možný u takovejch prcku sbírat moč,mi ji taky často dáváme a mudr nám dá takový pytlíček,který se přilepí na pipku nebo spíš na tu dírku nebo jak to mám napsat a nachytá se tím v pohodě dost u kluku ji to lehčí,těm se strči pindík do toho pytlíku :sweat_smile:
8. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Holky paráda, už mám pod 65 kilo :grinning: Teda sice jen 64,7 ale hned to vypadá lépe.
8. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
ahooooooj holky tak sem si vas docetla gratuluju k absinenci koureni :grinning: ja si dam jen kdyz nekam jdem treba s holkama ale to je hodne malo kdy :sunglasses: Andy je malej v poradku? mam v zivy pameti jak mi Danielka vypadla z kocarku primo hlavou na dlazdicky :confounded: upadla nekolikrat ale nastesti se ji nikdy nic nestalo zato segry malej vypad z choditka pred dvere na beton a mel otres mozku chudacek
8. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
jo holky a co bude s tim Zlicinem jako :grinning: Andy schanela sem spojeni od nas ale teda to ti povim ze ze Slanyho je to hruza na Zlicin to jede snad az vecer nebo co jinak do Prahy to jezdi normalne ale zas nevim jak by sme se dostali treba z rozkopany Dejvicky na Zlicin :confused: nebo to jede prez Kladno na Zlicin ale museli by sme prestoupit
8. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Karin ty jo no vidis jak hubnes :sweat_smile:
8. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
jo sem vam zapomela napsat ze Patrik vcera prines poznamku ze skoly uz si nasbiral 5 cernejch puntiku tenhle byl prej za to ze chtel o prestavce udelat stojku pritom ji ani neumi tak si jen tak poskocil jeho kamarad to prej rek ucitelce a Pata dostal hned poznamku taky sems e ho ptala jestli je na ne pani ucitelka hodna prej byla jen ze zacatku to prej kdyz neco zkazili tak jim rekla ze to nevadi ze si to opravi a ted jim prej hned vynada :confounded: ten kluk co sedi za nim uz byl prej nekolikrat u reditelky a kdyz mluvi sproste tak ho posila za dvere
ach jo nevim jak mam Patovy domluvit aby se nebavil s kamaradama ale ted uz to nema ani za baveni ten minulej dostal proto ze prej nepoznal v ucebnici co je to za druh listu (jako ze stromu) a tenhle za tu stojku :unamused:
8. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
nazdárek tak jsme doma od dr byly jsme si koupit popelnici jedna nám nestačí za chvíli jedem pryč jedu na ten mamograf a pak do prahy na černák
8. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Simi, teda to mají paní učitelku. Snad se to zlepší. Kluci zlobí i u Verči. Na tu jsem dnes zvědavá. Čtou slabiky na známku.
To hubnutí jde samo, nestihám se najíst :sweat_smile:

Nen....přeji šťastnou cestu.
8. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky :wink: jsem živá :wink: přitáhla jsem domů v půl čtvrtý a v půl sedmý vstávala do práce-no pěkný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Jsem Vás dočetla :wink:

Andri-tak to je dobře, že je malej v pohodě, no jo pády-my jsme také padali :wink:

Zdravím SIMI a Šárku-ahoj holky :wink:

Nen-užij si nákupa na Čerňáku a mamograf ať o.k. a můžeš na tu operaci :dizzy_face:

Karin-tak ty sis včera takhle užívala, jo?

Simi- ta učitelka je nějaká divná, ne? Kolik jí je? Asi by sis s ní měla promluvit.

SRAZ-holky, můžeme si dát sraz kdekoli v Praze-jen navrhněte místo-já se dopravím....blíží se prázdniny, tak už bychom se mohly domluvit......kam se Vám dobře jede?
8. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Kde jste všechny????

Já jsem stihla anglinu, s Kačkou gymnastiku, teď jsme dojeli domů a jdu dělat večeři
8. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoj Leni, já byla s dětma na dvoře. Přidala se k nám sousedka s hočičkou, pak došla kamoška s další holčičkou a bylo veselo :wink:
8. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Večeři dělá Tom :sweat_smile:
8. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
To je dobře, že užíváte krásných dní, už jich asi moc nebude.....

my jsme po večeři-jdu na VKV
8. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
nazdárek dobré ránko
tak mamograf dopadl dobře takže mužu na tu operaci ještě ortoped
9. říj 2009 v 07:00  • Odpověz
tak pujdu uklízet dneska přijede lukáš tak at to mám hotové a odpoledne musíme vymalovat at to máme hotové.budu dneska nakládat svíčkovou na víkend
9. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Nen....s mamografem je to dobrá zpráva :wink: Dnes toho máš naplánovaného hodně. Jsi pracant
9. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
to jo karin je to dobře docela jsem se bála :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo mám toho hodně taky jsem to dva dny flákali
9. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Pořád přemýšlím nad oknama. Jestli je už umýt. Mouchy pořád lítají. Fakt nevím
9. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
jo furt lítaj tak ještě počkej
9. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
9. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Nen-moc ti to přeju, doufám, že i ortoped bude mít rozum a doporučí ti to.....ať ti to dne jde pěkně od ruky

Karn-prď na ně-kdyý vyleze sluníčko, tak s ním i mouchy a zase ti to p....u :grinning:
9. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
jo snad mi to napíší teda doufám
9. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Ještě to vydržím, stejně se mi do toho nechce. Soused bude prášit. Díky mimčo nemá čas na tom dělat a jak se mu vrátí žena z porodnice, tak neudělá už vůbec nic. :frowning2:

Nen...neboj to dopadne :wink:
9. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Nen-já také myslím

Karin-co dělá soused??? Že práší? Asi jsi to psala ale nepamatuju se, vy jste dělali plot....už ho máte?
9. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
jo já si taky myslím.
tak mám uvařeno akorát se mi dodělává buchta s ostružinama
9. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Ty jsi šikulka :wink: já jsem teď měla jednání, a za chvilku jdu na oběd, dnes máme knedlíky s jahodama-mňam
9. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.